wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez ellena » 20 mar 2018, o 00:02

Ja bym nie lekceważyła wzdęć brzucha ,które długo trwają i jeszcze jak do tego dochodzą biegunki.Powiem tak moja mama wylądaowała po pewnym czasie z takimi objawami w Warszawskim Ośrodku Proktologii w Szpitalu św.Elżbiety. Dobrze że zajęli się nią specjaliści w dziedzinie proktologii .Też piła rożne zioła,brała dostępne leki na wzdęcia,ale nic nie pomagało.Dopiero jak doczepiła się długotrwała biegunka,zaczęła szukać pomocy u specjalistów. Musiała być operowana ,dzięki kadrze Pani docent Kołodziejczak ,dziś jest ok. Ale nie wiadomo jakby się to wszystko skończyło..Dlatego nie lekceważcie takich poważnych symptomów.
ellena
Jestem tu nowa :)

Postprzez barb » 20 mar 2018, o 20:38

to może być zespół jelita drażliwego , przebadałabym się pod tym kontem, albo nietolerancja glutenu. Zaobserwuj po czym zle się czujesz i wyeliminuj to z diety

barb

Postprzez sareneczka » 10 kwi 2018, o 16:14

dokładnie, nie jest to miłe uczucie, ale trzeba z nim walczyć. Są teraz dobre probiotyki które pomogą nam pozbyć się tych problemów trawiennych. Mnie osobiście Intesta bardzo poprawiła prawidłową perystaltykę jelit i teraz jak ktoś ze znajomych ma jakieś problemy to polecam im ten wyrób
sareneczka

Postprzez Janaa » 25 kwi 2018, o 09:17

bez przesady z tym zespołem jelita drażliwego. Często jak komuś coś dolega to odrazu tym się straszy, a to jest ostatnia rzecz jaką powinno się brać pod uwagę. Przede wszystkim ważne jest to od kiedy takie dolegliwości istnieją. Ja też miałam przed długi czas problemy z żołądkiem, biegunki, zaparcia i zmieniłam dietę na lekkostrawną oraz zaczęłam pić zioła FibraVitale. Od tego zawsze trzeba zacząć i zobaczyć czy coś się zmienia. U mnie akurat to wystarczyło, jeśli dolegliwości nie ustępują to trzeba iść już do lekarza
Janaa

Postprzez dradziszewska » 18 maja 2018, o 11:34

Myślę że wskazana jest pomoc naprawdę dobrego gastroenterologa. Na stronie LINK są nawet opisane dolegliwości z którymi powinniśmy udać się do tego specjalisty. Wcześnie wykryte schorzenia można naprawdę złagodzić :)

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka

Postprzez majkusia » 17 lip 2018, o 15:32

Przede wszystkim zacznij od gastrologa - mi dopiero po badaniach zalecil odpowiednia diete leki i wlasnie polecil tez lykac inteste na wyregulowanie perystaltyki jelit i odbudowe blony sluzowej.
majkusia

Postprzez jarzębina » 31 lip 2018, o 19:06

straszne to uczucie pełności. szczególnie jak zje się coś niezdrowego. na szczęście odkąd mam Debutir i stosuję go do mojej diety to takie problemy już się dla mnie nie pojawiają. dwie tabletki dziennie załatwiają temat i pilnują żeby jelita pracowały jak należy. teraz wzdęcia, gazy czy biegunki już mi nie straszne - po prostu ich nie mam.
jarzębina

Postprzez Mirabelka02 » 3 sie 2018, o 18:39

polecam zakupić espumisan, jak nie pomoże to wizyta u lekarza
Mirabelka02
Miła Kobietka

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]