Trance Dance – Mapa Duszy. Szamańsko Transowa Podróż w Głąb

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Trance Dance – Mapa Duszy. Szamańsko Transowa Podróż w Głąb

Postprzez marta_k » 21 lut 2023, o 14:32

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zaprasza 2 - 4 czerwca 2023 na warsztat w Warszawie

TRANCE DANCE – MAPA DUSZY.
SZAMAŃSKO TRANSOWA PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE.

PROWADZI: RISHI SIGURD VLOTE

Chcesz poczuć się naprawdę wolny? Uzyskać odpowiedzi na swoje najważniejsze pytania? Uzdrowić przeszłość? Połączyć się z wyższymi energiami i energią Przodków?
Trance Dance to starożytna technika łączenia się z naszymi wewnętrznymi przestrzeniami, aby znaleźć uzdrowienie, jasność i inspirację oraz połączyć się z wewnętrzną mądrością, która tkwi w każdym z nas.

Poprzez rytmy Trance Dance, Rishi Vlote zaprasza Cię do odkrywania Twojego wewnętrznego świata, uzdrawiania traumy oraz uwolnienia napięcia emocjonalnego i fizycznego. Rishi uczy Trance Dance od ponad 25 lat, nagrał wiele płyt, a grając na żywo na perkusji i bębnach tworzy wyjątkową atmosferę warsztatu, która pozwala uczestnikom wejść w głębokie procesy. Rishi wesprze Cię w odnalezieniu w sobie dzikiej strony oraz ciszy medytacji. Jego płyty są szeroko wykorzystywane do warsztatów świadomego tańca i samoświadomości.

Za pomocą unikalnych rytmów, Trance Dance zabiera uczestników w transformującą Wewnętrzną Podróż. Rytualne podróże transowe zawsze były żywą częścią szamańskich
i wschodnich kultur istniejących od tysięcy lat. Współczesne podejście do Tańca Transowego łączy bogactwo dawnych rytuałów ze współczesnymi, niezwykle efektywnymi technikami.

W transie chodzi o to, aby uwolnić się od wszystkiego, co widzisz, słyszysz i czujesz. Doświadczenie tego otworzy dostęp do takich przestrzeni wewnątrz ciebie, o których nie wiesz nic. I to jest właśnie Trans.

Taniec Transowy jest połączeniem fizycznego ruchu, uzdrawiających dźwięków, dynamicznych perkusyjnych rytmów i technik oddechowych. Wszystko to pomaga wejść w stan 'transu', który sprzyja duchowym Przebudzeniom, wspiera jasność umysłu, fizyczną wytrzymałość i dobre samopoczucie.

Trance Dance jest skorzystaniem z tańca/ ruchu jako praktyki uzdrawiającej, przynoszącej moc i doświadczenie natury duchowej. W tańcu tym każdy ruch uwalnia od napięć, wyzwala ekspresję i odkrywa emocje - po to byśmy przypomnieli sobie stan bycia całością, jednością, pełnią, także ze swoimi zmysłami i ich odczuciami. Uwalnia nas od blokad, a zatem pozwala na powrót osiągnąć stan wolności i ekstazy.
W Trance Dance nie ma ułożonej i narzuconej choreografii, nie ma warunków wstępnych, mowiących jak masz się czuć i jaki masz być. Wykonujesz go z zakrytymi oczami, co pomaga skierować swa uwagę do wewnątrz. Często zdarza się, że tańczący otrzymuje jakąś specjalna wiadomość - przekaz ze swojego wnętrza, czasem wyrażony w słowach, a czasem jako obraz lub odczucie.

TRANCE DANCE Z RISHIM:

Jednym z najstarszych i najłatwiejszych sposobów doświadczania uzdrawiających stanów jest taniec transowy.. Z opaską na oczach, przy użyciu techniki oddechu energetyzującego (Oddechu Ognia), rozpoczyna się Wewnętrzna Podróż..
„Zamknij oczy, załóż opaskę, skup się na swojej intencji, zacznij oddychać ogniem, poruszaj się w rytm muzyki – w ten sposób wchodzisz w trans...”.
W stanie czujności, świadomy i przebudzony, a jednak – w ogromnej przestrzeni wewnętrznej, gdzie prawa fizyki już nie obowiązują – możesz spotkać dzikie zwierzęta, duchy, anioły, duchowych sojuszników, uzdrowicieli i Przewodników... Możesz spotkać się z innymi istotami, znaleźć w lesie lub górach, w swojej przeszłości lub przyszłości...
Zaufaj swojemu ciału, pozwól sobie na ruch i ekspresję ciała – a kiedy trans się skończy, będziesz wyciszony, pełen energii i bogatszy o wiele wrażeń..
Taniec Transowy jest jednym z najstarszych sposobów ponownego połączenia się z twoimi wewnętrznymi siłami – przeżyciem wzmacniającym, podnoszącym na duchu i energetyzującym. To świetny sposób na wyjście ze starych nawyków i spojrzenie na swoje życie w inny sposób.
Taniec/ trans z zamkniętymi oczami tworzy inny punkt skupienia. Energia, której zwykle używa się do patrzenia, zdobywania aprobaty, próbowania nawiązania kontaktu z innymi – służy do spojrzenia do wewnątrz, otwierania się na nasze emocje i wspomnienia.
Podejście Trance Dance jest przeciwieństwem tradycyjnego tańca - tu nie ma kroków, których trzeba się nauczyć, bez specjalnych ubrań (poza tymi, które są maksymalnie wygodne). Zamiast tego spróbuj odpuścić kontrolę, pozwól ciału poruszać się zgodnie z rytmem Twojej wewnętrznej Mocy.

RISHI VLOTE O SHAMANIC TRANCE DANCE I UZDRAWIANIU:

Dla mnie praktyka szamańska polega na wytwarzaniu atmosfery uzdrowienia. Według dawnych języków - uzdrowienie pochodzi z bycia całością - więc szamańska praktyka polega na stawaniu się całością, czyli: wypełnieniu miejsc, w których są braki. Wszystkie szamańskie ceremonie, rytuały i modlitwy, a także wiele symboli, są uznawane za Medycynę (są uzdrawiające).
Praktyka szamańska opiera się na zrozumieniu, że my - jako istoty ludzkie - nie jesteśmy oddzieleni, ale jesteśmy częścią Natury/egzystencji. I dlatego z wszystko, czego potrzebujemy, aby zachować zdrowie i/lub stać się ponownie całością – znajdujemy w Naturze i w sobie. Dla mnie większość uzdrowień dotyczy traumy – wynikłej zazwyczaj z szoku doznanego w dzieciństwie, a także podczas trudnych wydarzeń swoich i swoich bliskich.
Szaman to ktoś, kto ma wewnętrzne dążenie do wspierania siebie i innych, aby ponownie połączyli się z własną wewnętrzną mocą, aby stali się pełnią.
20 lat temu poznałem Franka Natale. Frank pomógł przywrócić na wiele sposobów szamańskie / duchowe podejście do naszej zachodniej kultury, był pionierem w dziedzinie seminariów rozwoju osobistego i samoświadomości. Podczas jego szkoleń nawiązałam kontakt z wieloma dawno zapomnianymi wspomnieniami z dzieciństwa o Naturze i Duchu, i zainspirowałam się do dzielenia się tą wiedzą i technikami, których się nauczyłem.
Oferuję taniec transowy, podróże szamańskie, medytacje oraz różne inne techniki i praktyki dla duchowego wzrostu i samouzdrawiania. Ponieważ jestem muzykiem, zawsze używam muzyki na żywo podczas większości wydarzeń, aby wspierać jakość „bycia w chwili”, w „Tu i Teraz”. Poza tym - jakość muzyki na żywo, granej na prawdziwych instrumentach w czasie rzeczywistym, pomaga ludziom znacznie łatwiej wkroczyć w "inny świat".

