Potrzebuje porady odnośnie sprzątania.

Na przestrogę dla potomnych. Tutaj trafiają tematy i posty które na forum nie powinny się znaleźć. :>

Potrzebuje porady odnośnie sprzątania.

Postprzez annaka92 » 29 maja 2017, o 11:34

Ostatnio przeprowadziałąm się do mieszkania ze swoim chłopakiem. I mam parę pytań odnośnie sposobów czyszczenia mebli skórzanych i na odkamienianie ekspresu. Jak i poszukuje innych porad odnośnie sprzątania.

Aktualnie urzywamy preparatu do mebli skórzanych firmy Qemia.

Szukamy produktu taksamo skutecznego tylko ewentualnie tańszego który pozwoli nam utrzymać czystość skóry na fotelach i na zagłówku naszego łóżka. Poza tym szukam środka do odkamianiania czajnika bo nasz już jest cały zaklejony i nie mamy pomysłu jak to rozwiązać. Jeżeli macie jakić pomysł to proszę o podpowiedź narazie zastanawiam sie nad CALCO PROFESIONAL firmy Qemia bo mają naprawdze skuteczne produkty.

Zostawiłam linki do produktów jeżeli ktoś chciałby je sprawdziać lub przeczytać opis i może coś mi doradzić.

Jeżeli macie jakieś rady i podpowiedzi to proszę o podpowiedzi pod tym postem będę starała się na bierząco śledzić ten wątek, a w razie problemów poprosze was o pomoc też w tym miejscu.

Buziaki :*

Anna Karewicz ..:D
Poszukuje porady odnośnie środków Qemia.
Czy profesjonalne środki czystości są dobre dla domu?
annaka92
Jestem tu nowa :)

Re: Potrzebuje porady odnośnie sprzątania.

Postprzez Hadassa » 29 maja 2017, o 12:04

A ja zamykam ten wątek. Bo raczej nie szukasz rady a tylko marną reklamę próbujesz robić

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Hadassa
Moderatorka

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]