Puszace się wlosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Puszace się wlosy

Postprzez lusia123 » 4 sie 2018, o 11:03

Cześć! Z góry przepraszam jeśli ten temat został powtórzony. Mam ogromny problem. Moje włosy sie strasznie puszą, mam suche końcówki i są totalnie matowe. Bardzo dbam o włosy, stosuje odżywki nawilżające, olejki różne domowe maski ale nic a nic na nie nie pomaga. Dodam że jak umyje włosy to końcówki i pasma znajdujące się blisko twarzy schną migiem i są strasznie napuszone. Naprawdę proszę was o pomoc a co do keratynowego prostowania to niestety odpada:/
lusia123
Jestem tu nowa :)

Re: Puszace się wlosy

Postprzez KociaMama » 4 sie 2018, o 14:36

Próbowałaś jedwabiu w sprayu? Ogólnie są dostępne kosmetyki do włosów puszących się, specjalne szampony itd. Tylko, że szczerze powiedziawszy pierwszy lepszy z półki w drogerii pewnie nie zadziała, trzeba będzie zainwestować kasę ;/ Mi jedwab trochę pomógł, możesz spróbować. Szkoda, że prostownica odpada, bo to najszybsze rozwiązanie.
KociaMama

Postprzez milagros » 13 sie 2018, o 17:26

Na puszczące się włosy najlepiej nałożyc olejek np. arganowy. Byle nie za dużo aby ich nie przetłuścic ;)
milagros

Postprzez Jamelia » 14 sie 2018, o 21:42

Mam ten sam problem, stosuje maskę keratynową jakiś czas było okey a teraz od nowa, jedwab też pomagał tylko chwilowo.
Teraz mysle płukać woda z octem i spróbować z olejem kokosowym bo te wszystkie olejki są zapachowe z alkoholem więc to tylko wysusza jeszcze bardziej ...

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Jamelia
Moderatorka

Postprzez Mirabelka02 » 15 sie 2018, o 11:40

kup sobie olej kokosowy nierafinowany. pomieszaj z dobrą maską w proporcjach 1/2 do 1/2 i na noc na włoski. Rano umyj jak zwykle. Nie bedzie efektu po jednym zastosowaniu natomiast jesli bedziesz robic to regularnie gwarantuję, że włosy Ci sie bardzoooooo poprawią
Mirabelka02
Miła Kobietka

Postprzez katado » 15 sie 2018, o 17:17

u mnie jest to samno :(

katado

Postprzez sanderson » 22 sie 2018, o 06:55

Być może używasz zbyt wielu humektantów (składniki odzywek/produktów do włosów) - poczytaj sobie na ten temat, bo jeżeli nie balansujesz humektantow emolientami (chociaż to zależy od typu wlosów i pogody) to moga się one puszyć

sanderson
Miła Kobietka

Postprzez Annnon » 27 wrz 2018, o 15:10

no ja jakoś też mialam problem z ogarnieciem wlosów. Znajoma poleciłą mi jakies kosmetyki przeciw puszeniu się włosów ale tylko obciązyły je i włosy robily sie szybko tluste. W koncu wybralam sprawdzony sposób czyli prostowanie. Kupialm parowa prostownice babyliss. Jest super bo nawet przy codzinnym prostowaniu nie niszczy wlosów. U mnie wiec sytuacja opanowana.
Annnon

Postprzez katrinkaa » 1 paź 2018, o 02:04

olejek powinien to ujażmić, są w sprayu teraz praktycznie z każdej firmy kompozycje olejków bo to stało się modne, ja często przed wyjsciem z domu sobie takim psikam i jest ok nawet w deszcz
katrinkaa

Postprzez Terra » 18 paź 2018, o 14:32

A probowalas maseczek na wlosy? Kallos ma calkiem dobre.
Terra

Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]