dieta - start!

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

dieta - start!

Postprzez blondyna » 21 sie 2011, o 12:53

2 dni temu rozpoczęłam dietę, jak wygląda? rano jem śniadanie tak jak zawsze (zazwyczaj kanapki), później normalny obiad a na kolację płatki kukurydziane. W czasie każdego posiłku biorę tabletkę CLA, która wspomaga spalanie tłuszczu :) po 18:00 nic nie jem, ew jablko, wieczorem biegam (póki co krótkie dystanse bo slabo z kondycją:( ) a po bieganiu wykonuję w domu kilka prostych ćwiczeń ok. 20min.

nie chodzi mi o pozbycie się dużej ilości kilogramów, ale o zmniejszenie cellulitu, którego nienawidzę u siebie! uda, pośladki, wrr ;/ dlatego też podczas prysznicu wmasowuję w ciało peeling antycellulitowy i zmieniam strumień wody ciepły-zimny.
Do tego zaczęłam chodzić na basen (zwłaszcza jakuzzi i sauna mm! )

Tym razem zawzięłam się i będe konsekwentna w swojej diecie, trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny!
blondyna
 

Re: dieta - start!

Postprzez Kitek » 22 sie 2011, o 11:34

super! moje gratulacje! świetny plan!

tak w ogóle to trzymam kciuki ;))
Kitek
 

Re: dieta - start!

Postprzez KarolinkaP » 22 sie 2011, o 15:19

powodzenia trzymam kciuki:)
KarolinkaP
 

Czas zacząć : )

Postprzez Kociałek » 18 gru 2011, o 00:00

Nie zwracam uwagi na to, że wkrótce święta! :P Czas schudnąć!

Jeszcze parę miesięcy temu ważyłam 82kg. Aktualnie ważę 75kg, chcę jeszcze sporo schudnąć. Czy uda mi się? ; ) Dieta przezwycięży chore i smaczne przyzwyczajenia? :>
Potrzebuję wsparcia, dyskusji, rozmowy, dopingu. Bo inaczej kupa z tego wyjdzie :P

Start, Panowie Szlachta!
Kociałek
 

Re: Czas zacząć : )

Postprzez Czarnowłosa<3 » 18 gru 2011, o 14:20

Trzymam kciuki :P Ja ważę 64, a mam 167 wzrostu :P Też zaczynam :P Cel to 8 kilo mniej :P
Czarnowłosa<3
 

Re: dieta - start!

Postprzez Lunatic » 12 lip 2012, o 18:04

Trzymam kciuki za wytrwałość w postanowieniu :)

Byłam kilka razy na dietach, które traktowałam bardzo serio. Za pierwszym razem schudłam 10 kg. Przy kolejnej diecie, 2 lata pózniej, zrzucilam ok. 5, ale nie chodziło mi wtedy głównie o stratę kilogramów, ale raczej zadbanie o kondycję.
Ostatnio przez 2 tyg. nie jadłam słodyczy, już zaczęłam czuć róznice, aż tu zjawiła się babcia kusząca swoimi wypiekami i nie moglam się oprzeć. Złamałam się i tak się zaczęło.
Przy każdej diecie ktoś mi towarzyszył, miałam obrany cel, byłam zmotywowana, a teraz...dopiero co rozstałam się z chłopakiem i w jednym momencie nie obchodzi mnie czy mam fałdkę tłuszczu na brzuchu czy nie, a za chwilę przychodzi moment 'wez sie za siebie'. Chyba czas poszukać jakieś motywacji. Nie uważam się za grubaskę, ale fajnie byłoby mieć figurę tych wszystkich celebrytek promowanych w TV, nie wstydzić się pokazywać publicznie w stroju kąpielowym. Ale z drugiej strony, czy naprawdę wszystkie musimy być takie 'idealne'? Byłoby nudno!
Lunatic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 lip 2012, o 17:42

Re: dieta - start!

Postprzez natka1234 » 27 wrz 2012, o 12:11

Trzymam kciuki powodzenia i duzo silnej woli :)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: dieta - start!

Postprzez trefnoknus » 11 cze 2018, o 14:26

hmmm, mówiąc szczerze swego czasu musiałam przejść na dietę ze względów zdrowotnych. Koleżanka, która jest dietetyczką z wykształcenia odradziła jedzenie owoców popołudniu i wieczorami, ze względu na zawarty w nich cukier. Nieźle objechała mnie też za płatki (jem tylko kukurydziane), ponieważ to stanowczo za mało jak na posiłek nawet dla dziecka, a co dopiero dla dorosłej osoby... Na kolację polecała za to warzywa gotowane na parze. Co ciekawe, zwróciła mi uwagę na fakt, że często osoby pilnują tego żeby jeść mało itp a w ogóle nie zwracają uwagi na bilans energetyczny czy jak się to zwie. I efekt jest taki, że jedzą za mało kalorii, do tego ćwiczą i zamiast chudnąć - tyją. Takie "pranie mózgu" mi ostatnio zrobiła, że aktualnie to chyba nei zdecydowałabym się na żadną dietę odchudzającą bez konsultacji z kimś kto się na tym zna i pomoże dobrać odpowiednią dietę..
trefnoknus
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 13:52

Re: dieta - start!

