Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez platanal » 11 gru 2017, o 17:03

Cześć mam nazyczonego uprawiany seks często ponieważ prawie każdego dnia on dochodzi lecz ja nie potrafię. Mam ochote na seks jest mi dobrze podczas stosunku ale nigdy nie doznałam organu. Czemu tak jest jakieś rady?
platanal
Jestem tu nowa :)

Re: Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez Pena » 27 lut 2018, o 12:19

platanal napisał(a):Cześć mam nazyczonego uprawiany seks często ponieważ prawie każdego dnia on dochodzi lecz ja nie potrafię. Mam ochote na seks jest mi dobrze podczas stosunku ale nigdy nie doznałam organu. Czemu tak jest jakieś rady?

Nie wiem czy jeszcze to przeczytasz autorko czy nie ale polecam zele intymne.Ale nie takie zwykłe tylko te, które sprawiają,ze masz wieksze odczucia na łechtaczce. Żele takie sprawiają,że łatwiej można osiągnąć orgazm. Na innym temacie pisalam o libi gel. O niebo lepszy moim zdaniem od Durex o.
Pena

Postprzez katrinka » 27 mar 2018, o 10:04

A czymś się różni ten libi gel od durexa? Bo kupiliśmy sobie durexa i jestem trochę zawiedziona. Jak dla mnie nie jest to przyjemne :(
katrinka
Miła Kobietka

Postprzez Pena » 27 mar 2018, o 12:08

Jest zdecydowanie inny! Durex o daje naprzemienne uczucie ziman i gorąca. Z kolei libi gel działa trochę inaczej. Sprawia,ze ukrwienie okolic intymnych jest lepsze i każdy dotyk odczuwasz o wiele mocniej i przyjemniej. Szczegolnie przyjemne jest przy seksie oralnym. No i dzięki temu żelowi po raz pierwszy miałam orgazm pochwowy. A wczesniej wydawało mi sie,ze to jedynie bajki.
Pena

Postprzez kuleczkahh » 18 kwi 2018, o 17:52

moze poczytaj o tym, jest duzo takich artykulow o tym jak poznac swoje cialo i w ogole :)

:woman: :woman: głupich nie sieją, sami się rodzą :)
kuleczkahh

Postprzez cekinek11 » 17 maja 2018, o 22:54

Mnie przed zadowoleniem z seksu i tych najlepszych doznań blokował stres, stres przed ciążą; mimo stosowania gumek to i tak się bałam i zamiast cieszyć się chwilą, to myślałam, że wpadniemy. A jestem pewna, że przez to ponieważ jak w końcu zdecydowałam się na tabletki antykoncepcyjne to teraz wiem, co to dobry seks i orgazm. Trochę się obawiałam na początku jak się będę czuć, w końcu to hormony, ale niepotrzebnie. Te tabletki belara które biorę, mają niską zawartość hormonów, spadku libido też nie ma po nich a i okres krótszy i mniej obfity. Ja jestem zadowolona, bardzo.
cekinek11

Postprzez kuleczkahh » 25 maja 2018, o 08:19

Tak, strach przed ciaza nawet taki podswiadomy moze powodowac napiecie i stres... ale to juz kwestia pracy nad nim. :)

:woman: :woman: głupich nie sieją, sami się rodzą :)
kuleczkahh

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]