Mój partner nie ma dla mnie czasu, prosze o rade ! =(

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Mój partner nie ma dla mnie czasu, prosze o rade ! =(

Postprzez amelie9 » 29 lip 2011, o 16:45

Witam. Mam powazny problem, ponieważ mój chłopak nie ma dla mnie czasu. Pracuje od 9 rano do 16 poniedziałek - piątek. Po pracy rzadko kiedy sie widzimy bo mówi że sie nie wyrabia z pracą i musi w domu kończyć. Jeśli już znajdzie na tygodniu czas to na max 2 h. Natomiast co dziwne zawsze mu dają prace w piątek na weekend. I w piątek nie można sie do niego dodzwonić bo nie odbiera a weekendy też mówi że ma prace albo musi bratu pomagać się urządzać albo na wieś jechać z rodzicami albo do mechanika itd. Ostatnio też nie widzieliśmy sie 10 dni chociaż mieszkamy w 1 mieście w piątek nie odbierał nie było go na gg a w sobote mi napisał sms że jest z bratem z krakowie na wycieczce i mu meble przy okazji pomaga wozić. ( a mieszkamy 100 km od krakowa, nawet nie zapytał czy nie pojade ). W niedziele też nie mógł bo musi na te wieś z rodzicami jechać. W piątek nawet jak ma czas to jest zbyt zmęczony na spotkanie pozatym '' wpadłby na godzine ale sie nie opłaca ''. Teraz mieliśmy odrobić te 10 dni ale znów mi napisał że czasu mieć nie będzie. Zrobiłam mu o to pretensje że w ogóle sie nie widujemy a on że zachowuje sie jak rozkapryszona księżniczka i jak będę pracować to zrozumiem. Ja w ogóle mam 22 lata a on 27 i ciągle argumentuje że jak będe w jego wieku to zrozumiem. Ale moje koleżanki też maja starszych narzeczonych lub chłopaków co pracują i zawsze znajdą troche czasu. Nie wiem czy mu wierzyć nawet telefonu nie odbiera czy może faktycznie pracować tak ciągle po godzinach za darmo ? Jesteśmy razem 2 lata wczesniej tak nie było, przynajmniej mi kwiaty przyniosł a teraz nic. To trwa już od pół roku chce mu wytłumaczyć zeby zorganizowął sobie troche czasu przeciez weekend to weekend bez przesady i zawsze obiecuje i ciągle to samo widujemy sie na 1 dzien z przerwami 7 - 8 dni :(
amelie9
 

Re: Mój partner nie ma dla mnie czasu, prosze o rade ! =(

Postprzez Paulis20 » 29 lip 2011, o 21:49

Szkoda czasu:( Nie brnij w to dalej, albo postaw mu ultimatum. Daj spokój ile tak wytrzymasz? Chłopak powinien być z Tobą zawsze kiedy tego potrzebujesz, powinnaś czuć się przez niego kochana i adorowana a przede wszystkim powinien spędzać z Tobą więcej czasu, zdecydowanie więcej. Szczerze to wydaje mi się, że coś kręci!
Paulis20
 

Re: Mój partner nie ma dla mnie czasu, prosze o rade ! =(

Postprzez Eleganckistyl_pl » 10 sie 2011, o 12:35

Bez sensu. Na odebranie telefonu, albo jego wykonianie, by powiedzieć, że jedzie gdzieś tam każdy ma czas i nie ma co mówić, że nie. Na moje koles troszkę Ciebie olewa i rzeczywiście nie warto w to brnąć dalej.
Eleganckistyl_pl
 

Re: Mój partner nie ma dla mnie czasu, prosze o rade ! =(

Postprzez tosia » 10 sie 2011, o 13:19

Też mi się wydaje, że chyba coś jest nie tak. Myślę, że powinnaś pomyśleć nad rozstaniem, przedyskutuj to z Nim. Nie ciagnij tego za długo, bo moja koleżanka w ten sposób zmarnowała, 6 lat życia a na koniec dowiedziała sie, że facet ja zdradzał.
tosia
 

Re: Mój partner nie ma dla mnie czasu, prosze o rade ! =(

Postprzez natalicaa » 11 sie 2011, o 09:31

Również uważam, że coś jest nie tak.. Może po prostu powinnas z nim szczerze o tym porozmawiac. Powiedziec ze czujesz sie zaniedbywana itp. Jezeli to niczego nie zmieni, po prostu daj sobie z nim spokoj.

Buźka ;*
natalicaa
 

Re: Mój partner nie ma dla mnie czasu, prosze o rade ! =(

Postprzez żuczek » 12 sie 2011, o 16:34

On powinien wykazywać inicjatywę i znajdywać czas dla Ciebie. Nie możesz tak dalej brnąć w ten związek. To brutalne: ale jak tak się zachowuje to znaczy, że mu nie zależy.
Wiem, że to będzie trudne, ale nie odzywaj się do niego, nie pisz, nie dzwoń. Jeżeli mu choć trochę zależy po kilku dniach milczenia sam się odezwie.
żuczek
 

Re: Mój partner nie ma dla mnie czasu, prosze o rade ! =(

Postprzez żuczek » 16 sie 2011, o 14:30

I jak to się rozwiązało??
żuczek
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]