woda z cytryną na dzień dobry

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez Hadassa » 8 cze 2015, o 13:08

Lagenko_pl napisał(a):Zgadza się,tylko teraz pytanie czy wytrzymamy bez picia do posiłku,bo moim zdaniem byłoby to bardzo trudne,nie sądzicie?

Nie do końca ;) Jest do zrobienia. Sama teraz próbuję ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez kasialach » 9 cze 2015, o 17:28

Ja również stosuje to od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że bardzo dobrze się czuje po wodzie z cytryną zatem polecam! Ja tam jeszcze dodaje trochę miodu, smakuje lepiej:)

Poznaj sprawdzone sposoby na skuteczne odchudzanie -http://trzymajwage.com.pl/
kasialach
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 17:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez lilka22 » 1 lip 2015, o 16:15

Ja pije wode z cytryna juz od dluzszego czasu wlasnie rano na czczo .wydaje mi sie ze troche pomaga w odchudzaniu i nie tylko.
lilka22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 lip 2015, o 16:11

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez kcperMile » 17 lip 2015, o 12:31

u mnie w pracy też ostatnio było głośno o tym aby pić wodę z cytryną codziennie rano, podobno działa jak kawa... testowałam i zgadza się!
Bardzo pobudza + nie ma potem zjazdu jak po kawie, polecam każdemu

biżuteria srebrna - oryginalny home made
kcperMile
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 12:25
Lokalizacja: Wrocław

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez essaja » 17 lip 2015, o 13:16

Zgadzam się, u siebie też zauważyłam przypływ energii po wypiciu szklanki wody z cytryną. :)
essaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 12:59

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez stonoga12 » 22 lip 2015, o 10:15

ja też piję wodę z cytryną i to w dużych ilościach, bo zrezygnowałam ze słodkich napojów dzięki czemu to jest moje urozmaicenie dla zwykłej wody.
a o działaniu szkodliwym cytryny nie słyszałam, za to słyszalam, że ocet jabłkowy wybiela zęby :D
stonoga12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 lip 2015, o 15:18

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez kasiulllka » 13 sie 2015, o 13:52

Ja osobiście polecam dodać do tego również trochę imbiru i mięty lub natki pietruszki :) Taka woda jest baaardziej aromatyczna i orzeźwiająca!

kasiulllka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 sie 2015, o 13:23

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez Aleksandrrrra » 14 sie 2015, o 15:18

codziennie rano piję wodę z cytryną, nie zauważyłam skutków ubocznych, ale też nie jestem w stanie powiedzieć czy się coś zmieniło ;) skoro mówią, że to zdrowe to tak robię :P
Aleksandrrrra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 sie 2015, o 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez buziaczek88 » 5 wrz 2015, o 11:47

Osobiście nie próbowałam ale moja koleżanka mi o tym wspomniała. Nie powiem Wam dokładnie ile schudła ale była bardzo zadowolona z tej metody.:) myślę że to nie jest duży wysiłek a może rzeczywiście pomoże w odchudzaniu:)
buziaczek88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 13:23

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez Woli » 10 wrz 2015, o 18:28

Piję czasami, ale nie ze względu na odchudzanie. Nie wiem w czym woda z dodatkiem cytryny miałaby być lepsza od zwykłej wody mineralnej.
Woli
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 17:28

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez Samosia » 11 wrz 2015, o 09:49

Ja przyznam, że codziennie rano wypijam szklankę wody i jak mam pod ręką cytrynę, to wciskam nieraz. Zawsze to smaczniejsze niż czysta woda z filtra.
Samosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 wrz 2015, o 10:46

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez buziaczek88 » 14 wrz 2015, o 11:57

Moja koleżanka od jakiegoś czasu zaczyna dzień z szklanką wody z cytryną. Mówi, że sposób ten doskonale oczyszcza organizm. Sama nie próbowałam ale może się skuszę:)
buziaczek88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 13:23

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez RoxanaT10 » 5 lut 2016, o 14:39

jakie sa efekty takiego oczyszczania?
RoxanaT10
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 lut 2016, o 15:16

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez szara » 5 lut 2016, o 23:18

Kiedyś piłam nieregularnie ale już się tak przyzwyczaiłam, że rano jak wstaje jeszcze w półśnie wypijam wode z cytryną i dopiero sięgam po kawę ;) Nie wiem czy odchudza ale na pewno orzeźwia i oczyszcza organizm :) Polecam!
szara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 lut 2016, o 23:10

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez martawegan » 10 lut 2016, o 17:04

Ciepła woda z cytryną o poranku budzi ciało. Działa dobrze na układ trawienny. Dzięki tej mieszance nie straszne będą nam zaparcia. Dodatkowo jest to o wiele zdrowsze rozpoczęcie dnia niż picie kawy. Zastanawia mnie tylko czy nie macie żadnych skutków ubocznych? Ja na przykład mam problem z nadwrażliwością zębów, jeśli zbyt długo spożywam duże ilości cytryny. Muszę sobie wtedy zrobić przerwę na kilka dni. Później mogę powrócić do kuracji na nowo. Nie wiem czy to tylko moja indywidualna reakcja czy inne osoby też tak mają.
martawegan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4 gru 2015, o 15:05

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez ScarletLukia » 18 lut 2016, o 19:57

Zawsze z rana zaraz po wstaniu wypijam pól szklanki wody niegazowanej z cytryna :) pomaga mi to w pobudzeniu organizmu do działania plus z większym apetytem jem śniadanie.
Avatar użytkownika
ScarletLukia
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 18:49

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez Woli » 24 lut 2016, o 17:09

Z tym apetytem, to niektórym się pewnie nie spodoba :)
Woli
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 17:28

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez ardilla » 27 lut 2016, o 17:48

Ja na dzień dobry wypijam szklankę wody z witaminą C (czysta forma witaminy w proszku).
ardilla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 22 paź 2015, o 12:10

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez Ilonka444 » 8 mar 2016, o 16:44

mandela napisał(a):O tym że jest szkodliwa na zęby nie słyszałam, ale nawet jeśli to prawda, nic nie stoi na przeszkodzie, aby później je umyć :)

Cytryna rzeczywiście wspomaga odchudzanie, głównie dlatego, że jest naturalnym spalaczem tłuszczu. Poza tym odkwasza organizm, dzięki czemu korzystnie wpływa na nasz układ pokarmowy :)


W dużych ilościach cytryna niekorzystnie wpływa na zęby. Sama mam tak, że jeśli spożywam zbyt dużą ilość cytryny to moje zęby stają sie nadwrażliwe. Nie mogę sobie wtedy z nimi i całą sobą poradzić, bo wszystko mnie drażni. Nawet wciągnięcie powietrza przez usta sprawia wtedy ból. Sama piję cytrynę z miodem i letnią wodą o poranku. Jest to jeden moment w ciągu dnia, gdy dostarczam do organizmy cytrynę. Napój w tej postaci jest smaczny i działa pobudzająco na cały organizm. Dodatkowo wiele osób mówi, że zmniejsza apetyt.
Ilonka444
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 4 gru 2015, o 12:50

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez Sanderka » 23 mar 2016, o 02:04

ja piję woda, cytryna miód i imbir. Zastrzyk energii na cały dzień :)
Sanderka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 14:05

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez Magdalena80 » 5 kwi 2016, o 10:00

Musze wypróbować szklanka wody na dzień dobry :)
Magdalena80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 gru 2015, o 13:57

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez Wrażliwa » 6 kwi 2016, o 12:23

Też lubię wodę z cytryną o poranku :) Jak tylko mam, to dodatkowo dorzucam do wody z cytryną, kilka listków świeżej mięty :)
Wrażliwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 16:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez Arnika » 11 kwi 2016, o 16:52

Stosowałam przez jakiś czas wodę z cytryną i z miodem. Miód łagodził trochę kwas z cytryny. Dobre to w smaku ale mnie na zaparcia nie pomaga. Piłam raczej dla przyjemności:) Na zaparcia stosuje czopki eva/qu które doradzono mi jak byłam w ciąży. Sa delikatne i bezpieczne, nie przeczyszczają tylko rozpuszczając się musuja i w ten sposób pomagają jelitom w pracy. Efekt murowany do 15 min.
Arnika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 13:35

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez dradziszewska » 25 kwi 2016, o 14:04

Jedna szklanka dziennie wody z cytryną z pewnością nie doprowadzi naszych zębów do ruiny. I nie jest to aż tak strasznie szkodliwe aby z tego rezygnować. Jeśli tak to z palenia papierosów czy z kawy również należy rezygnować, nie popadajmy w skrajności.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: woda z cytryną na dzień dobry

Postprzez jedna_taka » 8 maja 2016, o 15:37

Ja myślę, że lepiej samą wodę. Pobudzi trawienie. Sok z cytryny jest kwaśny, więc w niektórych przypadkach może podrażniać żołądek.
jedna_taka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 maja 2016, o 15:17
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]