woda w organizmie przy tabletkach antykoncepcyjnych

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

woda w organizmie przy tabletkach antykoncepcyjnych

Postprzez kobietka0109 » 26 lip 2014, o 13:37

Witajcie dziewczyny :) pisze z problemem, który pewnie wiele z Was miało niestety ; c chodzi o pigułki.. 2 miesiąc biorę pigułki antykoncepcyjne vixpo i przytyłam 3 kg. odpowiedzi pod tytułem ' gdybyś nie wrzucała w siebie kg jedzenia to byś nie przytyła ' są nie milo widziane.. ponieważ wiem, że zatrzymała mi się woda w organizmie. za 3 dni idę do ginekologa po zmianę tabletek. jestem osobą dla której figura jest bardzo ważna i nigdy nie ważyłam więcej niż 57 kg a teraz 60.. dla mnie to jest coś okropnego, czuje się opuchnięta i nie mam ochoty wychodzic z domu. źle się czuje.. czy któraś z Was miała taką sytuację ? po jakim czasie zeszła wam ta woda z organizmu i wróciłyście do normalnej wagi ? bardzo proszę o odp.. ( tabletki anty. muszę brac dla własnego zdrowa.. żeby nie miec operacji drugi raz. :( )
kobietka0109
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 lip 2014, o 13:12

Re: woda w organizmie przy tabletkach antykoncepcyjnych

Postprzez karolajnaa » 28 lip 2014, o 12:32

Sport. Wtedy usuwasz wodę z organizmu. I pij zieloną herbatę.
Avatar użytkownika
karolajnaa
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:38

Re: woda w organizmie przy tabletkach antykoncepcyjnych

Postprzez beatte » 5 sie 2014, o 12:54

Udaj siędo lekarza i opowiedz mu o problemie. Może przepisze inne tabletki, które mają lepszy skład i nie zatrzymują wody
Avatar użytkownika
beatte
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 sie 2014, o 12:00

Re: woda w organizmie przy tabletkach antykoncepcyjnych

Postprzez Astra » 8 sie 2014, o 00:16

To nie zarty.
Rzeczywiscie w tej sytuacji nie zwlekaj z wizyta u medyka.
Napewno zmieni i dobierze odpowiednie tabletki, bo cos mi sie zdaje , ze akuratnie te ktore polykasz
sa nie dla Ciebie.
Dobrze i wlasciwie dobrane tbl antykoncepcyjne przez lekaza nie powoduja az takich drastycznych
konsekwencji dla organizmu.
A propos picia zielonej herbaty by pozbyc sie nadmiaru wody , to oczywiscie super rada , ale to jednak
tylko dorazne wydalenie jakiejs minimalnej ilosci nagromadzonej wody w organizmie.
Samo picie herbaty i uprawianie sportu to nie wszystko, to moze byc jakims dodatkiem , ale nie srodkiem samym w sobie.
Bez wizyty u doktora i jego diagnozy sie nie obejdzie. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: woda w organizmie przy tabletkach antykoncepcyjnych

Postprzez Maxio » 10 sie 2014, o 10:34

Nalezy zmienić tabletki albo wogóle zastosować inny środek antykoncepcyjny.
SPAM

Ostatnio edytowano 10 sie 2014, o 17:19 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Maxio
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 sie 2014, o 10:31

Re: woda w organizmie przy tabletkach antykoncepcyjnych

Postprzez a_gatka » 10 sie 2014, o 15:29

Na przykład jaki? :) Z doświadczenia wiem, że przede wszystkim lekarz, diagnoza problemu i wówczas działania aby problem rozwiązać.
a_gatka
 

Re: woda w organizmie przy tabletkach antykoncepcyjnych

Postprzez haber-74 » 22 sie 2014, o 18:20

trochę dziwne, bo substacja główna drospirenon to pochodna leku moczopędnego. Według badań oryginalnego leku (bo to co używasz, to generyk) dopiero po ok 12 m-cach stosowania kobiety zaczynały tyć. Wcześniej chudły, bo działał moczopędnie. Ja kiedyś stosowałam yasminę i właśnie na początku schudłam, Trzeba stosować oryginały a nie generyki, gdyż tylko substancja czynna jest ta sama, reszta to wynalazki firm powielających oryginał. Poza tym etynyloestradiol jest gorzej tolerowany prze kobiety niż estradiol. Zastanów się nad zmianą. Albo jednak się nie przyznajesz i się obżerałaś.
haber-74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 cze 2014, o 13:09

Re: woda w organizmie przy tabletkach antykoncepcyjnych

Postprzez reni1087 » 28 sie 2014, o 17:48

Rzeczywiście powinnaś się zgłosić do lekarza, brałam różne tabletki ale nic takiego mi sie nigdy nie zdarzyło.Jeśli Ci się zatrzymuje woda w organizmie to jeszcze rozumiem ale ogóle tycie przez tabletki... według mnie nie ma nic takiego, no chyba że to od organizmu zależy. Ja na przykład ogólnie mam duże skłonności do tycia ale podczas zażywania tabletek nie przybyło mnie ani trochę.
Idź do lekarza a on rozwieje Twoje wątpliwości, być może te tabletki nie są dla Ciebie.
Avatar użytkownika
reni1087
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 sie 2014, o 18:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron