Morze, góry czy Mazury?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Anna01 » 21 maja 2018, o 09:32

My w tym roku zdecydowaliśmy się na wyjazd za granicę, ile można nad polskim morzem siedzieć, gdzie jest wszystko takie drogie, po obliczeniach wyszło mi że zapłacę podobnie jak nad bałtykiem.

Anna01
Jestem tu nowa :)

Postprzez zawadzkaaga25 » 22 maja 2018, o 10:20

Jak dla mnie zdecydowanie morze :D
Plaża, morze żyć nie umierać :D A dziecko zawsze ma jakieś zajęcie na plaży ;p
zawadzkaaga25

Postprzez alex1234 » 31 maja 2018, o 18:36

Góry, zdecydowanie! Zatrzymać można się w jednym z apartamentów - w tym roku miałem okazję osobiście poznać apartament Velvet w Kościelisku. Zależało mi na tym, aby odpocząć i zresetować trochę myśli. Na co dzień prowadzę bardzo aktywny tryb życia. Jestem przedsiębiorcom więc nie mogę pozwolić sobie na częste wyjazdy, bo nie mam nikogo kto mógłby za mnie dopilnować firmy. Tym razem postanowiłem całkiem się wyłączyć i oderwać od codziennego życia. Tutaj udało mi się zregenerować siły jak nigdzie indziej. W końcu mogłem popatrzeć na niektóre sprawy z zupełnie innej perspektywy i dzięki temu rozwiązać swoje problemy. Cisza, spokój, świetna lokalizacja, doskonałe warunki wewnątrz i nietuzinkowy widok zza okna – to tak na podsumowanie, żeby każdy wiedział co może tu znaleźć.
alex1234

Postprzez szamena » 1 cze 2018, o 23:02

kolny napisał(a):moim zdaniem tak, na prawdę warto + blisko do pobliskiego terytorium Rosji ( wycieczka np. do Kalingradu) - no i mnóstwo atrakcji w okolicy. - oczywiście możesz szukać innych miejsc / noclegowni ale ten Hotel Ventus jest na dobrym poziomie - zależy co kto lubi :)

hmm, wydaję sie atrakcyjna propozycja, a byłaś tam?
szamena
Miła Kobietka

Postprzez kolny » 14 cze 2018, o 20:05

Oczywiście, i to parę ładnych razy - więc wiem co polecam :]
kolny

Postprzez szamena » 17 cze 2018, o 16:25

ogromne dzięki!
szamena
Miła Kobietka