U jakiego producenta braliście okna do swojego domu?
-
voltcore_13
- Miła Kobietka
- Posty: 46
- Rejestracja: pn gru 22, 2025 2:58 pm
U jakiego producenta braliście okna do swojego domu?
U jakiego producenta braliście okna do swojego domu?
- FluxWavePL
- Miła Kobietka
- Posty: 51
- Rejestracja: śr paź 29, 2025 3:00 pm
Re: U jakiego producenta braliście okna do swojego domu?
A sprawdzałeś okna od MS? Masz tutaj linka - https://www.ms.pl/salony-ms/ - mają masę salonów sprzedaży w całym kraju i za granicą. Wyceny robią za darmo i od razu dostaniesz info o różnych promocjach. Technicznie też ogarniają i nie zostawiają klienta na lodzie.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość