HULA HOP

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

HULA HOP

Postprzez runia » 11 gru 2010, o 16:14

Jak myślicie czy te ćwiczenia dają jakiś efekt a może ktoś ćwiczy??
runia
 

Re: HULA HOP

Postprzez marzo666 » 31 gru 2010, o 12:59

nie sądzę, może minimalnie na skośne mięśnie brzucha.. ale fajna sprawa :)) dla relaxu!
marzo666
 

Re: HULA HOP

Postprzez kora453 » 3 lut 2011, o 11:26

Jasne że daje!!! Poza super brzuszkiem, świetna zabawa! Polecam, ja zawsze podczas oglądania telewizji kręcę ok. 15 min i nie narzekam na brzuch. Przy prostych brzuszkach miałam problem że wyrabiały mi się mocne mięśnie, szczególnie proste, brzucha. Teraz robie trochę normalnych brzuszków i kręcę hula hop. Wyrobiły mi się ładnie skośne i talia się wyrobiła. Przy okazji dbam o odżywianie, wiec zapewne to zasługa tych trzech elementów, ale uważam że hula hop to najlepsze co może być dla brzucha! Wystarczy stanąć przed lustrem z odkrytym brzuchem podczas kręcenia i sama przekonasz się jak mięśnie pracują.
kora453
 

Re: HULA HOP

Postprzez kaska8787 » 11 lut 2011, o 11:58

Hula hop to przede wszystkim dobra zabawa :) a przy tym za pewne przynosi też korzyści. a miałyście może takie hula hop z wystającymi zabkami - jakby do masażu? zazwyczaj w sklepach sportowych sprzedają. Ja używam zwyklego, kupionego za 5 zł w hipermarkecie :)))
kaska8787
 

Re: HULA HOP

Postprzez merry_jane » 21 mar 2011, o 19:17

Moja koleżanka przez dłuższy czas tego używała i była bardzo zadowolona. Musisz jednak zwrócić uwagę na to jakiego hula hop używasz. Ponieważ dziecięce do zabawy nic raczej nie da :) Są specjalne hula hop do ćwiczeń, które są cięższe i niektóre maja wypustki, które masują brzuch podczas ćwiczeń i jeśli chcesz rezultatów to tylko takie hula hop wchodzi w grę :)
merry_jane
 

Re: HULA HOP

Postprzez Olka » 28 mar 2011, o 15:18

widziałam takie hula hop z wypustkami ale było strasznie ciężkie i zastanawiałam się czy dam radę tym kręcić, skoro zwykłym nawet nie potrafię :lol: kosztowało coś około 60 zł i to mnie też zniechęciło, ale jak ktoś umie takim kręcić to talia jak osa jak nic, bo te wypustki muszą nieźle masować
Olka
 

Re: HULA HOP

Postprzez malgoska267 » 29 mar 2011, o 13:28

Posiadam takie z wypustakmi właśnie. ;)Po pierwszym stosowaniu ładnie mnie poobijało,siniak na siniaku :mrgreen: Odczekałam aż znikną i potem było już ok.A efekty są,ale jak we wszystkim potrzebna jest systematyczność :twisted:
malgoska267
 

Re: HULA HOP

Postprzez poprostujola » 12 lip 2011, o 09:28

Ruch jest potrzebny więc każda jego forma jest dobra. Jeśli sie nie ruszasz a tylko leżysz to wiadomo że można sporo przytyć. Jeśli jednak żyje się aktywnie to nawet hula hop może coś dać.
poprostujola
 

Re: HULA HOP

Postprzez kilto » 18 lip 2011, o 11:02

Trochę trzeba się nakręcić żeby coś dało myślę ;) Ale jeśli będzie jakaś systematyczność to efekty przyjdą.
kilto
 

Re: HULA HOP

Postprzez eveline » 18 lip 2011, o 12:51

kilto napisał(a):Trochę trzeba się nakręcić żeby coś dało myślę ;) Ale jeśli będzie jakaś systematyczność to efekty przyjdą.

Dokładnie. Na początku też podchodziłam sceptycznie do ćwiczeń z hula hop, ale przy regularnym korzystaniu zaczynają pojawiać pierwsze efekty :)
eveline
 

Re: HULA HOP

Postprzez dione » 25 lip 2011, o 15:10

Na pewno w pewnym stopniu ćwiczenia z hula-hop mogą poprawić sylwetkę. No i przy okazji jest to świetna zabawa. W dzieciństwie często się w ten sposób bawiłam, ale niestety nie jest z tym jak z jazdą na rowerze i teraz muszę się uczyć od nowa korzystania z hula-hop.
dione
 

Re: HULA HOP

Postprzez roztrzepana20 » 16 sie 2011, o 17:49

Witam , pozwolcie ze sie dolacze do tematu ;)
Dzisiaj wlasnie zaczelam cwiczenia z hula hop ;) nie jest moze ono idealne bo nie ma wypustek , ale zakupilam takie dla dzieci najwieksze jakie bylo, odkleilam , rozebralam, wsypalam tam kaszy i nalalam wody i jest ono ciezkie;) napewno lepsze to niz takie normalne lekkie;)

Chcialabym aby zeszlo mi troche tluszczyku z brzucha i chcialabym poprawic i wyrobic sylwetke. Ile krecicie dziennie i jak dlugo ? i czy daje zamierzone efekty ?? Ja do tego stoduje jeszcze diete i jestem na 10 dniu areobicznej 6weidera;) zycze powodzenia
roztrzepana20
 

Re: HULA HOP

Postprzez hoppipola » 24 sie 2011, o 23:28

Ja sobie sprawilam hula hop ale poki co...stoi pod sciana :P musze sie w koncu za nie zabrac!
hoppipola
 

Re: HULA HOP

Postprzez Hakiruono » 25 sie 2011, o 19:23

Cha, cha, trochę czasu minęło od kiedy używałam, ale potwierdzam, że jest skuteczny. :-)
Hakiruono
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]