Chcesz pogłębić swoje relacje z partnerem?

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Chcesz pogłębić swoje relacje z partnerem?

Postprzez marta_k » 11 cze 2019, o 17:27

Chcesz pogłębić swoje relacje z partnerem? A może zastanawiasz się jak stworzyć satysfakcjonujący związek?

Spróbuj tantry - podejścia skierowanego na rozwój Twojego pełnego potencjału. Poprzez pracę z ciałem, umysłem i emocjami możesz mieć większy wpływ na to, co robisz i jak funkcjonujesz w świecie z innymi ludźmi. Z tantrą nauczysz się poznawać, wyznaczać i szanować swoje granice. Poznasz techniki oddychania i odczuwania ciała. Sięgniesz po korzyści wynikające ze zrozumienia swojego ciała i jego potrzeb, w postaci radosnego życia!

W wersji współczesnej – tantra to sztuka czerpania radości z życia. Tantra, którą proponujemy w naszym ośrodku Tu i Teraz, to aktualne techniki różnych szkół tantry, oparte o tradycyjne metody zaadoptowane do bieżących realiów, gotowe do wykorzystania w Twoim życiu. Małymi kroczkami możesz stopniowo wprowadzać zmiany i cieszyć się ich efektami.

Praktykowanie tantry pozytywnie wpływa na wszystkie dziedziny życia. Zmiany następują w takich obszarach jak związki, przyjaźnie, rodzicielstwo i praca.

Co daje tantra?
Tantra pozwala odkryć kim naprawdę jesteśmy. Zakłada, że wszystko w nas jest dobre, bo jesteśmy doskonali tacy jacy jesteśmy. Odkrywa przed nami prawdziwą bliskość – z samym sobą, partnerem, rodziną. Umożliwia głęboki przepływ miłości. Wzbogaca relacje intymne, czyniąc je pełniejszymi i piękniejszymi.

Korzyści płynące z tantry to wzmocnienie poczucia własnej wartości i pogłębienie relacji międzyludzkich. By doświadczyć tych wzbogacających zmian warto zacząć od akceptacji siebie. Widząc i doceniając siebie, nabierzesz gotowości by dostrzegać wartość tego, co oferuje Tobie życie.

Celem tantry jest wzrost naturalnego szczęścia człowieka w relacji z samym sobą oraz z innymi ludźmi, w każdej dziedzinie życia. To droga, która prowadzi do spełnienia.

Wszelkie smaki tantry klasycznej i współczesnej niebawem do odkrycia podczas festiwalu w Ośrodku „Tu i Teraz”, więcej informacji na naszej stronie, gorąco zapraszamy!

VII Festiwal Tantry i Świadomości w Ośrodku „Tu i Teraz” koło Olsztyna 28.06-07.07.2019
marta_k
Extra Kobietka
 
Posty: 374
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]