Stanik na plażę

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Stanik na plażę

Postprzez selesup » 12 lip 2018, o 17:04

Witam wszystkie dziewczyny. Nie dawno skończyłam 18 lat mimo to mój biust nie jest okazały a wręcz zerowy, na co dzień pod ubranie nie noszę staników. Można powiedzieć że mój biust to dwa lekko zarysowane mięśnie i brodawki.
Zaczął się sezon plażowy, dotąd na plaży bywałam w dzieciństwie z rodzicami wtedy miałam kostium jednoczęściowy i nie przywiązywałam uwagi do kostiumu ważna była zabawa i to że jakiś kostium jest. W tym roku chciałam skorzystać z wody, plaży i słońca. Chciałam poznać zdanie użytkowniczek tego forum, czy przy moich rozmiarach powinnam jednak zakryć górę czy nie koniecznie?
Obecnie mam takie zdanie że nie mam czego zasłaniać, praktycznie założenie stanika czy ogólnie zasłonięcie góry mija się z celem. Nie mam czego zasłaniać. Pytam anonimowo na forum, bo po prostu nie chcę zrobić z siebie idiotki między ludźmi.
selesup
Jestem tu nowa :)

Re: Stanik na plażę

Postprzez Jamelia » 12 lip 2018, o 19:39

Czy masz duży biust czy mały jesteś już kobieta i jak zaczniesz śmigać po plaży bez góry kistiumu to trochę ..ehem... no. . nie bardzo :roll:
Jeśli rzeczywiście nasz bardzo malutki biust to może bardziej komfortowo będziesz się czuła w jednoczęściowym kostiumie z odkrytym brzuchem i plecami np. Teraz jest multum wzorów do wyboru. Bo w dwuczęściowym bikini przy biuście rozmiar zero, w wodzie może Ci się stanik obsuwać do gory.

Najcenniejszych rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądze
Jamelia
Moderatorka

Postprzez redorange666 » 12 lip 2018, o 20:16

Panie gdzieś pojedziesz. W polsce topless nie jest powszechny ale we Włoszech czy Francji jest na porządku dziennym więc jak masz ochotę śmiało możesz biegać w takim stroju bez obaw. Nie będziesz jedyna jak również sensacji też nie wzbudzisz.
redorange666
Samiec

Postprzez selesup » 12 lip 2018, o 21:03

Jamelia napisał(a):...Jeśli rzeczywiście nasz bardzo malutki biust ...

To mało powiedziane, nie mam w ogóle biustu. Piersi mam jak dziecko, same mięśnie.
selesup

Postprzez Jamelia » 13 lip 2018, o 21:24

Selesup no to jest ryzyko że będzie się się ślizgać cyckonosz ,więc taki jednoczęściowy pewniejszy ;-) Ale najlepiej sprobowac, może teraz tak robią że nie ma tego takiego problemu

Najcenniejszych rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądze
Jamelia
Moderatorka

Postprzez selesup » 15 lip 2018, o 00:13

To z opalania nici:(
selesup

Postprzez Hadassa » 15 lip 2018, o 19:28

Jamelia ma fajny pomysł z tym jednoczęsciowym ale powycinanym.
Ewentualnie musiała byś poszukać jakiegoś dwuczęściowego ale lekko powiększającego, ale tu już byś musiała pochodzic po sklepach i przymierzać.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Hadassa
Moderatorka

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]