Weekendowy trening antystresowy, uwalnianie stresu, napięcia

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Weekendowy trening antystresowy, uwalnianie stresu, napięcia

Postprzez marta_k » 7 lis 2017, o 17:29

„Być wolnym od fizycznych ograniczeń narzuconych przez przewlekłe napięcia, wyzwolić się z kajdan nieświadomych lęków – to i tylko to czyni człowieka zdolnym do miłości, w której jego najgłębsze uczucia serca wyrażają się najsilniej” – A. Lowen

Zapraszamy na intensywny trening (14 godzin zajęć), przynoszący uczestnikowi nowe doświadczenie podczas wszechstronnych procesów pracy z ciałem, wiedzę i nowe umiejętności oraz integrację ciała, umysłu i emocji.

Zapraszamy osoby, które potrzebują tzw. restartu w życiu, ale też takie, które są zainteresowane samorozwojem i nauką skutecznych - naturalnych technik redukowania stresu i napięcia w ciele oraz poznaniem technik uwalniania trudnych uczuć i emocji.

Trening prowadzony jest przez doświadczonego praktyka Krzysztofa Wadelskiego, który w jasny i przejrzysty sposób przeprowadzi każdego uczestnika warsztatu przez ścieżkę NATURALNYCH METOD SAMOREGULACJI™

NA TYM WARSZTACIE UCZESTNICY DOŚWIADCZĄ:
uwalniającego własnego oddechu poprzez techniki świadomego oddechu,
elementów systemu oddechu biodynamicznego BBTRS®,
uzdrawiających neurogenicznych wibracji poprzez trening TRE®,
tańca,
pracy z głosem,
masaży i automasaży,
ćwiczeń bioenergetycznych A. Lowena,
różnych form medytacji w tym uważności i aktywnych wg Osho,
elementów kinezjologii,
wizualizacji i relaksacji.

NMS™ korzystają z tzw. zasady sprzężenia zwrotnego. Efektem jest ODNOWA PSYCHOSOMATYCZNA regulująca wszelkie reakcje na podłożu fizjologicznym, psychologicznym, neurologicznym a przede wszystkim następuje regulacja autonomicznego układu nerwowego (AUN) i ośrodkowego układu nerwowego (OUN).

Motto Krzysztofa: „Naucz się i stosuj NMS™”

Stosuj te techniki jako profilaktyka dla dobrego samopoczucia, w chwilach kiedy tego potrzebujesz jako wentyl spustowy w momentach dużych zawirowań życiowych, uczuciowych i emocjonalnych, kiedy jest dużo np. złości i bardzo dużej energii do rozładowania ale też wtedy kiedy już coś boli, kiedy nie możesz spać, kiedy brak Tobie energii i zaczyna ogarniać Cię stan depresyjny.

Krzysztof cytuje: „Trening czyni mistrza” i można się tego nauczyć jak jazdy samochodem




SŁÓW KILKA O UWALNIANIU
Wielokrotnie podczas życia każdego z nas wydarzają się trudne a czasami bardzo trudne sytuacje, które odcinają nas od czucia. Czucia ciała bo poprzez nie odbieramy wszelkie sygnały. Taką sytuacją może być przewlekły chroniczny stres, traumatyczne przeżycie (wypadek komunikacyjny, śmierć lub choroba bliskiej osoby, nadużycie seksualne, przemocowe…) wypalenie zawodowe, trudne relacje w pracy, domu, szkole, rozwód, utrata pracy, presja, mobbing i wiele innych…Mogą to być też zdarzenia, których nie pamiętamy np. z okresu niemowlęctwa lub wczesnego dzieciństwa. Nieświadomym mechanizmem obronnym, który pozwala nam przetrwać te trudne chwile jest odcięcie od bólu, lęku poprzez zamrożenie czucia, czucia czegokolwiek, wstrzymywania oddechu…


Podczas uruchamiania się mechanizmów obronnych tworzą się tzw. przewlekłe napięcia mięśniowe, które uniemożliwiają pełny i swobodny przepływ oddechu, energii i uczuć. Oznacza to powstanie tzw. blokad i zbroi. Konsekwencją tych nieświadomych procesów jest ograniczenie naszej ekspresji, zdolności kochania i przeżywania w pełni przyjemności, w tym też seksualności…


Gwarancją pożytecznego spędzenia czasu na warsztacie będzie:

zdobycie wiedzy na temat NMS™
doświadczenie na sobie wszelkich technik i metod z zasobów NMS™ do regulacji siebie i swojego organizmu w drodze do zdrowia, dobrego samopoczucia i samorozwoju
nauczenie się NMS™ do pracy własnej
szansa na uwolnienie „czegoś”, co przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu i cieszeniu się życiem
uwolnienie własnego oddechu
uwolnienie napięć i blokad w ciele
uwolnienie nadmiaru ładunku emocjonalnego/uczuciowego
doładowanie energetyczne
zrównoważenie organizmu
poczucie siebie i swojego ciała w nowej odsłonie – w prawdziwej jego naturze

OPINIE PO WARSZTATACH KRZYSZTOFA WADELSKIEGO W OŚRODKU TU I TERAZ W NOWYM KAWKOWIE 2017:
Do Tu i Teraz w Nowym Kawkowie wybrałam się na spotkanie z przyjaciółką. Ewa zapisała nas na warsztaty UWOLNIJ CIAŁO autorstwa Krzysztofa Wadelskiego. Podeszłam trochę sceptycznie do zaistniałej sytuacji, jednakże postanowiłam być otwarta na wszystko co się wydarzy. A wydarzało się wiele ! Energia Krzysztofa oraz techniki, które stosował ( TRE, medytacje, spontaniczny taniec, świadomy oddech…) z pełnym profesjonalizmem (szacun za wiedzę i umiejętności ) dzień po dniu kruszyły skały, topiły lody, uwalniały zastygłą złość, rozluźniały zaciśnięte w pięści dłonie….I tym sposobem wybrałam się w wewnętrzną podróż do miejsc, o których wiedziałam że są i choć tęskniłam za nimi, czułam że nie mam już do nich dostępu. Dotarłam do swojej kobiecości i zobaczyłam, że być kobietą to nie słabość, którą trzeba otaczać murami, to wrażliwość, delikatność, ciepło, pewność, zaufanie, mądrość, kreatywność, zmysłowość…w tym są moja moc i piękno ! Zmiana nastawienia do siebie samej, zrozumienie i akceptacja wprowadza dobre zmiany do mojego życia. Wewnętrzny krytyk nie jest tak nachalny, znikają napięcia w relacjach, pojawił się dystans do siebie, a poczucie humoru wzrasta, nowy dzień witam z radością i ciekawością…. Spotkanie w Tu i Teraz z przyjaciółką, Krzysztofem i naturą zaowocowało spotkaniem Alicji z Alicją „

Alicja

„Po wakacyjnym uwalnianiu w Ośrodku Tu i Teraz czuję lekkość, energię do działania i radość. Fantastyczna podróż w głąb siebie poprzez ćwiczenia oddechowe, pracę z ciałem, TRE. Udało mi się odblokować z ciała traumę sprzed 10 lat i na nowo poczuć w sobie życie. Czuję się zrelaksowana, pełna energii i gotowa do działania. Intensywny czas, mnóstwo zajęć praktycznych jak również ciekawe wykłady nt. stresu, metody TRE i oddechu. Jedne z najlepszych wakacji w moim życiu. Połączenie intensywnej pracy nad sobą ze zdrowym jedzeniem, wyjątkowym ośrodkiem Tu i Teraz oraz dodatkowymi zajęciami aranżowanymi przez Prowadzącego pozwoliły mi na całkowity restart.

