Jaki tablet kupić?

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Jaki tablet kupić?

Postprzez siemienna » 13 lip 2011, o 12:42

Przymierzam się do zakupu tabletu, tylko jeszcze nie wiem jakiego. Głównie zależy mi na czytaniu ebooków i ogólnie takich rozrywkowych rzeczy. Nie chcę wydać dużo kasy , im mniej tym lepiej, ale jakiś totalny złom też mnie nie interesuje. Macie jakieś konkretne pomysły co mogę kupić?
siemienna
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez babuszka » 15 lip 2011, o 11:57

Tabletów na rynku jest bardzo dużo, a zresztą cały czas wchodzi coś nowego. Do ilu chcesz kupić taki tablet?
babuszka
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez siemienna » 5 sie 2011, o 09:38

Najlepiej taki do tysiąca, bo więcej to niestety nie mogę przeznaczyć. Chodzi mi o coś sensownego, żeby to nie była jakaś tandeta, tylko sprzęt z którego można normalnie korzystać i nie padnie po tygodniu.
siemienna
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez joanna18 » 19 sie 2011, o 11:01

Profesjonaliści używają tabletu - VACOM, może jak Ci się da wyhaczyć w promocji to kup z seri INTUOS.
joanna18
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez nasztos » 25 sie 2011, o 14:41

Co do wyboru tabletu to w polskich warunkach decyduje pewnie cena, w tym temacie kiano wydaje się niezłą opcją. Natomiast t5o czy warto zainwestować? Moim zdaniem nawet bardzo...
nasztos
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez siemienna » 2 wrz 2011, o 12:19

Generalnie to nie potrzebuję czegoś dla profesjonalistów, tylko do zwykłego codziennego użytku. Tablet zamierzam kupić zamiast netbooka, bo jakoś wydaje mi się porównywalnym z sprzętem (możliwości niewiele się różnią).
siemienna
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez Zorka » 2 wrz 2011, o 20:11

Hm, przegladałam różne oferty i może zastanów się na odkupieniem takiego sprzetu, dobry sprzet kosztuje około 2 000, zobacz znalazłam taki tablet apple z ogłoszenia ten sam model (chyba) http://www.nokaut.pl/szukaj/tablety/tablet-apple-ipad-16gb-wifi.html kosztuje około 2k nowy, a tu koleś odprzedaje, pisze, że mało używany, prawie nowy za 1200, mozna się zastanowić. Znalazłam też coś takiego http://sprzedajemy.pl/tablet-android-2- ... ali,164877 , a jesli chcesz jeszcze inny rodzaj to może ten http://sprzedajemy.pl/ipad-16gb,182803. Fajny bajer ten tablet, sama sobie chętnie kiedyś sprawię.
Zorka
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez babuszka » 6 wrz 2011, o 13:09

ja raczej wolałbym co z nieco mniej znanej półki niż apple. Może być polski produkt, jakoś bardziej cenowo mnie to przekonuje. Nie wiem czy warto dla takiego urządzenia wydawać niesamowicie obszernych funduszy. Nie ma to przełożenia na zadowolenia z użytkowania, obawiam się...
babuszka
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez siemienna » 7 wrz 2011, o 13:48

Ogólnie to możesz wygrać tablet w konkursie na tabletowo.pl, chyba są 3 modele do zgarnięcia, chyba Kiano. Także ja tam biorę udział, może będę miała farta http://www.tabletowo.pl/konkurs/
siemienna
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez nadia » 13 wrz 2011, o 11:28

VACOM - Bamboo Fun S albo M - co kto woli :)
nadia
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez Zorka » 13 wrz 2011, o 15:44

babuszka napisał(a):ja raczej wolałbym co z nieco mniej znanej półki niż apple. Może być polski produkt, jakoś bardziej cenowo mnie to przekonuje. Nie wiem czy warto dla takiego urządzenia wydawać niesamowicie obszernych funduszy. Nie ma to przełożenia na zadowolenia z użytkowania, obawiam się...

To może coś takiego http://sprzedajemy.pl/tablet-android-2- ... ali,164877 albo inny, taki tez nie jest drogi http://sprzedajemy.pl/creative-ziio-7-w ... tisy,89645 - całkiem nowy. Nie wiem ile chcesz przeznaczyć na to funduszy, więc wybrałam najtańsdze jakie udało mi się wyszukać.
Zorka
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez babuszka » 25 wrz 2011, o 12:56

no ale nie popadajmy w jakieś totalne skrajności :) Najtańszy też nie jest zbyt mile widziany :)
babuszka
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez dione » 22 lis 2011, o 16:45

Jeżeli chodzi o dobry tablet i taki, na który nie wyda się majątku, to na pewno ten, do takich należy: http://magicznaplaneta.pl/dzial/kompute ... rod=263097 Tablety Samsunga uchodzą za jedne z lepszych, a przynajmniej nie są takie drogie jak IPady.
dione
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez arcticone » 13 gru 2011, o 13:04

Jeśli tablet to na pewno nie iPad! do niego nic nie podłączysz, nie ma nawet głupiego wejścia USB. Miałam i jak najszybciej się pozbyłam.
arcticone
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez Tersetka » 28 gru 2011, o 13:43

potwierdzam słowa poprzedniczki, pod względem możliwości podłączenia różnych urządzeń to ten tablet odpada.