Postprzez MagdaTa » 11 cze 2018, o 14:37

Mi dietetyk mówił dokładnie to samo
trefnoknus napisał(a):hmmm, mówiąc szczerze swego czasu musiałam przejść na dietę ze względów zdrowotnych. Koleżanka, która jest dietetyczką z wykształcenia odradziła jedzenie owoców popołudniu i wieczorami, ze względu na zawarty w nich cukier. Nieźle objechała mnie też za płatki (jem tylko kukurydziane), ponieważ to stanowczo za mało jak na posiłek nawet dla dziecka, a co dopiero dla dorosłej osoby... Na kolację polecała za to warzywa gotowane na parze. Co ciekawe, zwróciła mi uwagę na fakt, że często osoby pilnują tego żeby jeść mało itp a w ogóle nie zwracają uwagi na bilans energetyczny czy jak się to zwie. I efekt jest taki, że jedzą za mało kalorii, do tego ćwiczą i zamiast chudnąć - tyją. Takie "pranie mózgu" mi ostatnio zrobiła, że aktualnie to chyba nei zdecydowałabym się na żadną dietę odchudzającą bez konsultacji z kimś kto się na tym zna i pomoże dobrać odpowiednią dietę..


mi LINK dietetyk też to mówił
MagdaTa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15 mar 2018, o 15:10

Re: dieta - start!

Postprzez Milennka » 26 kwi 2020, o 09:03

a ja na przykłąd chętnie piję sobie soki sportfood ktore są bogate w składniki odżywcze....i jakoś idzie mi to odchudzanie. tak na prawdę najważniejsze to mieć deficyt kalorii i można jesc rozsądnie!
Milennka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 kwi 2020, o 09:00

Re: dieta - start!

Postprzez AnitaT » 28 kwi 2020, o 15:09

A ja postawiłam na catering dietetyczny. Zamawiam sobie Wygodnądietę, dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie a już samo to bardzo ułatwia sprawę z odchudzaniem.
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: dieta - start!

Postprzez Agula322 » 25 sie 2020, o 18:22

Ja od jakiegoś czasu również postanowiłam zadbać trochę o siebie i zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Zamawiam sobie Wygodnądietę, dzięki nim w końcu jem zdrowo, smacznie i fit a co ważniejsze regularnie i już widzę efekty;)
Agula322
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 lip 2020, o 16:20

Re: dieta - start!

Postprzez Jafra » 14 wrz 2020, o 11:24

U mnie takie, zwyczajne domowe diety, niestety nigdy nie przyniosły oczekiwanych efektów. Bo to albo brakło motywacji, a to czasu czy siły na gotowanie zdrowych posiłków (a to przecież jeszcze zakupy trzeba odpowiednie zrobić) no i kończyło się pizzy, albo innym jeszcze gorszym jedzeniu, byle się najeść. W końcu razem z koleżanką z pracy zdecydowałyśmy się na dietę pudełkową - i to jest strzał w 10, jak dla mnie. Posiłki dostarcza mi firma Dietering która działa praktycznie na terenie całej Polski (ich zakres dostaw możecie sprawdzić na ich stronie w odpowiedniej zakładce). Mają aż 12 diet do wyboru, więc łatwo dopasować dietę do swoich potrzeb, także osobą które w diecie stosują różne wykluczenia (laktoza, gluten, cukier, mięso itd.). Posiłki są smaczne, z produktów wysokiej jakości, kupowanych u lokalnych producentów.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15

Re: dieta - start!

Postprzez Alinka91 » 24 wrz 2020, o 15:16

Witam,
Ja polecam zwrócić się z prośbą o pomoc do osoby, która się na tym zna. Diety pudełkowe fajna opcja, ale wybierasz tylko ilość kalorii.
Nie są one odpowiednio zbilansowane i ułożone pod danego człowieka. Ja już trochę tych diet przerobiłam i wiem co mówię. Zdecydowałam się na dietę ze strony labonitafit i aby uzyskać dietę musiałam odpowiedzieć na szereg pytań, na podstawie których dopasowano mi dietę.
Alinka91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 sie 2020, o 09:20

Re: dieta - start!

Postprzez KaLipka » 29 wrz 2020, o 21:58

Agula322 napisał(a):Ja od jakiegoś czasu również postanowiłam zadbać trochę o siebie i zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Zamawiam sobie Wygodnądietę, dzięki nim w końcu jem zdrowo, smacznie i fit a co ważniejsze regularnie i już widzę efekty;)


Tez zamawiam jedzonko z Wygodnejdiety i taka dieta zdecydowanie mi odpowiada. Jem syto i smacznie a przy tym zrzucam zbędne kilogramy;)
KaLipka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 lip 2020, o 16:16

Re: dieta - start!

Postprzez carol-bork » 30 wrz 2020, o 09:11

Moja dieta wygląda tak, że zdecydowałam się na catering dietetyczny bo miałam duży problem z regularnym jedzem a z Wygodnadieta.pl mam to opanowane
carol-bork
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 1 sie 2020, o 17:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron