Co na zmarszczki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez pysia345 » 12 cze 2018, o 08:47

Słuchajcie, kupiłam sobie ten Richevon, odżałowalam, kasę poskładałam i mam, zobaczymy co będzie. :D
pysia345
Jestem tu nowa :)

Postprzez r-ola » 14 cze 2018, o 13:32

pysia345 napisał(a):Słuchajcie, kupiłam sobie ten Richevon, odżałowalam, kasę poskładałam i mam, zobaczymy co będzie. :D

Koniecznie daj znać jak tam efekty i w ogóle :) Tylko stosuj regularnie, najlepiej do masażu.
Ja jeszcze ostatnio zaczęłam olejek rycynowy na noc sobie wmasowywać :) i fajnie nawilża, ale to tylko raz w tygodniu stosuje a tak to ten richevon wlasnie.
Słyszałam że są też jakieś nowe masażery, ostatnio RLM coś pokazywała, ktoś używa z Was??
r-ola

Postprzez [email protected] » 15 cze 2018, o 11:05

Nie ma chyba na zmarszczki kosmetyku, który je w szybki sposób zlikwiduje. Warto dbać o skórę twarzy już od najmłodszych lat. Odpowiednie nawodnienie i nawilżenie organizmu zminimalizuje powstawanie zmarszczek. Niestety ale czasem nie pozostaje nic innego jak zabiegi w specjalistycznych klinikach:)

[email protected]

Postprzez Nuty-zapachowe » 21 cze 2018, o 08:57

Przede wszystkim warto o siebie dbać przez cały czas i inwestować w dobre, naturalne kosmetyki ( najlepiej z kolagenem który wygładza i redukuje zmarszczki) plus zadbać o dietę bo ona także ma wpływ na kondycję, wygląd naszej cery.
Nuty-zapachowe

Postprzez babeczka » 21 cze 2018, o 16:22

Od lat stosuję kremy na zmarszczki,oczywiście stosownie do wieku - bo takie należy używać kremy,których pod dostatkiem i w każdym większym sklepie,jak i w Aptekach,bo ja właśnie takie kremy kupuję albo w sklepach Rossmann,albo w Aptekach.
babeczka
Extra Kobietka

Postprzez Amalaya_7 » 25 cze 2018, o 23:24

Anti Aging Floslek, potem długo nic. Krem uratował mi życie i poczucie własnej wartości.
Amalaya_7
Miła Kobietka

Postprzez Monka » 3 lip 2018, o 23:50

W walce ze zmarszczkami medycyna estetyczna udostępnia nam nową broń w postaci Uthera SPAM pozwala na wygłądzanie skóry twarzy wykorzystując ultradźwięki, przez co zabieg nie wymaga wstrzykiwania żadnych substancji ani nacinania skóry.

Ostatnio edytowano 4 lip 2018, o 12:03 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Monka

Postprzez Mattlips33 » 6 lip 2018, o 22:52

Hej Kajsanna ,ja rowniez jestem po 30stce ,mam cerę mieszaną ze skłonnością do pękających naczynek,to trudny rodzaj skóry jeżeli chodzi o pielegnację,mogłabym jednak polecić Ci Redblocker na dzień z zielonym pigmentem który fajnie ujednolica koloryt ,uspokaja i działa przeciwzmarszczkowo ,pod krem dodatkowo polecam nowe serum z Vichy Mineral 89,stosuj je pod krem na dzień i noc .
Mattlips33

Postprzez eklerka67 » 12 lip 2018, o 13:08

Na moje zmarszczki, które pojawiły się na szyi po 30 zastosowałam richevon, bo szukałam czegoś tak do stówki i że akurat był (teraz chyba znowu jest promocja) to postanowiłam zamówić, jeszcze jak przeczytałam że z naturalnych składników to tym bardziej byłam na tak. Powiem Wam, że naprawdę jest skuteczny tak jak to podaje producent.
eklerka67

Postprzez Amalaya_7 » 25 lip 2018, o 12:20

Ja stawiam na maski, np.: Dermomask Night Active L'Biotica, pięknie wypełniła mi pierwsze zmarszczki.
Amalaya_7
Miła Kobietka

Postprzez pysia345 » 14 sie 2018, o 10:38

Hej Dziewczyny! Baaaardzo się ciesze że kupiłam sobie ten richewon. Zauważyłam że skóra jest miękka i bardziej napięta i jakaś taka rozjaśniona.
No i krem nie sciąga, więc super!!
A co do codziennej pielęgnacji - mam też olejek rycynowy. Ale dużo go nie nakładajcie, no bo to w końcu tłusta rzecz.
Jeszcze sobie ostatnio zakupiłam taki mały masażer. I pomyslec, ze jeszcze poł roku temu moja pielęgnacja ograniczała się do kremu nawilżającego rano :D:D:D:D:D:D
pysia345

Postprzez RadioProtect » 14 sie 2018, o 22:18

Wolne rodniki uszkadzają włókna kolagenowe, które odpowiedzialne są za elastyczność skóry. Twarz staje się wówczas podatna na powstawanie zmarszczek.

Dlatego polecam preparaty, które zawierają silne, roślinne antyoksydanty tj. silybinę i resweratrol. „Zmiatają” one wolne rodniki i nadtlenki, które działają na komórkę z zewnątrz, jak i od wewnątrz.
RadioProtect

Postprzez Mirabelka02 » 15 sie 2018, o 11:33

Kajsanna napisał(a):Ciekawe co stosujecie na zmarszczki?
Ja używałam paru preparatów, jestem po 30tce, więc trzeba :) . Wybierałam kosmetyki z wit.c, bo mam też skórę naczynkową, no i trochę przebarwień. Działają. Wit C spłyca zmarszczki i fajnie działa na naczynka. Kiedyś byłam badana (w aptece) takim urządzeniem powiększającym (mega mikroskop?). Widziałam siateczkę naczyń, ale niezaognionych. Dermatolog powiedziała, że to pewnie działanie kremów z wit.c - obkurczają naczynia. No i tego się trzymam. Jakie są Wasze sposoby?

Na naczynka polecam Ci też żel z arniki chyba z flosleku do kupienia w aptece :) wit C jadam sobie w kapsułkach, a na zmarszczki tez preparaty po 30 tyle tylko, że jeszcze nie znalazłam swojego KWC ;) Może coś polecisz?
Mirabelka02
Miła Kobietka

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]