Trądzik - jaki krem ?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Ailis » 7 sie 2018, o 09:20

Jak radzicie sobie z uporczywym trądzikiem ? Wyjątkowo trudno jest wyleczyć takie problemy skórne, jednak mi po wielu latach się udało. Później miałam łagodniejszą formę trądziku, którą skutecznie zwalczyłam naturalnym kremem przeciwtrądzikowym i regulującym sebum firmy Calluna Medica. To świetny kosmetyk, który warto regularnie stosować. Normalizuje pracę gruczołów łojowych i długotrwale matuje skórę.
Ailis
Jestem tu nowa :)

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Roozzaaliaa » 7 sie 2018, o 11:13

Ailis napisał(a):Jak radzicie sobie z uporczywym trądzikiem ? Wyjątkowo trudno jest wyleczyć takie problemy skórne, jednak mi po wielu latach się udało. Później miałam łagodniejszą formę trądziku, którą skutecznie zwalczyłam naturalnym kremem przeciwtrądzikowym i regulującym sebum firmy Calluna Medica. To świetny kosmetyk, który warto regularnie stosować. Normalizuje pracę gruczołów łojowych i długotrwale matuje skórę.

Śmierdzi reklamą :(

Po 1. Każda osoba ma odmienną skórę..
Po 2. Trądzik, trądzikowi nie równy..
Po 3. Nie zawsze trądzik wynika z niewłaściwej pracy gruczołów łojowych..

Przede wszystkim - konsultacja dermatologiczna oraz kosmetyczna, przed wybraniem kosmetyku :D
Roozzaaliaa
Jestem tu nowa :)

Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]