Czy posiadacie kosmetyki luksusowych marek?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Czy posiadacie kosmetyki luksusowych marek?

Postprzez WiesiaP » 4 sty 2019, o 13:57

Interesuje mnie ich trwałość, cena, dokładny produkt oraz czy zamawiałyście internetowo czy stacjonarnie (o ile była taka możliwość :P) - głównie interesuje mnie Kat Von D, Jeffrey Star, Kylie oraz marek modowych jak Gucci, Prada etc. Mnie na razie interesuje kupno rozświetlaczy do twarzy marki Fenty Beauty, czyli spod marki Rihanny - dowiedziałam się o nich z Modnego Bloga. I zastanawiałam się czy ktoś miał akurat jej kosmetyki.
WiesiaP
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26 paź 2018, o 12:11

Re: Czy posiadacie kosmetyki luksusowych marek?

Postprzez kotkarolciaa » 4 sty 2019, o 15:27

Polecam profesjonalne kosmetyki ze strony SPAM w bardzo dobrej cenie. Jak kupować to tylko takie :)

Ostatnio edytowano 6 sty 2019, o 15:11 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kotkarolciaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 gru 2018, o 13:30

Re: Czy posiadacie kosmetyki luksusowych marek?

Postprzez Destira » 14 sty 2019, o 14:21

Ja w ostatnim czasie zaczęłam inwestować w kosmetyki azjatyckie, najlepiej na mnie działają, ciesze się, że je odkryłam są naprawdę świetne, takie "delikatne" zupełnie inne niż te z sieciówek :)

Destira
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sty 2019, o 14:19

Re: Czy posiadacie kosmetyki luksusowych marek?

Postprzez Morelka80 » 21 mar 2019, o 19:19

Ja nie wiem co znaczy luksusowe :) dla mnie w kosmetyku nie jest ważna marka tylko skuteczność. Mam swoje ulubione produkty i ich używam i tyle. Ostatnio kupiłam sobie też na probę ten krem Remescar na worki pod oczy i efekty na razie lepsze niż się spodziewałam więc pewnie dołączy do moich ulubieńców
Morelka80
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 15:40

Re: Czy posiadacie kosmetyki luksusowych marek?

Postprzez karolinkamagdalena » 25 mar 2019, o 11:13

Ja uważam, że płacimy przy nich tylko za markę. Trzeba zwracać uwagę na skład, a nie na ich popularność. Tak samo jest z kosmetykami, jak i z perfumami - nie warto przepłacać, skoro można mieć coś za niższą cenę i bardzo dobrą jakość. Polecam sklep SPAM z zapachami, a kosmetyki zawsze na SPAM

Ostatnio edytowano 25 mar 2019, o 17:38 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
karolinkamagdalena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 mar 2019, o 11:09

Re: Czy posiadacie kosmetyki luksusowych marek?

Postprzez zula » 26 mar 2019, o 15:32

Ja często używam Bobby Brown i Charlotte Tilbury i z tych dwóch marek jestem mega zadowolona :)
Avatar użytkownika
zula
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 mar 2019, o 15:27

Re: Czy posiadacie kosmetyki luksusowych marek?

Postprzez skowroneczek » 27 mar 2019, o 16:49

perfumom nigdy nie mówię nie... jestem w stanie odkładać sobie po stówce przez 3-4 miesiące, ale kupić dziada :D
Avatar użytkownika
skowroneczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 mar 2019, o 16:32
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Schujn06