Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystres..

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystres..

Postprzez Coven » 15 sty 2014, o 07:17

Cześć!

Jestem płcią męską. Potrzebuje pomocy.

Mam zdecydowanie ponad dwadzieścia lat... (dwadzieścia parę).. do tej pory nigdy nie miałem dziewczyny i nigdy z dziewczyną się nie spotykałem (prócz kilku krótkich nieudanych spotkań). W chwili zaprasza mnie na spotkanie do lokalu gastronomicznego piękna, wykształcona dziewczyna. Mój problem polega na tym że bardzo denerwuje się na samą myśl (gdy nawet leże, i pomyśle o tym - to mam wysoki puls, ciśnienie, rozsadzanie głowy, - niepokój w piersi).

Jestem mega spięty - a na spotkaniach tego typu dosłownie tracę zmysły i możliwość świadomego racjonalnego myślenia i podejmowania decyzji. Wiem coś o tym, bo gdy bywałem u klientki, która chociaż trochę okazała zainteresowanie - poczęstowała herbatą, jedzonkiem... to wyobraźcie sobie - nie potrafiłem szklanki z herbatą zbliżyć do ust - bo mi się telepała w dłoni. Musiałem używać dwóch dłoni do trzymania szklanki, aby nie wpadała w drgania. To było z klientką - a co mówić z osobą która mi się podoba... bardzo wszystkim się przejmuje, do tej pory w ogóle nie wychodziłem do jakichkolwiek lokali gastronomicznych, ani sam ani z kimkolwiek (nigdy nawet piwa nie piłem).

Potrzebuje od was porady (bo się na tym nie znam, a nie chce iść do lekarza), jakie zakupić proszki, aby maksymalnie mnie uspokoiły, i wyluzowały (nie, narkotyków nie chce). Chciałbym by był to preparat bezpieczny, i aby dopuszczał możliwość kierowania samochodem.

Jest ranek - nie mogę spać, więc pomyślałem że napiszę na forum.

Macie jakieś pomysły?

Dziękuje za pomoc.
Coven
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 sty 2014, o 07:15

Re: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystr

Postprzez Hadassa » 15 sty 2014, o 10:09

Chyba wiekszość leków uspokajających otępia zmysły...
możesz spróbować coś z ziołowych..
a może na początek lepiej np pomyśleć o zaczęciu pić melisy...
choć i tak mi się wydaje, że przede wszystkim powinieneś zacząć spróbować od siebie i siebie wewnętrznie uspokoić..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystr

Postprzez lobelia85 » 18 sty 2014, o 17:33

Dokładnie tak- meliska najlepsza a na drugim miejscu takie tabletki uspokajające (tak się nazywają) z niebieską zakrętką z labofarmu. Popytaj w aptece. Niestety nie umiem tu jeszcze zdjęć wklejać. A tak w ogóle to może warto poszukać najpierw przyczyny takiego zachowania, bo chyba to za bardzo normalne nie jest :roll:

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki...

Obrazek
Avatar użytkownika
lobelia85
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 4 sty 2014, o 17:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Gruszka