Sprawdzone Biura Podróży

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez gohusia » 3 lip 2013, o 19:12

Temat Biur Podróży w okresie letnim jest szczególnie wrażliwy i często poruszany. Ale to dobrze, bo nikt nie chciałby jechać na swoje wymarzone wakacje, które po chwili okazują się fiaskiem. Jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o biura podróży. Z jakimi biurami podróży zawsze chętnie wyjedziecie. Piszcie, ostrzegajcie.
gohusia
 

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez jasama » 7 lip 2013, o 20:32

Ja polecam biuro podróży Family Tour. Kilkakrotnie już przeze mnie sprawdzone. Wszystko świetnie organizują, oferty są ciekawe, jak np. ta SPAM Kurort Afrodyty na Słowacji ma jeden z najczyściejszych klimatów w Europie, oferuje wypoczynek wśród wód termalnych, można się wybrać na weekend lub dłuższy pobyt.

Ostatnio edytowano 30 cze 2018, o 21:01 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
jasama
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 21:26

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez Amaretto » 11 lip 2013, o 10:28

Ja szczerze mówiąc nie ufam biurom podróży ;) Już wolę sama zaplanować sobie wycieczkę i być pewna, że wszystko będzie zgodnie z planem i fajnie sobie wypocznę. Mam swoją ulubioną SPAM z którą jeżdżę do Niemiec, Belgii, A na miejscu wynajmuję noclegi.

Ostatnio edytowano 30 cze 2018, o 21:02 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Amaretto
 

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez Medelin » 17 lip 2013, o 04:23

A ja wręcz przeciwnie, ciężko pracuje i wolę by wszystko załatwiono za mnie i mnie wożono i mi pokazywano :D :D W tym roku w Meksyku trafiłam na fantastyczne biuro lokalne Mezomaya, jestem bardzo zadowolona nie tylko z wycieczek ale z przewodnika, który pomógł mi przed wyjazdem się spakować i przetrwać 11 godzin w samolocie. Są na stronie SPAM Mozna do nich dzwonić na Skype są tam jako mezomaya. To jest sprawdzone biuro sympatyczni i konkretni.

Ostatnio edytowano 30 cze 2018, o 21:02 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Medelin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lip 2013, o 04:15

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez pawka » 17 lip 2013, o 14:37

Kiedyś wydawało mi się, że śmiało można polecić Itake. Ale ostatnio kilka razy natknęłam się na informację, że z nimi też ludzie mieli problemy. Komunikat z biura sugerowały, że wina nie leżała po ich stronie, ja nie mam powodów nie wierzyć, ale jakiś taki niesmak i ślad negatywnego wrażenia pozostaje.
Jako, że nie jestem typem leniucha który lubi wygrzewać się na słońcu, swoje wyjazdy czy urlopy organizuje sama. Serwisów oferujących miejsca noclegowe/hotele/pensjonaty, obejmujących swoim zasięgiem praktycznie cały świat jest mnóstwo. Odpukać jeszcze się nie zawiodłam.

Avatar użytkownika
pawka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 11:47

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez ramoneska » 29 lip 2013, o 15:45

Wiecie, a ja jakoś nie mogę przekonać się do biur podróży. Tzn niby wiem, że jak jest sprawdzone, to taka wycieczka jest bezpieczniejsza itd, ale jakoś tak w ciągu kilku ostatnich lat nauczyłam się sama organizować takie wyjazdy.
Mam stronkę z wyszukiwarką tańszych lotów (wrzucam, to może wam się przyda: SPAM, noclegi zawsze gdzieś tam się znajdzie w internecie.
Zresztą wielu Polaków ma np. domki w jakichś atrakcyjnych miejscach w Chorwacji dajmy na to i od nich można wynająć miejscówkę.

Ostatnio edytowano 30 cze 2018, o 21:03 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ramoneska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 29 lip 2013, o 15:05

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez apollo » 29 lip 2013, o 16:53

Skoro w Polskę można wyjechać za tyle - SPAM z takim pakietem, to po co mamy tracić czas i ryzykować wyjazd z BP? Pogoda w kraju genialna, spa, kort, basen... Podejrzewam, że mnóstwo Polaków obierze podobny kierunek.

Ostatnio edytowano 30 cze 2018, o 21:03 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
apollo
 

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez n4tasha » 1 sie 2013, o 12:42

polecam Alfa Star :)
n4tasha
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 16:47

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez bluszcz » 5 sie 2013, o 10:24

Dla mnie liczą się trzy: tui, itaka i neckermann
bluszcz
 

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez docha » 10 sie 2013, o 17:59

to u mnie podobnie, chociaż ze względu na ceny i ilość lotnisk najczęściej jednak pada na Itakę :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez Tusia » 13 sie 2013, o 16:33

I zawsze można swoje preferencje porównać do powszechnego rankingu biur, wypuszczany jest chyba raz czy dwa razy do roku:
spam

Ostatnio edytowano 7 paź 2013, o 11:19 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Spam
Tusia
 

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez lulumiranda » 19 sie 2013, o 22:36

