Telewizja "n"

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Telewizja "n"

Postprzez Varadero » 6 sty 2010, o 17:03

Mam i zakochałam się w niej od początku.
Funkcje nagrywania programów i wypożyczalnia filmów bez wychodzenia z domu to już szczyt moich marzeń.
Varadero
 

Re: Telewizja "n"

Postprzez fishi » 27 lip 2010, o 19:31

Też mam :) i polecam. Ja najbardziej lubię wypożyczalnię: zrąbana po pracy nie muszę nigdzie biegać tylko siadam, zajadam pyszne jedzonko i oglądam to na co mam ochotę, a nie setną powtórkę Alternatywy 4.
fishi
 

Re: Telewizja "n"

Postprzez siatkareczka » 30 wrz 2010, o 22:08

widzę, że same miłośniczki eNki :lol: ja tez mam tą telewizję i jestem z niej bardzo zadowolona. Fakt wypożyczalnia VOD to super sprawa. Super ze N tez bardzo często robi promocje na jakieś filmy i wtedy w niezłej cenie można coś pooglądać.
siatkareczka
 

Re: Telewizja "n"

Postprzez Caffeine » 20 lut 2011, o 14:32

Nie wiem, czy jestem wielką miłośniczką telewizji N, po prostu była akurat dobra promocja to wzięliśmy eNkę. ale powodów do narzekania nie mam, to fakt, a z VOD często korzystamy, szczególnie wtedy, kiedy coś nowego by się obejrzało a do kina nie chce się iść bo za zimno- jak teraz. Trochę fajnych filmów już w ten sposób obejrzałam, np. Człowiek, który gapił się na kozy, Matka Teresa od kotów, a planuję wypożyczyć Kochankowie z Marony i Bazyl. Człowiek z kulą w głowie. (Kto wymyśla te tytuły tak btw ;) ?)
Caffeine
 

Re: Telewizja "n"

Postprzez siatkareczka » 21 lut 2011, o 14:40

same miłośniczki bo temat na to wskazuje:) ja z platforma N mam do czynienia od dłuższego czasu, jesteśmy już z "nimi" dobrych pare lat! Co chwilę nas zadziwia - wczesniej multiroom, teraz nShow 3D - ale ze zmiana tv jeszcze poczekam, aż 3D stanie sie standardem w naszych domach.
siatkareczka
 

Re: Telewizja "n"

Postprzez pomcia » 24 lut 2011, o 16:02

Też korzystam. Jakąś maniaczką nie jestem ale ja w ogóle nie potrafię się ekscytować takimi sprawami. Pewnie, że fajne te wszystkie funkcje. O 3D na razie w ogóle nie myślimy a i na mulitiroom nie szarpniemy się bo wystarczy nam tylko telewizor w salonie. A filmy tak! Caffeine - bierz Bazyla, ciekawa jestem jaką będziesz miała opinię o tym filmie.
pomcia
 

Re: Telewizja "n"

Postprzez Caffeine » 5 kwi 2011, o 20:04

My na razie też nie planujemy zmiany telewizora, emisje w 3D to na razie taki miły dodatek (ostatnio był mecz Ligi Mistrzów w 3D)- poczekamy ze zmianą aż takie transmisje będą standardem. A Bazyla w końcu ne wypożyczyłam, za to teraz planujemy na weekend wziąć Essential killing- film w reżyserii Jerzego Skolimowskiego, trzeba zobaczyć.
Caffeine
 

Re: Telewizja "n"

Postprzez żuczek » 16 sie 2011, o 14:28

Mój facet ma telewizor 3D i dekoder Enki. Efekt jest piorunujący. Za każdym razem kiedy coś ogądamy czuje się jakbym była w kinie. Teraz puszczają co raz więcej filmów w tej opcji, więc jest w czymm wybierać. Pewnie już niedługo telewizja 3D będzie standardem i wszystko będziemy mogli obejrzec w tej technologii :)
żuczek
 

Re: Telewizja "n"

Postprzez malutka11 » 21 wrz 2011, o 10:00

Ja jestem bardzo zadowolona z nki, posiadam pakiet seriali i nie pamiętam czy to jest dla wszystkich odkodowane czy nie,pakiet w VOD filmbox, NFilm, więc jeśli nie ma nic w TV to tam zawsze się coś znajdzie ciekawego :)
malutka11
 

Re: Telewizja "n"

Postprzez dzo » 22 wrz 2011, o 12:43

ja też mam "n"kę i też bardzo sobie chwalę. Dużym plusem jest funkcja nagrywania, no po prostu rewelacja !

No i wprowadzili programy polsatu co też jest dużym plusem bo wcześniej tego brakowało.
dzo
 

Re: Telewizja "n"

Postprzez żuczek » 6 sty 2012, o 17:58

Teraz na święta i nowy rok w ogóle dużo powprowadzali nowości :) 1T dekodery, telewizory lcd. Nadal jest w czym wybierać :)
żuczek
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: AleneHofferber, Bing [Bot], Google [Bot], Overman27388