Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez Mallory » 11 maja 2013, o 14:52

Witam. Naszemu salonowi czegoś brakuje. Dokładniej mówiąc, chodzi o wrażenie pewnej pustki. O ile na początku nawet nam się to podobało, o tyle teraz chcielibyśmy jakoś go ożywić, wprowadzić, coś, co przynajmniej w niewielkim stopniu go wypełni. Czy moglibyście doradzić coś z wyposażenia, co mogłoby pomóc? Nie musi to być nic praktycznego, idzie głównie o estetykę.
Mallory
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lut 2013, o 15:25

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez Betty33 » 11 maja 2013, o 16:21

Nie wiem ile masz na to miejsca i w jakim stylu jest wnętrze. Może jakiś oryginalny eko - tekturowy dodatek w formie komody, stolika, półki na ścianę. Podrzucam stronę ze zdjęciami takich rzeczy, dla mnie fantastyczne dodatki, szkoda tylko że jedynie do pooglądania :( http://pinterest.com/ketutar/cardboard-furniture/ Podobne widziałam też na stronie Tektoory.
Betty33
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 09:14

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez konwalia25 » 18 maja 2013, o 10:48

Pozostają na tym poziomie ogólności, mogę stwierdzić, że czasami jakiś detal decyduje o tym, że pomieszczenie staje się żywsze. Mogą to być np. jakieś ozdobne poduszki. Bylebyś pamiętała o tym, że ważna jest ich zawartości, inaczej szybko się odkształcą i tyle będzie z ich uroku.
konwalia25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 13:44

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez Roksi8 » 19 maja 2013, o 16:21

U.. jest dużo ofert, ale gdybyś potrzebowała dobrego tapicera to zapraszam, bo warto - SPAM

Ostatnio edytowano 20 maja 2013, o 11:55 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Roksi8
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:13

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez Katrin » 20 maja 2013, o 13:13

Wszystko zależy od tego, w jakim stylu jest salon. Jeden mogą ożywić ciekawe ozdoby na ścianie, drugi z kolei fajna lampa czy dodatki w kontrastowym kolorze. Najlepiej poprzeglądać projekty salonów, może wtedy coś Was zainteresuje:)

trampoliny ogrodowe:)
Katrin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 15:54

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez posterka » 5 cze 2013, o 16:13

A może porządny stół i krzesła? Przydadzą się podczas rodzinnych uroczystości i jednocześnie ,,wypełnią salon",
Polecam wybrać meble dobrej jakości - najlepiej z prawdziwego drewna o nowoczesnym wyglądzie. Będą stanowiły wtedy przepiękną ozdobę wnętrza :)
Tutaj masz moim zdaniem ciekawe modele które powinny Ci się spodobać: http://www.salonmeblowy.net.pl/
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez kari_donsion667 » 12 lip 2013, o 13:05

Radzę zawiesić jakieś fajne zasłony. Nawet możesz je szama uszyć bo to nic trudnego.
Ciekawym pomysłem jest też dekoracja pudełka na chusteczki.
Takie małe dodatki mogą dużo zmienić.


Treść moderowana.

Ostatnio edytowano 18 lip 2013, o 17:00 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kari_donsion667
 

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez a_gatka » 12 lip 2013, o 14:06

Wiele pięknych rzeczy, które budują klimat wnętrza można kupić w MIA Home. Sama często coś u nich wybieram tym bardziej, że naprawdę wspaniale potrafią doradzić i podpowiedzieć (sami też robią realizacje). Może się komuś przyda namiar http://miahome.pl/ Btw. mają wiele fajnych pomysłów na prezent :)
a_gatka
 

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez sialala » 15 lip 2013, o 10:52

Powtórzę to co mówią wszyscy - w ciemno trudno coś sensownego doradzić, podaj kolorystykę ścian, typy mebli i ogólny styl (np. tradycyjny, minimalistyczny, nowoczesny, retro) a najlepiej fote jakąś wrzuć :) sporo dekoracji i dodatków znajdziesz tutaj: http://agatahome.pl/
sialala
 

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez Bunia1 » 15 lip 2013, o 12:54

Myślę, że bardzo fajną ozdobą ściany oczywiście gdy ktoś ma kominek są fotokratki. Są to kratki wentylacyjne z http://www.ventlab.pl/ Mają różne wzory i kolory. Ja z takich skorzystałam i już na pewno nie wrócę do klasycznego rozwiązania.
Bunia1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lip 2013, o 12:48

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez Miniczka » 16 lip 2013, o 15:21

a mi bardzo podobaja sie meblebydgoskie.pl, warto zajrzec bo dla kazdego cos sie znajdzie, bardzo fajne, stylowe meble do kazdego pomieszczenia.
Miniczka
 

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez Kolaboracja » 21 lip 2013, o 17:04

Do mnie osobiście te kratki nie przemawiają choć oryginalny pomysł.
Kolaboracja
 

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez sialala » 22 lip 2013, o 12:29

Bunia, przejrzałam ofertę i też jednak jestem na nie. Takie kratki owszem, dobrze że są ładnie maskowane itd, ale to jednak konieczność a nie dekoracja. Jakiś obraz jest zdecydowanie lepszym pomysłem wg mnie :)
sialala
 

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez Kolaboracja » 22 lip 2013, o 18:12

no kto co lubi, nie taki obraz w postaci kratki niezbyt odpowiada;/
Kolaboracja
 

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez motylka » 23 lip 2013, o 11:11

a_gatka napisał(a):Wiele pięknych rzeczy, które budują klimat wnętrza można kupić w MIA Home. Sama często coś u nich wybieram tym bardziej, że naprawdę wspaniale potrafią doradzić i podpowiedzieć (sami też robią realizacje). Może się komuś przyda namiar http://miahome.pl/ Btw. mają wiele fajnych pomysłów na prezent :)


Agatka, ja w Mia Home kupowałam dla siebie te zabawne pękate kieliszki, a ostatnio zamówiłam lampkę nocną http://miahome.pl/node/1047 - jest świetna do sypialni. Przynajmniej w mój gust ten sklep świetnie trafia i na pewno będę do nich wracała, bo teraz sobie myślę, że nieźle nadają się też do robienia prezentów - wiele przedmiotów można znaleźć w naprawdę niskich cenach, a przynajmniej są jedyne w swoim rodzaju.
Avatar użytkownika
motylka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lip 2013, o 10:14

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez Sharlot » 23 lip 2013, o 13:44

www.agatahome.pl/3-Promocje/4-Dekoracje ... html?lp=27 dzis przegladajac strony, zakochalam sie w tym lustrze, ma piekna rame, a dodatkowo moze powiekszyc pokoj. Co sadzicie o takim dodatku do salonu, pasuje do bialych mebli?
Sharlot
 

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez tusia25 » 23 lip 2013, o 15:28

Mnie to się podobają salony urządzone na jasno, takie przytulne, fajna skórzana jasna kanapa lub wypoczynek, do tego jasne meble, chociaż w kolorze drewna i jest bosko :) Nie wiem jaki to styl, bo nie jestem w tym biegła, nazwę go "jasny" heheh
tusia25
 

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez Kolaboracja » 23 lip 2013, o 18:44

Jasna skórzana kanapa tak, jednak do tego jasne meble? nie koniecznie chyba-moje zdanie. Ja wybrałabym kolor orzech jak już coś.
Kolaboracja
 

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez tusia25 » 24 lip 2013, o 15:48

Napisałam, ze w kolorze jasnego drewna kochana :) Nie chodzi mi o białe meble, bo mi się źle kojarzą, tylko jasne, a skórzana jasna kanapa jest piękna,a le nie przy dwójce moich urwisów niestety, choć przekonują mnie wszyscy, ze ze skóry wszystko się zmywa i dzieci nie są dla niej zagrożeniem, nawet gdy jest jasna:)
tusia25
 

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez Kolaboracja » 24 lip 2013, o 21:24

to prawda, na skórzanej kanapie łatwiej schodzą takie zabrudzenia, jeśli meble kolor drewna to ok, bo takie biała, beżowe to dla mnie nie koniecznie;]
Kolaboracja
 

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez motylka » 13 paź 2013, o 17:53

Kolaboracja napisał(a):to prawda, na skórzanej kanapie łatwiej schodzą takie zabrudzenia, jeśli meble kolor drewna to ok, bo takie biała, beżowe to dla mnie nie koniecznie;]


Ja mam niestety jasną ale materiałową kanapę i utrzymanie jej w czystości jest bardzo trudne... Najgorsze jest równomierne jej upranie tak, aby nie zrobiły się zacieki na tapicerce...

A co do ww SPAM to ostatnio wróciłam tam po prezent i okazało się że mają zniżki za zapisanie się do newslettera, tak więc polecam póki można :)

Ostatnio edytowano 13 paź 2013, o 18:31 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie śmiecić forum
Avatar użytkownika
motylka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lip 2013, o 10:14

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez kasikeeeeee123 » 14 paź 2013, o 14:09

a może coś takiego - praktyczny, niedrogi, ciekawy stolik kawowy

Obrazek

Ostatnio edytowano 14 paź 2013, o 14:51 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie śmiecić forum
kasikeeeeee123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 14:06

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez supełek » 9 sty 2014, o 20:48

Zastanawiam się właśnie nad skórzanym narożnikiem, ale mam obawy czy aby skóra nie zacznie się rozciągać. Macie jakieś doświadczenia, warto?
supełek
 

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez Kolaboracja » 21 mar 2014, o 11:58

supełek, warto, jeśli kupisz na prawdę dobrej jakości narożnik, najlepiej obity skórą naturalną, przejrzyj ofertę etap sofy, tam mają takie w ofercie, na pewno nic ci się z takim narożnikiem nie stanie złego
Kolaboracja
 

Re: Salon - jakie meble/ozdoby do wypełnienia?

Postprzez Tusia » 3 kwi 2014, o 00:50

Ciekawe rozwiązanie według mnie w zależności od potrzeb jeśli chodzi o wielkość stolika:
SPAM

Ostatnio edytowano 3 kwi 2014, o 08:37 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wklejamy zdjęcia, nie linki
Tusia
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]