Problem ze spodniami-chyba damskie

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez bartek1976 » 5 wrz 2019, o 20:18

Cześć jestem tu nowy i bardzo chciałbym prosić o poradę. Chciałem kupić spodnie w Big Starze niestety nic mi się nie podobało. Więc postawiłem na klasykę i poszedłem do Wranglera. Tam po przymierzeniu z 10 par, które przynosiła mi pani ze sklepu to albo za duże lub na mnie wisiały i niewspomnę o zbyt długich nogawkach. Zakładałem że odpada ingerencja krawcowej bo to już nie to co orginał. Już chciałem zrezygnować i poszukać czegoś w necie może jakieś starsze modele, które mam do dzisiaj i są ok. Wten czas pani przyniosła mi jedną parę,mówiąc proszę jeszcze te przymierzyć powinny być dobre. Przy mojej drobnej budowie ciał i ok 170 wzrostu faktycznie były ok. Na długość idealne może lekko w pasie ciasne ale akceptowalne. Pani ze sklepu powiedzaiała, że wkońcu trafiliśmy. Wyszedłem ze sklepu zadowolony. W domu popatrzyłem na metkę w środku pisało coś L i W i chyba model Eve, które jak sprawdziłem okazały się damskie. Spodnie są mi dobre lecz na ulicy nie chce dziwnie wyglądać. Nie są to rurki bo bym się w sklepie zorentował że to damskie. Nie wiem czy sprzedać czy je poprostu nosić. Dziękuję za jakieś info
bartek1976
Jestem tu nowa :)

Re: Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez wercia555 » 9 wrz 2019, o 20:12

Dla mnie wybór jest prosty, jeśli czujesz się w nich źle sprzedaj innym choćby na allegro.pl
Zajrzyj też do HM, Cross Jeans itp. Z tego co widziałam Cross Jeans miał mieć ostatnio dostarczaną nową kolekcję (załapałam się na zapowiedzi:) że nie długo coś nowego). Może tam coś znajdziesz?
Z typowych skinnów mają tam obecnie np: spodnie Travis w kolorach niebieskim (D 196-010) i ciemny szary (D 196-006).
Powodzenia!
wercia555
Miła Kobietka

Postprzez WhiteChocolate » 10 wrz 2019, o 10:23

W hm są całkiem fajne te jeansu... Nie są jakieś super jakości, ale na pewno bardziej jakoś dopasowane.

Nie wszędzie można odwracać się od przeszłości.
WhiteChocolate

Postprzez bartek1976 » 13 wrz 2019, o 06:39

Generalnie jeansy są bardzo wygodne i posiadają miękki material. Od kolan do nogawki są luźniejsze natomiast pas i uda lekko dopasowane także paska nie potrzebuję. Wg mnie leżą mi dobrze. Nosiłem je już na ulicy ale sam nie wiem czy nie wyglądają damsko. Troche są płytkie kieszenie z przodu i nieco mniejsze kieszenie z tyłu. Nie wiem czy można tu opublikować swoje zdjęcie bo opowiadanie jak leża na mnie te spodnie to jak wróżenie z fusów.
bartek1976

Postprzez bartek1976 » 17 wrz 2019, o 09:20

Tak to wygląda i będę wdzięczy za sugestie. Za spodnie dałem 298zł Jeśli się da i normalnie wyglądam to czemu nie a jeśli nie to sprzedam.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
bartek1976

Postprzez tereskac1 » 19 wrz 2019, o 17:34

Moim zdaniem na fotkach wyglądasz ok, są po prostu bardziej przylegające do ciała i tyle. Jest to teraz dość modny styl.
Oczywiście Twój wybór: czy sobie zostawisz, czy odsprzedaż dalej innej osobie.
Mój kolega lubi bardzo obcisłe jeansy - ma wręcz tego całą szafę ;) Obsesja hihi.
Ostatnio kupił sobie takie: Travis, w kolorze czarnym, przylegające do ciała, wysoka talia, zwężana nogawka.
Dostępne są na stronie Cross jeans pod nr: D 196-006
tereskac1
Miła Kobietka

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]