Szukam chętnych do nowego programu TTV o oszczędzaniu

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Szukam chętnych do nowego programu TTV o oszczędzaniu

Postprzez karo.kowalik » 21 mar 2022, o 17:14

Cześć dziewczyny!
Jak można zauważyć w moim profilu pracuję, jako dziennikarka w stacji TTV.
Dostaliśmy do realizacji nowy program, który będzie właściwie eksperymentem społecznym o oszczędzaniu.
Temat w dobie tego, co widzimy w sklepach na półkach (co w ogóle jest jakąś masakrą) może wydawać się ciężki, ale chcemy właśnie pokazać, że pomimo tego ogólnego kryzysu, jaki mamy niektórzy są w stanie oszczędzić na jakiś swój cel lub marzenie.

Zwracam się do Was, bo myślę że znajomości są bardzo podobne i chciałam zapytać, czy może pośród Waszych znajomych lub bliskich są osoby, które mogłyby być zainteresowane wzięciem udziału w tym projekcie? Szukamy tak naprawdę kogoś, kogo cieszyłaby przygoda w telewizji, kto być może od lat skutecznie oszczędza i chce się podzielić swoimi sposobami. Oczywiście, jeśli Wy same jesteście zainteresowane udziałem albo chociaż taką wstępną rozmową, no to świetnie - od razu dajcie znać.

Napiszę Wam parę szczegółów, które mogę zdradzić:
- szukamy rodzin z dziećmi, ale jeśli niestety z jakiś względów Mama sama wychowuje dziecko, to również zależy nam na takim zgłoszeniu
- za udział w eksperymencie otrzymuje się wynagrodzenie pieniężne

Więcej informacji udzielę Wam bardzo chętnie w wiadomości prywatnej.
Dziewczyny, jeśli coś wiecie, to proszę dajcie mi znać, a najlepiej puśćcie informację w świat.

Dziękuję Wam z góry :)

Będę bardzo wdzięczna i jakby coś, to czekam na kontakt.
karo.kowalik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 mar 2022, o 16:40
Lokalizacja: Kraków
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron