Nowy biznes.

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Nowy biznes.

Postprzez Monia891 » 8 paź 2015, o 17:46

Witam forumowiczki,
zakładam nowy biznes i chciała bym się dowiedzieć czy taka firma przejdzie i da radę na siebie zarobić. Mam strone w budowie ale proszę o komentowanie. SPAM i o opinie czy same skorzystały byście z usług.

A JA PROSZE O NIE SPAMOWANIE
Monia891
Jestem tu nowa :)

Re: Nowy biznes.

Postprzez modnamama » 17 cze 2016, o 10:37

i jak biznes ?:)

modnamama

Postprzez yang » 17 sie 2017, o 11:36

Ech, niektórzy to się niczego nie uczą.. Nowy biznes to zawsze wyzwania. Szczególnie dzisiaj, gdy trzeba szybko reagować na to co się dzieje na rynku..

yang

Postprzez sosimply.pl » 31 sie 2017, o 10:48

fionkaL napisał(a):no dokładnie - wazne żeby mieć dobry start bo tak naprawde od tego idzie dalej fama w swiat. ja rok temu otworzylam gabinet kosmetyczny i juz teraz wiem co to znaczy jakosc w biznesie. Klientki zwaracaja przede wszystkim uwage na wykorzystywane produkty, na stosowane sprzety, materialy - to wzbudza w nich zaufanie! niestety nauczylam sie tego dopiero po 5 mscach od otwarcia i w miedzy czasie musialam zamknac salon na czas ponownego otwarcia. zamówiłam profesjonalne sprzety i produkty z LINK bo poprzednie byly absolutnym niewypałem! naprawde - dobra rada - zanim otworzycie zadbajcie o detale - reklama na drugim miejscu - odpowiednie wyposazenie to najlepszy PR miejsca!

Dobry start to nie wszystko. Ale jak powiedziałaś jakość w biznesie jest bardzo istotna! Zanim ruszymy z jakimkolwiek biznesem wartyo sprawdzić całą branżę. Reklama i cały marketing też jest bardzo istotna. W końcu skądś klienci muszą się o nas dowiedzieć. :)
sosimply.pl
Miła Kobietka

Postprzez zebra12 » 7 wrz 2017, o 12:12

Start czasem jest (paradoksalnie) bardzo prostu, gorzej jest z utrzymaniem poziomu..

zebra12

Postprzez Silen » 8 wrz 2017, o 23:07

Najważniejsze żeby się utrzymać na rynku po otworzeniu nowego biznesu bo część firm upada po niedługim czasie.

Silen

Postprzez marykas » 25 paź 2017, o 11:15

a co lepiej brać pożyczkę czy kredyt na firmę?
marykas

Postprzez fatamorgana3 » 26 paź 2017, o 11:29

Lepiej nie zapożyczać się tylko mieć kapitał na start. Niestety, brutalne i dla banków i dla przedsiębiorców, ale prawdziwe.

Szlifierka kątowa do zadań specjalnych. Zapraszam na blog!
fatamorgana3

Postprzez klaudjaz » 13 lis 2017, o 21:44

ja również przymierzam się do otworzenia własnej firmy-sklep internetowy, bo póki co ze względu na dziecko nie mogę sobie pozwolić na "normalną pracę" :( ale zastanawiam się czy mi jako jednoosobowej firmie opłacałoby się korzystać z księgowości online choćby wfirma.pl? sama nie poradzę sobie z papierami bo zawsze byłam kiepska z matmy
klaudjaz

Postprzez paolka » 1 gru 2017, o 13:47

SPAM to fajna opcja szczególnie dla zabieganych, ale z tego co się orientowałam nawet po znajomych to mało kto korzysta z księgowości online wszyscy wolą raczej jechać do księgowej i porozmawiać w 4 oczy, nie wiem czy to kwestia zaufania czy przyzwyczajenia, a może strach przed zmianami? sama korzystam z księgowości online i nie wyobrażam sobie lepszej formy rozliczania się i fakturowania

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 11:41 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
paolka

Postprzez gabi10 » 8 sty 2018, o 16:26

Ja założyłam swój sklep internetowy i wynajęłam magazyn. Teraz poszukuję dobrego SPAM . Czy ktoś może mi polecić jakiegoś producenta?

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 11:42 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
gabi10

Postprzez weteran » 1 cze 2018, o 12:59

Warto również zainwestować w różne materiały reklamowe... Świetnie w tych sprawach spisuje się SPAM Warto tam zajrzeć i zapoznać się z ich ofertą :)

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 11:42 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz

Mężczyzna musiałby posiąść sztukę czytania w myślach, chcąc tę swoją wybraną uszczęśliwić.
weteran

Postprzez Ailis » 14 lip 2018, o 10:36

Aby utrzymać się na rynku należy posiadać zaplecze klientów, którzy będą się zaopatrywać w naszej firmie. A jak pozyskiwać nowych klientów? Nie ma nic prostszego, mianowicie dzięki skutecznej strategii marketingowej oraz spotkaniach z klientami możemy dużo osiągnąć. Takie spotkania polecam organizować w restauracji Akademia. Świetne miejsce.
Ailis

Postprzez martha18 » 16 sie 2018, o 18:35

O utrzymanie na rynku jest naprawdę trudno, ale wszystko zależy od nas, chociażby restauracja Bubbles w Warszawie prosperuje na najwyższym poziomie, serwując doskonałą kuchnię, jak i również posiadając szeroką gamę alkoholi, a jak doskonale wiemy, w stolicy restauracji nie brakuje. Wystarczy dbać o klienta, przygotowując dania ze świeżych produktów.
martha18

Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]