Tańszy outlet czy droższa nowość?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Tańszy outlet czy droższa nowość?

Postprzez ninka_niebieska » 21 paź 2010, o 16:01

To indywidualna sprawa każdego z nas.. zalęzy od tego kto na ile może sobie pozwolić i jaką gotówką dysponuje.. często zdarza się tak, że mając więcej pieniędzy do wydania wolę sobie kupić kilka tańszych rzeczy niż jedną droższą bo akurat te tańsze bardziej mi się podobają... jeśli chodzi o buty wolę inwestowac w droższe, bo wiem, że dłużej w nich pochodzę.. zarówno w obuwiu sportowym jak i eleganckim..
ninka_niebieska
 

Re: Tańszy outlet czy droższa nowość?

Postprzez aura » 22 paź 2010, o 11:21

mam tak samo jak Ty, jeżeli chodzi o ciuchy, to wolę kupić ich więcej, ale tańszych, bo przeważnie i kroje bardziej mi się podobają, no i jako maniak zakupowy musiałabym wydać majątek gdybym miała kupować te droższe ubrania, no ale co do butów to już nie raz miałam nauczkę, że kupiłam tanie i bardzo szybko mi się one niszczyły, także wolę w nie zainwestować i wiedzieć, że nie rozwalą mi się po tygodniu chodzenia
aura
 

Re: Tańszy outlet czy droższa nowość?

Postprzez fidoma » 22 paź 2010, o 12:05

Ja powiem tak, od zawsze wolałam zainwestować w dobre jakościowo i dobrze skrojone rzeczy, które starczają na lata. Dziś moda jest tak zmienna, że tylko klasyka przetrwa i tę kupuję raczej dobrej jakości, natomiast nowinki modowe charakterystyczne dla danego sezonu kupuję już tańsze, w sieciówkach czy w internecie. Na przyszły sezon mogą być już po prostu niemodne.
fidoma
 

Re: Tańszy outlet czy droższa nowość?

Postprzez ninka_niebieska » 22 paź 2010, o 12:46

No zgadza sie.. teraz moda zmienia się tak szybko, że ciężko za nią nadąrzyć.. dlatego tym bardziej wolę kupić coś tańszego bo może się okazać że zdąrze to założyć kilka razy i będzie już nie modne... a to naprawdę marnotrastwo pieniędzy... kiedyś nie zwracałam uwagi na to ile wydaję.. (bo dawali rodzice) hehe.. ;) teraz staram sie dwa razy przemyślec zanim podejmę decyzję.. nadal jestem sroką na świecidełka i maniakiem shoppingu, ale nieco rozwarzniejsza z roku na rok.
ninka_niebieska
 

Re: Tańszy outlet czy droższa nowość?

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 13 paź 2011, o 10:07

Oby ta rozwaga podczas zakupów nigdy Cię nie opuszczała:) Ale ja także kupuję raczej te tańsze rzeczy,ponieważ jest to bardziej opłacalne. Nie każdy może sobie pozwolić na najnowsze kolekcje...
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Tańszy outlet czy droższa nowość?

Postprzez Aldonka09 » 15 lis 2011, o 12:55

To zależy, co kupujesz. Dobre jakościowo jeansy, czy kurtka zimowa posłużą latami. Najlepiej zainwestować w kilka droższych rzeczy, a reszta wedle uznania.
Aldonka09
 

Re: Tańszy outlet czy droższa nowość?

Postprzez Olka » 15 lis 2011, o 13:57

Ja tez wolę kupić lepszej jakości żeby dłużej pochodzić, a żeby nie kupować drogo szukam różnych okazji, promocji, rabatów np polubiłam na facebooku stronę centrum handlowego Blue City bo tam codzienne informują o happy hour i można na hasło taniej kupić, niedawno kupiłam w syrenie botki za połowę ceny :D a np. dziś jest rabat w triumphie
Olka
 

Re: Tańszy outlet czy droższa nowość?

Postprzez anioł12345 » 15 lis 2011, o 14:17

wolę kupić tańszych kilka bo mam np nie fart do butów nie ważne za ile jej kupię a i tak pochodzę w nim najwyżej 3 miesiące




treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Tańszy outlet czy droższa nowość?

Postprzez sweete » 1 gru 2011, o 16:14

:woman:

Ostatnio edytowano 1 gru 2011, o 19:04 przez sweete, łącznie edytowano 1 raz
sweete
 

Re: Tańszy outlet czy droższa nowość?

Postprzez Aldonka09 » 1 gru 2011, o 16:20

Chociaż też uważam że fajnie jest np kupić coś taniego w outlecie lub nawet w lumpexie a później samemu to przerobić - czasem wystarczy zmienić guziki, doszyć jakąś małą aplikację lub przyciąć w którymś miejscu - i powstaje ubranie wyglądające na bardzo drogie :)
Aldonka09
 

Re: Tańszy outlet czy droższa nowość?

Postprzez sweete » 1 gru 2011, o 19:02

Ja również wolę tańsze ciuchy choć nie zawsze. Jeśli jest coś wow to warto pokusić się o taki kąsek. Lubię wyprzedaże, tam można znależć duż fajnych ciuchow po okazyjnych cenach,zwłaszcza tych z górnej połk :swing
sweete
 

Re: Tańszy outlet czy droższa nowość?

Postprzez E-lejdis » 2 gru 2011, o 11:44

Tak naprawdę to wszystko zależy od budżetu jaki posiadamy na ten cel,ale każda z ans chyba najlepiej czuje się w nowych ciuszkach. Te z Outletu lub SH też są fajne,ale trzeba umieć szukać i wybierać.
E-lejdis
 

Re: Tańszy outlet czy droższa nowość?

Postprzez marta » 23 lut 2022, o 16:00

To zależy ile masz kasy. Rzeczy w outlecie są końcówką kolekcji albo mają jakieś minimalne defekty. Ja od czasu do czasu kupuję w outlecie sklepu Cross Jeans. Tam nie ma rzeczy używanych. Za o wiele niższą cenę można dostać to co normalnie dużo kosztuje.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]