Ruszył projekt wspierający wydanie książki Oko Wiel. Bogini

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Ruszył projekt wspierający wydanie książki Oko Wiel. Bogini

Postprzez BarbaraSF » 9 lis 2017, o 17:07

Proszę, wesprzyj mój projekt wydania książki poprzez portal crowdfundingowy PolakPotrafi.pl. : https://polakpotrafi.pl/projekt/oko-wielkiej-bogini-3
Możesz to zrobić rozsyłając powyższy link po różnych forach lub mediach społecznościowych albo też wpłacając jakąkolwiek kwotę na zrealizowanie projektu. Na wszystkich darczyńców czekają upominki przewyższające wartość wsparcia.
Nazywam się Barbara Srebro i jestem autorką trylogii „Oko Wielkiej Bogini”, napisanej w konwencji fantasy.
Planuję wydać jej trzecią część – „Czas krwawego księżyca” i dlatego proszę o współfinansowanie tego projektu.
Dlaczego właśnie „Oko Wielkiej Bogini”?
Ponieważ jest to książka ważna dla wszystkich, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ubrana w baśniową formę, mówi o budzeniu się kobiecej świadomości, o poszukiwaniu tożsamości, o konieczności budowania nowego świata opartego na współistnieniu i harmonii.
Uważam, że jest to ważny głos w dzisiejszych czasach, kiedy staliśmy się niepewni swoich społecznych ról, gdy część mężczyzn okopuje się w patriarchalnym świecie, który jest im bliski, a część, która zrozumiała, że można żyć inaczej, stoi na niepewnym gruncie. Podobnie jest z kobietami: niektóre z nich, te wyemancypowane, przejmują męskie wzorce zachowania, agresywne i rywalizujące, a inne godzą się potulnie na świat, w jakim się urodziły.
Ta książka mówi o tym, że na gruzach starego patriarchalnego porządku można stworzyć nowy, piękny świat, w oparciu o wzajemne zrozumienie, akceptację różnorodności, przyjacielskie współistnienie i wzajemne wsparcie.
Utopia? Wierzę, że kiedyś przyjdzie taka chwila, gdy my, kobiety staniemy się pełnoprawnymi obywatelkami świata. Staniemy obok swoich mężczyzn jako równe im partnerki i wspólnie przywrócimy harmonię świata, zniszczoną ciągłą rywalizacją, agresją, dążeniem do dominacji, która kończy się wyniszczającymi wojnami.
Powróci czas Wielkiej Bogini.
BarbaraSF
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lis 2017, o 16:57
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]