Krzysztof Wadelski to właściwa osoba na właściwym miejscu, świetnie przekazuje swoją wiedzę, pomaga wejść w głąb siebie poprzez proponowane ćwiczenia oddechowe i pracę z ciałem. Tworzy bezpieczną przestrzeń, zauważa przełomowe momenty, pomaga pokonać lęk i zachęca do zmierzenia się z traumami przeszłości. Inspiruje do zmiany w codziennym życiu. W kilku słowach: uważność, otwartość, zaangażowanie i mega-energia :)

Iwona

„Nowe Kawkowo ośrodek „Tu i teraz”….spokój, zieleń, zwierzęta i cisza. Wspaniali ludzie, smaczne jedzonko, miła atmosfera. Warsztaty „Uwolnij ciało” Krzysztofa Wadelskiego – lipiec 2017 r. To była dla mnie niezwykle ciekawa podróż wgłąb siebie. Na obozie uczyłam się pracować z emocjami i ciałem. Sporo śmiechu, zajęć warsztatowych, wycieczek , zabawy. Tydzień spędzony w Kawkowie był dla mnie wspaniałą przygodą. Dziękuję :)

Mirka

„Krzysztofie dziękuję tobie pięknie za warsztaty, to było olbrzymie przeżycie dla mnie, za które jestem tobie niezmiernie wdzięczna…wiele doświadczyłam wiele się we mnie otworzyło…naprawdę jesteś specjalistą w tym co robisz w TRE obserwowałam cię przy pracy i widziałam pięknego człowieka który wie gdzie nacisnąć i co zrobić żeby pomóc…będąc po drugiej stronie (w ćwiczeniu) doświadczyłam również na własnej skórze, ciele, duchu, materii tego jak pomagasz i że jest to skuteczne.

Doświadczyłam uwolnienia ciała z traum, poczułam niesamowitą ulgę. do czytelnika:)Jeśli się wahasz jeśli nie wiesz czy to dla ciebie idź spróbuj pozwól by twoje życie stało się piękniejsze i wolne..”

Ewa

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:
8 - 10.XII.2017

ROZPOCZĘCIE 8.XII (piątek), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE 10.XII (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
450 zł

CENA POBYTU
Wyżywienie: 65 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc

KONTAKT:
Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu

UWAGA:
Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczki nie zwracamy!!!
W razie zwrotu zaliczki, ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne

ZAPISY:
Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
Zaliczkę w wysokości 150 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego "Tu i Teraz" z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: "zaliczka za pobyt 8-10.XII.2017".
UWAGA!!! zaliczkę za warsztat (opłatę rezerwacyjną) w wysokości 150 zł prosimy o wpłatę na konto UwolnijCiało z opisem „Weekendwy trening antystresowy 8-10.XII.2017”, imię nazwisko):

35 1020 5558 0000 8602 3005 9036

(tytuł wpłaty Wakacje z NMS Kawkowo imię i nazwisko uczestnika)

- Osoby towarzyszące ponoszą 100% kosztów uczestnictwa
*Opłata rezerwacyjna w razie odstąpienia od rezerwacji na 14 dni przed terminem warsztatu podlega zwrotowi w 50%
*Opłata rezerwacyjna w razie odstąpienia od rezerwacji na 7 dni przed terminem warsztatu nie podlega zwrotowi
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09

Re: Weekendowy trening antystresowy, uwalnianie stresu, napi

Postprzez warnna » 13 lis 2017, o 12:24

Oj tak, "antystres" to coś dla każdego w dzisiejszych czasach, chociaż ja w same warsztaty nie wierzę - odstresowuję się razem z rodziną, gdzieś na łonie natury..

warnna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 lis 2017, o 12:04

Re: Weekendowy trening antystresowy, uwalnianie stresu, napi

Postprzez motyl35 » 15 lut 2018, o 23:24

Mi na stres pomaga ruch, sport. Po całym dniu dodatkowy wysiłek fizyczny, czy to bieganie czy zwykły marszobieg z moją mamą, to ten stres i napięcie gdzieś znika. Dodatkowo mama namówiła mnie na picie toniku biovital, który sama stosuje. Martwi się o mnie, że ja ciągle w biegu, w stresie. I przyznam, że ten tonik faktycznie łagodzi napięcie nerwowe. A myślałam, że on tylko dla seniorów.
motyl35
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 sty 2018, o 20:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]