TRANCE DANCE

Trance Dance jest zjawiskiem międzykulturowym. Kultury wszystkich kontynentow na naszej planecie stworzyły unikalne formy tańca oparte na kontakcie ze światem zwierząt i elementami natury obecnymi w ich otoczeniu. Celem takiego tańca było połączenie się z duchem słońca, księżyca, duchami rożnych zwierząt i roślin. Ludzie wierzyli, że poprzez taneczne rytuały, duchy mieszkające wewnątrz natury mogą wzmocnić w nich jakości takie jak odwaga, wspołczucie, a także przynieść wglądy dotyczące przyszłości.
Taniec Transowy jest ukierunkowany przede wszystkim na proces uzdrawiania i duchowy rozwoj. Poprzez taniec w ciemności uczestnicy odkrywają równoległe światy, w których odnajdują rozwiązania dla problemów doświadczanych wcześniej jako nierozwiązywalne.
W czasie Tańca Transowego znikamy, stajemy się jak duchy i jednocześnie stajemy się mniej przywiązani do trudności spotykanych w codziennym życiu, co powoduje, że możemy się od nich uwolnić.
Od samych początków zapisanej historii znajdujemy świadectwa tańca. Wygląda na to, że nasz pierwotny stosunek do tańca wiązał się z kultem i uzdrawianiem. Animistyczne kultury postrzegały naturę i wszystkie jej przejawy jako wyraz Ducha. Kopiowanie lub imitowanie natury poprzez ruch i dźwięk było potężnym i skutecznym narzędziem pomagającym połączyć się z duchem. Takie były początki tańca. Przez tysiące lat duchowe tańce służyły podtrzymywaniu i ulepszaniu naszej relacji z Ziemią. Imitacja natury w tańcu pomagała zestroić się z wibracją stworcy. Taniec był synonimem tego, co nazywamy modlitwą, oddawaniem czci, a praktykowany regularnie zapewniał fizyczne zdrowie i witalność.

"Tancerz przynależy do Ducha"

Dodatkowo, taniec był bramą prowadzącą do duszy lub „wewnętrznego ducha”, dlatego tańczyć
w stanie transu oznaczało wejść kontakt z duchowymi siłami, które uzdrawiają. Taka jest 'szamańska' perspektywa spojrzenia na doświadczenie Transowego Tańca.

PROWADZĄCY RISHI SIGURD VLOTE

Jestem niemieckim muzykiem – grającym na bębnach i perkusji oraz całej gamie innych instrumentów. Mam ponad 35-letnie doświadczenie w muzyce, medytacji, tańcu transowym i innych pracach związanych z transformacją. Szkoliłem się z nauczycielami, takimi jak Osho, Arthur Hull, Frank Natale, Serge Kahili King i inni. Gram muzykę od 12 roku życia i produkuję płyty z różnymi artystami muzyki świata, takimi jak Hamsafar, Prem Joshua, Snatam Kaur, Milarepa, Ashik, Subodha.
Jako perkusista, producent muzyczny i animator oferuję eventy, seminaria i odosobnienia oraz sesje indywidualne. Współpracuję głównie z takimi partnerami jak Dhwani W. Zapp, Shakya M. Grahe, Harshil Chiostri i innymi...
Moje własne produkcje „Zapomnij o ograniczeniach” i „Powrót szamanów” są szeroko wykorzystywane na warsztatach, zajęciach i seminariach, a także na dyskotekach i imprezach.
Z moim zespołami TranceFormation i The Call Of The Drums, jeździmy w trasy koncertowe i gramy w całej Europie.
Na moich szamańskich odosobnieniach tworzę bezpieczne duchowe środowisko uzdrawiania dla osobistego wglądu i wzrostu wewnętrznej mocy i mądrości. Używając starożytnych rytuałów
i technik zapraszam ludzi do ponownego połączenia się z głęboką mądrością matki natury
i wewnętrznego uzdrowiciela, przewodnika i sojuszników.
www.callofdrums.com

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

TERMIN:
2 - 4 czerwca 2023

ROZPOCZĘCIE:
2 czerwca godz. 20 (piątek)

ZAKOŃCZENIE:
4 czerwca godz. 17 (niedziela)

CENA WARSZTATU:
700 zł

UWAGA:
Nocleg i wyżywienie uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

MIEJSCE:
Warszawa

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, [email protected]
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska 606994366

ZAPISY:
1. Konieczna jest rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację udziału w warsztacie. Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestniczek!
4. Zaliczkę w wysokości 210 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „imię i nazwisko, 2-4.VI. 2023”.

Tu i Teraz
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla wpłat zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)

5. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
6. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona
7. Resztę płatności za warsztat przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu na miejsce warsztatu.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]