Do mam chłopców

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Do mam chłopców

Postprzez Magiczna4 » 13 wrz 2018, o 14:48

Witam. Wiem że było juz dużo wątków na ten temat stulejki, już mało kogo to ciekawi, ale zapytam, Czy tu są mamy już starszych synów ktore nigdy tam nic nie robiły? czy mieliscie jakies problemy? przyznam się sama, mam syna ma 13 lat, tylko teraz o tych sprawach pomyslałam i cos w internecie poczytałam, chyba nigdy nie pomyślałabym ze to taki wielki problem i mogą byc jakies choroby jezeli napletek nie ściągać, nawet u mężczyzn. zawsze podczas kąpieli prosto gąbką siusiaka umywalam i koniec, nigdy mu tam nic nie bolało, żadnych problemów z siusianiem nie bylo.. teraz nawet niewiem czy cos robic i pytac. Wiem już że wszyscy powiedzą ze jestem nienormalną, ciemnym lasem, ale mam nadzieje ze ktoś mi zrozumie

Ostatnio edytowano 13 wrz 2018, o 15:22 przez Magiczna4, łącznie edytowano 1 raz
Magiczna4
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 wrz 2018, o 14:37

Re: Do mam chłopców

Postprzez redorange666 » 13 wrz 2018, o 15:01

Problem jedt tylko taki ze będzie musiał przejść banalnie prosty zabieg obrzezania...i takie są konsekwencje zaniedbania.
Małemu dziecku się to robi jednym szybkim ruchem ręki, trochę krwi i tyle. U starszych i dorosłych kończy się to zabiegiem i tyle. Jak nic z tym nie zrobisz będzie miał problemy np z seksem, higiena itp. Jak już nie ma z tym problemu.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron