Wątpliwości

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Wątpliwości

Postprzez Onawczerni » 14 cze 2019, o 14:35

Od 1,5 roku jestem z moim facetem. Od roku on nie pracuje tylko chodzi na kurs. Ja nas utrzymuje. Na początku mieszkałam z nim i z jego kolega z powodu przeprowadzki do jego miasta w celach zmiany pracy i stanowiska. Ja płaciłam połowę za mieszkanie a kolega druga (on nadal kurs) później kolega rzucił pracę i byl na socjalu ale nadal dawal druga polowe. Do czasu.. Nagle stwierdził ze nie ma z czego. Wkurzyłam się i znalazlam swoje mieszkanie. Obecnie płace za swoje mieszkanie, za faceta mieszkanie (pomógł mi na początku zmiany pracy) ale dl juz tak nie moge. Na nic nie mogę sobie pozwolić. Mój facet twierdzi, ze może pożyczyć od przyjaciółki(dodam byłej dziewczyny) ale boję się ze to ona w końcu zacznie być znowu ważniejsza dla niego ( zbyt duzo nadal ich laczy auto, znajomi, pasja, jego rodzice ja uwielbiają, wyjazdy) Co więcej on jest szczery i czasami bezmyślnie porównuje mnie do niej. Ona zadbana, dużo wyjeżdża w ciekawe miejsca itp. Boli to. Mówię mu to ale jak grochem o ścianę. I nie raz jest jej za 1 rzecz bardziej wdzięczny niz mi za 10 innych. Kocham go ale co raz częściej mam dość. Rozmowa raczej kończy sie kłótnia i odreagowaniem agresywnym na mnie (slownym). Na początku gdy pracował byl inny. Nie wiem co robić..
Onawczerni
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lut 2019, o 23:48

Re: Wątpliwości

Postprzez malykurczak » 5 lip 2019, o 15:58

Dziewczyno, uciekaj z tego związku. Nie dość, że Ciebie wykorzystuje to jeszcze ma czelność porównywać Cię do jego byłej i wyzywać? To jest chory układ. Zasługujesz na kogoś kto będzie Ci pomagał i będzie twoim partnerem i przyjacielem, a nie pasożytem.

Jesteśmy odzwierciedleniem pięciu osób, z którymi spędzamy najwięcej czasu. To oni nas motywują, doradzają, krytykują. Przyjrzyj się, z kim Ty przestajesz. :in love:
- Nancy Drew
Avatar użytkownika
malykurczak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 5 lip 2019, o 15:37
Lokalizacja: Płock

Re: Wątpliwości

Postprzez personifa » 10 lip 2019, o 14:17

uciekaj... a niby kobiety żyją na utrzymaniu facetów, jasne ;)
Avatar użytkownika
personifa
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 lip 2019, o 14:00
Lokalizacja: Malbork
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]