Puszace się wlosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Puszace się wlosy

Postprzez lusia123 » 4 sie 2018, o 11:03

Cześć! Z góry przepraszam jeśli ten temat został powtórzony. Mam ogromny problem. Moje włosy sie strasznie puszą, mam suche końcówki i są totalnie matowe. Bardzo dbam o włosy, stosuje odżywki nawilżające, olejki różne domowe maski ale nic a nic na nie nie pomaga. Dodam że jak umyje włosy to końcówki i pasma znajdujące się blisko twarzy schną migiem i są strasznie napuszone. Naprawdę proszę was o pomoc a co do keratynowego prostowania to niestety odpada:/
lusia123
Jestem tu nowa :)

Re: Puszace się wlosy

Postprzez KociaMama » 4 sie 2018, o 14:36

Próbowałaś jedwabiu w sprayu? Ogólnie są dostępne kosmetyki do włosów puszących się, specjalne szampony itd. Tylko, że szczerze powiedziawszy pierwszy lepszy z półki w drogerii pewnie nie zadziała, trzeba będzie zainwestować kasę ;/ Mi jedwab trochę pomógł, możesz spróbować. Szkoda, że prostownica odpada, bo to najszybsze rozwiązanie.

Drogie Panie, dobra kawa w dobrej cenie :) Naprawdę polecam! :ok:
Wejdźcie na http://leadmy.pl/p/N9n3/7H4w/0i0a i skorzystajcie z rabatu 20% na kawę MK Cafe! Kod dla Was: JDWXLL. Smacznego :D
KociaMama

Re: Puszace się wlosy

Postprzez milagros » wczoraj, o 17:26

Na puszczące się włosy najlepiej nałożyc olejek np. arganowy. Byle nie za dużo aby ich nie przetłuścic ;)
milagros

Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]