Czerwone spodnie

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Czerwone spodnie

Postprzez tereskac1 » 13 wrz 2019, o 14:20

Cześć co myślcie o takich czerwonych spodniach JACK jakie ostatnio ujrzałam w Cross Jeansie?
Znalazłam je na sklepie jeansstore.pl kod produktu: F 194-386
Podobają mi się te czerwone spodnie nie wiem tylko jak zareaguje na to mój chłopak.
Jak Wam się chodzi w takich spodniach?
tereskac1
Miła Kobietka

Re: Czerwone spodnie

Postprzez wercia555 » 16 wrz 2019, o 21:49

Myślę, że Twój facet będzie się miło wyróżniał :) są generalnie bardzo praktycznie i nie cisną przy robocie w ogrodzie tak przynajmniej uważa mój partner.
Dla mnie są bardzo ładne ze względu na fason i ładnie wyglądają, wpadają natychmiast w oko. Generalnie są bardzo śliczne.
wercia555
Miła Kobietka

Postprzez tereskac1 » 19 wrz 2019, o 18:15

wercia555 napisał(a):Myślę, że Twój facet będzie się miło wyróżniał :) są generalnie bardzo praktycznie i nie cisną przy robocie w ogrodzie tak przynajmniej uważa mój partner.
Dla mnie są bardzo ładne ze względu na fason i ładnie wyglądają, wpadają natychmiast w oko. Generalnie są bardzo śliczne.

Dzięki Werciu, spodnie kupione nosi, fakt wzbudza jeszcze na dzielnicy różne reakcje, ale kit z tym. Najważniejsze, że jest mu w nich bardzo wygodnie. Ja zaś nie mam problemu przy praniu, jak są jakieś plamy trudne do usuwania.
tereskac1
Miła Kobietka

Postprzez sanderson » 20 wrz 2019, o 09:10

Jak Ci się podobają to prosta sprawa - nie ograniczaj się w żadnym stopniu ;) moim zdaniem, niezależnie od wieku, można ubierać to co się chcę.

sanderson
Miła Kobietka

Postprzez thorzyna » 20 wrz 2019, o 11:48

Kiedys miałam, ale teraz wydają mi się totalna abstrakcją.
thorzyna
Jestem tu nowa :)

Postprzez tereskac1 » 20 wrz 2019, o 16:02

sanderson napisał(a):Jak Ci się podobają to prosta sprawa - nie ograniczaj się w żadnym stopniu ;) moim zdaniem, niezależnie od wieku, można ubierać to co się chcę.

Dzięki za te słowa!! :D Jestem z tych zakupów bardzo zadowolona. :happy Spodnie prezentują się dobrze, a zarazem zjawisko i co ważniejsze są wygodne oraz momentami lepiej się prezentują do białych bluzek niż innej barwy jeansy.
tereskac1
Miła Kobietka

Postprzez tereskac1 » 20 wrz 2019, o 16:03

thorzyna napisał(a):Kiedys miałam, ale teraz wydają mi się totalna abstrakcją.

Dlaczego wydają Ci się teraz totalną abstrakcją jeśli można spytać?? :o
tereskac1
Miła Kobietka

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]