Te największe to oczywiście Itaka, Grecos, Rainbow Tours czy TUI. Szkopuł w tym, że ta sama oferta (zakres usług) w znacznym stopniu różni się cenowo od siebie w różnych miejscach. Dlatego skorzystać z takich portali jak slonecznie.pl gdzie w 1 miejscu masz dostęp do ofert z wielu touroperatorów. Można wybrać najkorzystniejszą z nich. A ceny potrafią różnić się nawet o kilkadziesiąt proc.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez eDom » 20 sie 2013, o 12:02

My podobnie, jak Amaretto, wolimy organizować wyjazdy na własną rękę. Po ubiegłorocznych problemach biur podróży, taka forma podróżowania wydaje się bezpieczniejsza :)
eDom
 

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez ada1984 » 22 sie 2013, o 19:26

Jak dla mnie najbardziej sprawdzonym i rzetelnym biurem jest Itaka :)
ada1984
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 13:33

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez kossss » 6 paź 2013, o 12:54

Z rodzinką byliśmy w Rzymie z biurem podróży Rospond. Organizacja biura na najlepszym poziomie, przelot i zakwaterowanie w bardzo ekspresowym tempie. Nigdzie nie musieliśmy czekać. Miła obsługa. Warto się wybrać, naprawdę warto, a wszystko w przystępnych cenach. Pozdrawiam

kossss
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 15:28

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez aii » 7 paź 2013, o 13:38

Nie polecam żadnego, bo wymarzone wakacje są spontaniczne, a nie zaplanowane pod kogoś. Polecam samemu organizować sobie wolny czas.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez imloco » 11 paź 2013, o 13:44

aii napisał(a):Nie polecam żadnego, bo wymarzone wakacje są spontaniczne, a nie zaplanowane pod kogoś. Polecam samemu organizować sobie wolny czas.

Raz tak byłam i było super, ale nie do końca się zgadzam. W zeszłym i w tym roku skorzystałam z biura Skarpa Travel i jestem bardzo zadowolona. W zeszłym Chorwacja, w tym Grecja. Koszt przejazdu i noclegu tańszy niż na własną rękę. Natomiast przez okres wypoczynku jeźdzliśmy sobie wszędzie miejskimi autobusami i zwiedzaliśmy inne miasta.

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez aii » 12 paź 2013, o 02:19

Z ciekawości aż przejrzę ich oferty i jak skorzystam z ich usług, to opiszę wrażenia;)
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez Anina » 30 paź 2013, o 20:19

Ja nigdy nie byłam z biurem , zawsze sami jedziemy na własna rękę.
Anina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 30 paź 2013, o 20:01

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez babeczka72 » 22 maja 2014, o 13:51

Ja właśnie zaczęłam poszukiwania biura podróży na najbliższe wakacje. Itaka ma jednak trochę drogie oferty, dużo za drogie jak na moją kieszeń. Czy któraś z Was słyszała może o Net Holiday? Przeglądnęłam ich propozycje i powiem, że ceny wydają się bardzo przystępne.
babeczka72
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 maja 2014, o 13:44

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez nidora » 10 cze 2014, o 10:29

A w tym roku? Ja jeszcze nie zdecydowałam. Najpierw poluje na tanie bilety lotnicze, wyjątkowy strój kąpielowy, liczę na urlop w lipcu bądź sierpniu, i może po raz pierwszy uda mi się zorganizować wakacje bez biura podróży.

nidora
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 cze 2014, o 10:24

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez jałowa » 31 sie 2014, o 13:51

dla mnie i dla męża zawsze wypatrujemy jakieś lasty, dzieci co roku jeżdżą z Biurem Usług Turystycznych na kolonie bo wolę żeby obcowały z rówieśnikami niż nudziły się z nami. Co do naszych wyjazdów zdarza się, że co roku w sumie trafia się nam inne biuro podróży, ale nigdy nie wróciliśmy jakoś szczególnie niezadowoleni.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez Jamelia » 31 sie 2014, o 14:35

Itaka :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez kies » 1 wrz 2014, o 08:32

jałowa napisał(a):dla mnie i dla męża zawsze wypatrujemy jakieś lasty, dzieci co roku jeżdżą z Biurem Usług Turystycznych na kolonie bo wolę żeby obcowały z rówieśnikami niż nudziły się z nami. Co do naszych wyjazdów zdarza się, że co roku w sumie trafia się nam inne biuro podróży, ale nigdy nie wróciliśmy jakoś szczególnie niezadowoleni.

Czytałam jakoś nie dawno, ze oni się specjalizują właśnie w wysyłaniu dzieci i młodzieży na wycieczki, ciekawa jestem jak to wychodzi przy takim 7 latku bo jakoś ciężko to sobie wyobrazić, ale może.... :)
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Sprawdzone Biura Podróży

Postprzez Fermia » 25 wrz 2014, o 20:19

Z biur, z którymi miałam okazję podróżować bezkonkurencyjne było BFC. Od dwóch sezonów mam przyjemność jeździć z nimi na narty do Włoszech i nie mogę złego słowa powiedzieć. Rzeczywistość pokrywa się z ofertą, a nawet zdarza się, że dodają coś jeszcze. Instruktorzy znający się na fachu i dobrze współpracujący z dziećmi.
Fermia
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]