Różne oblicza Hugh Laurie'go

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Różne oblicza Hugh Laurie'go

Postprzez asiaaxn » 27 sie 2013, o 20:50

Rola genialnego i bezkompromisowego lekarza w serialu Dr House przyniosła Hugh Lauriemu dwa Złote Globy i sympatię widzów na całym świecie. Po zakończeniu pracy nad trwającą osiem sezonów produkcją aktor poświęcił się muzyce i nagrał solową płytę. Fani jego bluesowego brzmienia mogli posłuchać Lauriego w czerwcu podczas jedynego koncertu w Polsce. Natomiast miłośnicy Dr House’a będą mogli oglądać ostatni, czyli ósmy sezon serialu na kanale AXN już od środy 4 września o godz. 21.00.
Które oblicze tego brytyjskiego aktora podoba się Wam bardziej? Czy Waszym zdaniem Hugh Laurie powinien skupić się na aktorstwie, czy może na muzyce?
asiaaxn
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 11:54

Re: Różne oblicza Hugh Laurie'go

Postprzez Lestik » 28 sie 2013, o 15:48

Mi się najbardziej podobała jego rola w fimie: Stuart Malutki :)

A tak na serio. Fajna rola Hause'a, muzyki nie słuchałem, ale sobie przejrzę jego piosenki. W sumie czemu nie miałby łączyć aktorstwa z "muzyctwem"?
Lestik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 sie 2013, o 15:43

Re: Różne oblicza Hugh Laurie'go

Postprzez epiglottis » 13 wrz 2013, o 17:15

:)

Ostatnio edytowano 13 wrz 2013, o 17:17 przez epiglottis, łącznie edytowano 1 raz
epiglottis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 16:19

Re: Różne oblicza Hugh Laurie'go

Postprzez epiglottis » 13 wrz 2013, o 17:15

Dla mnie mógłby pozostać przy aktorstwie. Nie koniecznie jako dr House, który zrobił się już trochę nudny.... Z chęcią zobaczyłabym go w jakiejś innej produkcji.
epiglottis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 16:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]