Co na zmarszczki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez pysia345 » 12 cze 2018, o 08:47

Słuchajcie, kupiłam sobie ten Richevon, odżałowalam, kasę poskładałam i mam, zobaczymy co będzie. :D
pysia345
Jestem tu nowa :)

Postprzez r-ola » 14 cze 2018, o 13:32

pysia345 napisał(a):Słuchajcie, kupiłam sobie ten Richevon, odżałowalam, kasę poskładałam i mam, zobaczymy co będzie. :D

Koniecznie daj znać jak tam efekty i w ogóle :) Tylko stosuj regularnie, najlepiej do masażu.
Ja jeszcze ostatnio zaczęłam olejek rycynowy na noc sobie wmasowywać :) i fajnie nawilża, ale to tylko raz w tygodniu stosuje a tak to ten richevon wlasnie.
Słyszałam że są też jakieś nowe masażery, ostatnio RLM coś pokazywała, ktoś używa z Was??
r-ola

Postprzez [email protected] » 15 cze 2018, o 11:05

Nie ma chyba na zmarszczki kosmetyku, który je w szybki sposób zlikwiduje. Warto dbać o skórę twarzy już od najmłodszych lat. Odpowiednie nawodnienie i nawilżenie organizmu zminimalizuje powstawanie zmarszczek. Niestety ale czasem nie pozostaje nic innego jak zabiegi w specjalistycznych klinikach:)

[email protected]

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]