W czym prać?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: W czym prać?

Postprzez Theila » 31 lip 2018, o 12:18

Tego jeszcze nie widziałam. Czy on jest tylko w potaci proszku czy w płynie też można go dostać? Ostatnio zakochalam się w płynniej formie. FRUITY FIESTA & SUMMER FLOWERS na razie jest moim numer jeden. Ale chetnie też sprawdzę inne.
Theila
Gadatliwa Kobietka

Postprzez trefnoknus » 10 sie 2018, o 21:07

A ja z surfa to najbardziej lubię kapsułki do prania. Moja pralka jest jaka jest, woda dość twarda, więc kapsułki sprawdzają się najlepiej, dokładnie dopierają ubrania, a przy tym obłędnie pachną. Kiedyś nie byłam przekonana do stosowania kapsułek, ale dzisiaj nie wymieniłabym ich na nic innego! Kapsułki są w wersji białej i do koloru, używam obu, chociaż - zapach białej orchidei to zdecydowanie mój faworyt!
trefnoknus
Miła Kobietka

Postprzez docha » 31 sie 2018, o 07:59

Nie wytrzymałam, kupiłam te hawajski, mimo, że mam jeszcze zapas poprzedniego ;) No jak zawsze surf nie zawodzi, zapach po prostu boski :D
docha
Extra Kobietka

Postprzez meszka » 31 sie 2018, o 09:43

Mnie się właśnie kończy Ariel i może też spróbuję tego Surfa. Mam nadzieję, że się na tym nie przejadę :D
meszka
Jestem tu nowa :)

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], karolciastepka