Ktoś wcześniej dał link do Samsunga Galaxy Tab 10.1 - ostatnio w komputroniku oglądałam takiego, miał dobrą cenę bo wersja 3G była za nieco ponad 2000zł.
Poza tym w ich salonie widziałam jeszcze kilka ciekawych tabletów, m.in. Motorolę Xoom.
A jeśli szukasz ciekawych rozwiązań to może z tańszych sprzętów Dell Inspiron Duo? To jest hybryda tabletu i netbooka, czyli taki tablet ale po przekręceniu ekranu mamy też klawiaturę:) fajne wyglądał :)
Tersetka
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez Awsomegirl » 20 lut 2012, o 14:32

ja uważam, że wcale nie trzeba kupowac nie wiadomo jak drogiego tabletu, ponieważ na rynku pojawiły się bardzo ciekawe tańsze urządzenia, które maja dokładnie takie same funkcje i też świetnie działają np HUAWEI Ideos Tablet S7 7” Android, Wifi, 3G, który kosztuje jakieś 700 zł w sklepie wasserman, także warto się zastanowić nad takim tańszym rozwiązaniem
Awsomegirl
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez kasiak2 » 23 sie 2012, o 10:53

Tablet to super sprawa, szczególnie dla podróżujących,mój Acer Iconia Tab A100 sprawdził się w stu procentach


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
kasiak2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 sie 2012, o 10:32

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez Melula » 23 sie 2012, o 16:19

Awsomegirl napisał(a):ja uważam, że wcale nie trzeba kupowac nie wiadomo jak drogiego tabletu, ponieważ na rynku pojawiły się bardzo ciekawe tańsze urządzenia, które maja dokładnie takie same funkcje i też świetnie działają np HUAWEI Ideos Tablet S7 7” Android, Wifi, 3G, który kosztuje jakieś 700 zł w sklepie wasserman, także warto się zastanowić nad takim tańszym rozwiązaniem


zgadzam się - to jest bardzo przyzwoity tablecik.
Melula
 

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez witch » 29 sie 2012, o 12:44

:witch

Pracuję w sieci Rtv/Agd. Trochę znam się na sprzęcie . Zwróciłam uwagę że najbardziej chodzi Ci o to by tabletu używać do czytania e-booków. Jest taki model z firmy Prestigio (Czytnik e-Booków PRESTIGIO PER3562B ) z tak zwanym e-ink czyli funkcją która zapobiega zmęczeniu oczu.Mogą być też z innych firm z tą samą funkcją.
To wygląda prawie jak papier, jednak inne funkcje są w nim słabe. Za to w normalnym tablecie za dużo nie poczytasz bo podświetlenie ledowe męczy oczy.

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez Katja13 » 19 wrz 2012, o 19:42

A moze jakis tablet od Manty. Moja znajoma taki miala i w sumie nie narzekala na niego. Pozatym stosunek cena/jakosc przy tym sprzecie jest naprawde dobry.

My life my problem
Avatar użytkownika
Katja13
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 19:25
Lokalizacja: Poznan

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez witch » 19 wrz 2012, o 21:04

:witch

Manta jeśli chodzi o odtwarzacze DVD są ok, ale tablety często mamy do reklamacji. Dopóki działa jest ok, potem gorzej.

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez sara.poznan » 25 wrz 2012, o 08:59

Może Dante? Kosztuje tylko 399zł? :) Polecam też od razu zakupić akcesoria do tabletu, by szybko się nie zniszczył : http://www.laptoptu.pl/niezbedne-akcesoria-do-tabletow/
sara.poznan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 wrz 2012, o 12:29

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez Armigor » 28 wrz 2012, o 22:09

[quote="babuszka"]ja raczej wolałbym co z nieco mniej znanej półki niż apple. Może być polski produkt, jakoś bardziej cenowo mnie to przekonuje. Nie wiem czy warto dla takiego urządzenia wydawać niesamowicie obszernych funduszy. Nie ma to przełożenia na zadowolenia z użytkowania, obawiam się...



Z ta ocena sie myślisz jest niesamowita różnica pomiędzy I Padem Aplle a tabletem np.szybkosc przeglądania,rozdzielczość ,aparat, długość trzymania baterii,spora ilośc darmowych plików do ściągnięcia za które na tablice sie płaci i jest prosty w obsłudze chociaż ma tez swoje minusy np.na. Nk nie wejdziesz :P bo ci nie wyświetli zdjęć ja jestem ogólnie zadowolona a jeżeli chodzi o Tableta mój synek ma Prestigio pmp5080cpromultipad jest to jeden z tańszych a równie dobry najczęściej bawi sie nim mąż :D
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez kossss » 23 maja 2013, o 12:51

Pozwólcie, że podzielę się z Wami moim spostrzeżeniami odnośnie tych urządzeń. Jakiś czas temu naszło mnie, że koniecznie chce kupić sobie tablet. Od razu zaznaczam, że nie zależało mi na jakimś super drogim urządzeniu. Poczytałam opinie i zdecydowałam się na tablet firmy Tscore (http://tscoreinnovation.com/Core-Ivy-7-Complete). Wygrał stosunek jakość/cena. Uważam, że jeśli ktoś potrzebuje tego urządzenia do prostych czyności (filmy, książki, internet i gry) to nie ma sensu kupować super drogich urządzeń, które oprócz znanej firmy oferuję nie wiele więcej!

kossss
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 15:28

Re: Jak tablet kupić?

Postprzez Basia1994 » 24 maja 2013, o 07:38

Ja bym wolała jakiegoś SAMSUNGA, najlepiej w kolorze białym :)
Basia1994
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]