powiększenie biustu

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: powiększenie biustu

Postprzez Ania567 » 14 lut 2019, o 10:22

Jestem świeżo upieczoną mamą i serum Perfect bust zaczęłam używać w trakcie trwania ciąży. Wczytałam się w opinie i wiele dziewczyn polecało tak wiec postanowiłam spróbować :)
Na wstępie zaznaczę, że przez cały okres ciąży rozstępy na biuście się u mnie nie pojawiły i w sumie to nie wiem czy z powodu serum czy po prostu nie miałam skłonności ale z samego serum jestem bardzo zadowolona
świetnie ujędrnia biust
poprawia jego wygląd
i lekko powiększa.
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: powiększenie biustu

Postprzez a_gatka » 14 lut 2019, o 11:23

Nie powiększa. Chyba, że masz efekt placebo. :D
a_gatka
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez TyBarCia » 15 lut 2019, o 03:49

Ja bałam się implantów, tym bardziej że po jakimś czasie trzeba w końcu je wymienić i dlatego wybrałam powiększenie przy użyciu własnej tkanki tłuszczowej u Pabiańczyka w Krakowie. "Skutkiem ubocznym" tego zabiegu była liposukcja, bo skądś ten tłuszczyk trzeba było wziąć i u mnie padło na uda.
TyBarCia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2018, o 04:21

Re: powiększenie biustu

Postprzez Ania567 » 18 lut 2019, o 11:27

no i racja
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: powiększenie biustu

Postprzez xena » 18 lut 2019, o 15:22

Sama zastanawiałam się nad tabletkami perfect bust, ale czy przypadkiem to powiększenie nie wynika u Ciebie ze zmian hormonalnych?
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: powiększenie biustu

Postprzez Ania567 » 19 lut 2019, o 10:25

Być może , jednak równocześnie tak jak pisałam nie mam rozstępów i skóra wyglada lepiej tak więc jest to pewnie zasługa kremu. Co do powiekszania to nie brałam tabletek a samo serum raczej nie powiekszy zbytnio. Pytaj się dziewczyn powyżej
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: powiększenie biustu

Postprzez WerkaSwo067 » 25 mar 2019, o 19:19

Brałam przez jakiś czas różne wynalazki, wcierałam kremy i nic z tego nie było, w końcu zdecydowałam się na implanty u SPAM w Krakowie ale nieduże bo mam mało tłuszczyku i mam święty spokój z kremami i balsamami. Jak ktoś panicznie boi się takich zabiegów to można jeszcze własnym tłuszczem powiększyć i ponoć też fajny jest efekt ale tak jak przy implantach

Ostatnio edytowano 26 mar 2019, o 07:25 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
WerkaSwo067
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2018, o 04:07

Re: powiększenie biustu

Postprzez Morelka80 » 26 maja 2019, o 09:00

Moja siostra niedawno przechodziła taki zabieg i wybrała chirurga doktor Żukowską z Łodzi - bardzo dobre opinie Pani doktor ma, do tego szkolenia, doświadczenie itd. Naprawdę super babeczka. Zresztą siostra już jest po rekowalescencji i ma świetnie piersi zrobione
Morelka80
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 15:40

Re: powiększenie biustu

Postprzez Malwa100 » 6 cze 2019, o 01:37

W kwestiach powiększania biustu polecam t y l k o dr Osucha :ok: watro nawet dłużej zaczekać na termin
Malwa100
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 18:53

Re: powiększenie biustu

Postprzez Siedemmska » 28 cze 2019, o 14:54

Ja też zdecydowałam się na zabieg powiększania piersi o dwa rozmiary. Zabieg miałam wykonany w Este L'art przez dra Jana Rykałę. Bałam się, wiadomo, ale niepotrzebnie. Ból był i to dużo, ale dla efektu warto. 300% teraz więcej do samopoczucia, serio :) Operacja to zawsze jednak ryzyko i trzeba to przemyśleć. Ale moim zdaniem warto.
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: powiększenie biustu

Postprzez minka18 » 4 paź 2019, o 16:03

Powiększyłam biust, to było moje marzenie od wielu lat! Plan ten zrealizowałam dopiero po uzbieraniu pełnej kwoty, ale wiem że było warto. Plan ten zrealizowałam w gabinecie chirurgii kosmetycznej we wrocławiu Jakuba Kratochwila chirurgia-plastyczna . info .pl Wreszcie czuję się piękniejsza, bardziej atrakcyjna!
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: powiększenie biustu

Postprzez Allie » 17 lut 2020, o 13:27

Zamówiłam sobie te tabletki, w sumie nie sa to takie duże pieniadze tak więc pomyślalam sobie, ze nie zaszkodzi spróbować. Jak brałyście? Jeden raz dziennie czy dwa razy dziennie?
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: powiększenie biustu

