Spodnie męskie Antonio wracają do łask

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Spodnie męskie Antonio wracają do łask

Postprzez tereskac1 » 11 lut 2020, o 20:22

Hejka wszystkim widzę, że ostatnio model jeansów męskich antonio wraca do łask, tym razem wpadłam na niego i okazał mi się pięknym kolorem dark blue :D krój komfortowy, nogawki długie i proste. Myślę, że są wygodne tak samo jak inne modele tych spodni i warte są zakupu dla naszych ukochanych panów. Choćby z racji walentynek :) Znalazłam je na portalu: jeans24h.pl kod prod: E 161-104
tereskac1
Fajna Kobietka

Re: Spodnie męskie Antonio wracają do łask

Postprzez wercia555 » 13 lut 2020, o 00:13

Model Antonio jest bardzo ładny, w dodatku udowodniły nie raz, że są bardzo wytrzymałe mój facet używa je do różnych rzeczy np. jedne ma w pracy (fizjoterapeuta dla dzieci). Drugie jak na działce sadzi krzaki (to takie nasze weekendowe maniactwo by później cieszyć się własnymi owocami z własnej działki:)) Dla mnie też mają duże plusy np. takie, że nie farbują podczas prania i zaoszczędzają czas. Nie muszę prać osobno. Kolor tu przedstawiony dark blue, jest bardzo ładny. Warto zakupić.
wercia555
Fajna Kobietka

Re: Spodnie męskie Antonio wracają do łask

Postprzez tereskac1 » 14 lut 2020, o 17:40

Kupiłam mojemu partnerowi te spodnie Antonio, jakieś pół godziny temu wręczyłam, był bardzo zadowolony z upominku.
Spodnie bardzo ładnie na nim się układają, dobrze dopasowują się do sylwetki, ładnie wygląda.
tereskac1
Fajna Kobietka

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]