PRZED TRENINGÓWKI I PO TRENINGÓWKI JAKIE POLECACIE

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

PRZED TRENINGÓWKI I PO TRENINGÓWKI JAKIE POLECACIE

Postprzez anulka19999 » 8 sie 2018, o 10:45

]:-) JA POLECAM PRZED TRENINGÓWKĘ MOLECULAR NITRO SAMA NAZWA WSKAZUJE DAJE MOC WYTRZYMAŁOŚĆ WYDAJNOŚĆ MA DUŻO BETA-ALANINY ZAJE.... POMPA TLENOWA !!!!!!!!! :D A JEŚLI CHODZI O PO TRENINGÓWKĘ TO PELLADIN REGENERATION PO TRENINGU DUŻO GLUKOZAMINY REGENERUJE MIĘŚNIE PO ZASTOSOWANIU TEGO ŚRODKA SZYBKO MOŻESZ WRÓCIĆ DO NASTĘPNEGO TRENINGU . :ok: :D JEST TO WYPRODUKOWANE PRZEZ MOLECULAR PROJECT
anulka19999
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 17:40

Re: PRZED TRENINGÓWKI I PO TRENINGÓWKI JAKIE POLECACIE

Postprzez TrolleyJasiek93 » 13 wrz 2018, o 17:08

zwykła kawa
TrolleyJasiek93
 

Re: PRZED TRENINGÓWKI I PO TRENINGÓWKI JAKIE POLECACIE

Postprzez Bogusia1959 » 26 wrz 2018, o 21:28

Temat znam jakby nie patrzeć od podszewki, bo jestem trenerem personalnym. Ale powiem Ci, że jeśli nie jesteś zawodowcem to czasem nie warto wydawać dużej ilości hajsu na jakieś super specyfiki.
Ogólnie swoją wiedzę czerpię nie tylko z kursów. Dlatego jeśli temat odżywiania i kulturystyki, czy kształtowania sylwetki Cię interesuję to polecam portal, gdzie fachowcy się wypowiadają na różne tego rodzaju kwestie. https://lekarzpomaga.pl/artykuly/zdrowie-a-sport Jak znajdziesz chwilkę między seriami albo na cardio to w sam raz :)
Bogusia1959
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 wrz 2018, o 23:14
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]