wieczór panieński i kawalerski

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Luśka » 17 lip 2009, o 19:53

miałyście lub zamierzacie mieć wieczór panieński? jak to było z waszymi mężczyznami? pozwoliliście im na wieczór kawalerski?
Luśka
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez meredith » 17 lip 2009, o 20:42

Ja chciałabym mieć wieczór panieński i kawalerski razem :) To dopiero jest zabawa :D Moja koleżanka tak miała, zabawa nie do opisania :)
meredith
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 21:35

SWIETNY POMYSL RAZEM MOZE BYC NAPRAWDE WESOLO :lol:
evka
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Luśka » 17 lip 2009, o 22:18

no ja też chciałabym razem,ale mój mężczyzna niestety chce oddzielnie:P
Luśka
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 22:55

CIEKAWE CZEMU HIHI :lol: :lol: :lol: Z FACETAMI JUZ TAK JEST ;)
evka
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez meredith » 17 lip 2009, o 23:04

ha ha skubany no :lol: ja bym się nie zgodziła :D
meredith
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Panna_M » 18 lip 2009, o 15:29

Ja bym zrobiła razem :) Super zabawa była by. hehe, pomyślę nad tym w przyszłości.
Panna_M
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez hanka32 » 19 lip 2009, o 17:49

JA WIECZORU PANIEŃSKIEGO NIE MIAŁAM ANI MÓJ MĄŻ WIECZORU KAWALERSKIEGO.ALE WSPÓLNY WIECZÓR CZEMU NIE :drinkwine
hanka32
 

Re: Wieczór Panieński / Kawalerski

Postprzez Luśka » 21 sie 2009, o 23:01

ostatnio u moich znajomych wywiązał się pomysł że dziewczyna robi panieńskie a facet nie może kawalerskiego urządzić ...no to się ubawiłam :happy facet od początku jest pod pantoflem:)
Luśka
 

Re: Wieczór Panieński / Kawalerski

Postprzez Anka24 » 24 sie 2009, o 13:47

Luśka napisał(a):a facet nie może kawalerskiego urządzić ...no to się ubawiłam facet od początku jest pod pantoflem
porażka... :shock: :oops: trochę nie bardzo! Jak już robić to zarówno kawalerski jak i panieński - osobno rzecz jasna! Pamiątka i wspomnienia muszę przecież wystarczyć na resztę życia ;) hehe
Anka24
 

Re: Wieczór Panieński / Kawalerski

Postprzez evka » 25 sie 2009, o 19:01

:lol: :lol: Jak ona tak on nie ? paranoja normalnie iihihi :bicz
evka
 

Re: Wieczór Panieński / Kawalerski

Postprzez jagoda » 25 sie 2009, o 20:59

uhhuhuuuuu normalnie pod pantofel i jeszcze pac tym pantoflem :lol:
jagoda
 

Re: Wieczór Panieński / Kawalerski

Postprzez myszeczka2087 » 1 wrz 2009, o 01:15

nie no zeczywiscie to lekka przesada zeby zakazac komus zrobienia wieczoru kawalerskiego ja w tym roku tez biore slub i moj przyszly maz bedzie mial wieczor kawalerski :drinkwine no i oczywiste jest to ze beda robione osobno :lol: :twisted:
myszeczka2087
 

Re: Wieczór Panieński / Kawalerski

Postprzez Luśka » 1 wrz 2009, o 17:25

myszeczko pisz mniejszymi literami:) mogą już być różowe...oby były mniejsze:)
Luśka
 

Re: Wieczór Panieński / Kawalerski

Postprzez marprusz » 23 wrz 2009, o 16:11

a ja organizuję wieczór panieński i kawalerski razem tak ustaliliśmy:)
marprusz
 

Re: Wieczór Panieński / Kawalerski

Postprzez Panna_M » 29 wrz 2009, o 13:24

w tą sobotę byłam na wieczorze panieńskim, w sumie zabawa była supeeer i z dziewczynami trafiłyśmy na wieczór kawalerski... oj działo się :)
Panna_M
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez gosia37 » 3 paź 2009, o 16:43

Nie rób mu tego. To śmieszne. Chcesz go tak kontrolować od samego początku?
gosia37
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Ekstrawagandzka » 30 lis 2009, o 19:00

Dla mnie łączenie wieczoru kawalerskiego i panieńskiego jest bezcelowe. Przecież chodzi o to żeby wybawić się samemu. Byłam na kilku wieczorach gdzie późną nocą towarzystwo panny i pana młodego się schodziło w jakimś lokalu i to było w miarę ok, ale zeby od razu łączyć imprezy to za tym nie jestem.
Ekstrawagandzka
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Fermia » 14 gru 2009, o 13:01

Nie miałabym nic przeciwko kawalerskiemu partnera. Lepiej, zeby wtedy się wyszumiał
Fermia
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez MariMari » 21 gru 2009, o 10:42

Mój mężczyzna też będzie miał niedługo swój wieczór kawalerski. Ale nie obawiam się w ogóle, bo mu ufam. Jeśli jest to jednak typowy mężczyzna, któremu się nie ufa, to ciężko się na taką imprezę zgodzić, tak mi się wydaje.

Ostatnio edytowano 13 sty 2010, o 11:07 przez MariMari, łącznie edytowano 1 raz
MariMari
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Carlain » 5 sty 2010, o 14:37

Razem to ja bym nie chciała. Miałam świetny wieczór panieński w towarzystwie moich przyjaciółek a mój (tera mąż) miał w swoim gronie. po wieczorze kawalerskim kumple mojego Męża zrobili mu niezły numer- zamówili dla niego spersonalizowaną gazetę ze zdjęciem z tego wieczoru i artukułem na pierwszej stronie. Bardzo orginalny prezent a my oglądając tą gazetkę długo pozostawaliśmy w nieświadomości że jest to jakiś żart i myśleliśmy że naprawdę zostało to opisane w gazecie:) Niezły ubaw i dużo śmiechu oraz świetna pamiątka.
Carlain
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Kolorowa jak Diabli » 28 sty 2010, o 14:52

Byłam raz na wieczorze kawalerskim..nie w charakterze pani tańczącej :mrgreen: pracowałam w restauracji, było około 30 panów. Do godziny 23 spokój, ale potem im ie przypomniał o panience. I się zaczęła "wieś"
W skrócie:
dziewczyna uciekła nago, oni kanczyli nago trzymając się za fujary, ja i kumpela stałyśmy z wałkami w rękach"do nie nie podchodź" :angrywife . O godz. 7 obudziłam się (zasnęłam w kuchni) wywaliłam ich! Ale oni stwierdzili, ze idą po inna panienkę i wrócą.
Na szczęście, tego nie zrobili.
Jakiś czas później robili pępkowe-tego co miał kawalerski- i o 22 już nikogo nie było, zjedli, popili i poszli.

Ja miałam panieński. Było naprawdę ok. Najpierw nasiadówka w domu, potem kąpiel w jeziorze. Następnego dnia się dowiedziałam, ze zaległa ta sinica... :? na szczęście nie świeciłam na ślubie.
Kolorowa jak Diabli
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez aura » 8 lis 2010, o 12:17

Kolorowa..to nie zazdroszczę takich przeżyć. Ja szczerze to wieczory kawalerskie znam jedynie z opowieści, a bawiłam się za to bardzo dobrze na paru wieczorach panieńskich moich koleżanek..najbardziej podobają mi się prezenty, które młodzi dostają podczas takich wieczór, np. tego typu: http://fiberya.com/cgi-bin/webshop/skle ... 33b&fason= ostatnio właśnie coś podobnego, tylko w wersji damskiej kupiłam mojej przyjaciółce, przed jej zamążpójściem.
aura
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez ireth » 14 sty 2011, o 22:39

Podniosę trochę temat, bo chciałabym Wam polecić fajny sklepik, w którym kupowałam ostatnio koszulki na panieński koleżanki:) Jestem zadowolona, przyszły szybko, fajnej jakości i niedrogie (zniżka za większą ilość), więc się dzielę. A nuż się komuś przyda;) Tutaj ta koszulka:

http://koszulkowy.pl/pl/p/Wieczor-panienski/230
ireth
 

wieczór panieński

Postprzez marysia » 19 kwi 2011, o 17:37

moja przyjaciółka juz nie dlugo ma ten jeden z najwazniejszych dni w roku- slub i juz za 2 tyg mamy poszlec w wieczór panienski chcialaby ja zabrac gdzies aby mogła sie wyluzowac zaponic na chwile o wszystkim, o tej calej bieganinie pomyslałam o jakim torze wyscigowym, ona to taka mała wariatka, która wyzwan sie nie boi, czy to dobry pomysł, macie jakies miejsca godne polecenia
marysia
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]