Postprzez Pena » 17 lut 2020, o 15:21

2 razy dziennie po jednej tabletce, no i trzeba się pilnować aby brać regularnie bo jedynie wtedy jest efekt.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: powiększenie biustu

Postprzez Allie » 18 lut 2020, o 12:32

Ja ogólnie też czekam az mi je przyślą i wierze w to ze zadziałają, przynajmniej mam taka nadzieję, bo kiedys stosowąłam krem na powiększanie i naprawdę fajnie ujędrniał ale chciałabym liczyć na trwalszy efekt i mam nadzieję, ze taki dzadza tabletki. A jak nawet nie podziałają to też nie będe żałowała bo nie będe się zastanawiała co by było gdyby.....
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: powiększenie biustu

Postprzez monicabe » 18 lut 2020, o 15:15

Ogólnie pytam się bo jak karmiłam to najlepiej wtedy wyglądały moje piersi, były większe i jędrniejsze, ale długo to nie trwało, przestałam karmić i teraz nie są już tak jędrne , ogólnie są po prostu puste tak wieć cała nadzieja w tabletkach :P
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: powiększenie biustu

Postprzez xena » 19 lut 2020, o 11:57

Ja te tabletki stosuje od prawie 4 tygodni i nie moge powiedziec ze piersi mi urosly bo bym sklamala ale wydaja mi sie jedrniejsze okragniejsze i jakies takie pełniejsze, ogólnie ponoć to za krótko aby zobaczyć pełen efekt, no ale bede dalej brała i się zobaczy.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: powiększenie biustu

Postprzez katrinka » 19 lut 2020, o 12:23

Ja biorę je od miesiaca i u mnie efekt jest spoko, przynajmniej moj facet zobaczył :)
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: powiększenie biustu

Postprzez fela » 24 cze 2021, o 09:37

Jestem już szczęśliwą posiadaczką nowego biustu :). Mam implanty, zdecydowałam się na operację u chirurga Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu. To świetny specjalista, który zna się na wykonywanej pracy. Jest rzetelny, przedstawił mi to, jak będzie wyglądała rekonwalescencja, sama operacja, czego mam się spodziewać i pomógł mi w doborze rozmiaru, bo zastanawiałam się nad dwiema opcjami. Polecam go gorąco.
fela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 cze 2021, o 09:26

Re: powiększenie biustu

Postprzez werońka » 24 cze 2021, o 15:09

Też powiększałam piersi, niedługo będzie rok od tego czasu. Zabieg wykonał chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju i spisał się świetnie. To lekarz z doświadczeniem, który ma super podejście do pacjentów. Przez cały czas był sympatyczny, ale przy tym profesjonalny, zabieg przeprowadził dokładnie tak, jak to wcześniej omawialiśmy. Piersi wyglądają super, w dotyku są jak naturalne, ja nie czuję różnicy, mąż również nie. Za to w końcu są dobrze rozmieszczone, bo już nie rozchodzą się na boki i nie opadają.
werońka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 cze 2021, o 09:39

Re: powiększenie biustu

Postprzez magdasobczak » 12 lip 2021, o 14:28

Co do produktów, które poprawiają wygląd biustu to warto postawić na naturę i suplement od Bust Up (bust-up.pl). W pełni naturalne produkty, które co mnie mocno zaskoczyło faktycznie jak podają producenci mają bardzo wysoką skuteczność. Mój biust nigdy nie był jakimś moim wielkim atutem a tutaj sytuacja się naprawdę mocno obecnie zmieniła i prezentuje się rewelacyjnie, poza tym faktycznie tabletki wpłynęły także na jego delikatne powiększenie.
magdasobczak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 lip 2021, o 14:24

Re: powiększenie biustu

Postprzez Liliana888 » 19 lip 2021, o 21:07

Pracowałam w klinice medycyny estetycznej, nie polecam przeszczepu tłuszczu do biustu ! Boże broń! także przed odsysaniem tłuszczu częste zgrubienia po zabiegu
Liliana888
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 lip 2021, o 20:54

Re: powiększenie biustu

Postprzez mariavick » 18 maja 2023, o 13:57

są jedne tabletki które rzeczywiście mogą powiększyć biust dzięki ziołom z ameryki południowej które wpływają na estrogeny podobnie jak tabletki antykoncepcyjne. Nazywają się Breastfem tez do kupienia w Polsce. Trzeba jedynie uważać i najlepiej nie stosować antykoncepcji hormonalnej podczas kuracji bo mogą osłabić lub wzmocnić działanie. Ja brałam ten breastfem 2 miesiące i piersi rzeczywiście urosły, nie było żadnych ubocznych a efekt już minął pół roku nadal się utrzymuje.
mariavick
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 maja 2023, o 13:55
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Arcuopl21029, Google [Bot]