Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych osób.

Uwagi, sugestie, ciekawe pomysły dla ulepszenia portalu. Oraz uwagi związane z nieprawidłowym działaniem forum.

Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych osób.

Postprzez hurri » 17 maja 2014, o 14:20

W pogaduszkach padła propozycja takiego działu.

Moim zdaniem jest to dobry pomysł, gdyż czasami piszemy w pogaduchach bardzo intymne rzeczy, których nie powinny czytać osoby z zewnątrz forum. Czyli niezarejestrowane.


Przedyskutujmy ten pomysł tutaj. Wszystkie za i przeciw.
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez a... » 17 maja 2014, o 14:26

Moze być tak, że kogoś przyciągnie do forum fakt, że sporo sie tu dzieje, że są rozmowy takie na luzie, a nie tylko konkretne tematy. Ja np. patrzylam na to czy jest tutaj ruch, czy może odzew raz na tydzień. ;)
Choć z drugiej strony faktycznie lepiej. Gdyby byla chociaz rejestracja. To moze jeden watek zrobic bardziej prywatny, a drugi zostawic ogolny?
a...
 

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Jamelia » 17 maja 2014, o 17:17

Auri ale wiadomo że jak ktos się bedzie udzielał to w tym naszym wątku a ten ogólny zostanie pusty bo komu się będzie chciało tam pisac bez sensu zeby tylko coś było?więc to dopiero bedzie robiło wrażenie...tylko ze naegatywne. A ludzie którzy wchodzą na forum jakiekolwiek, to zazwyczaj w konkretnej sprawie, czyli interesuje ich dany temat, problem, jak go rozwiązać. a nie po to zeby czytac "luźne rozmówki". No tak myślę ,że my naszą prywatność powinnyśmy jakoś zabezpieczyć przed "obcymi".. w sumie to nic wielkiego prze cież a udzielac sie i tak mogą tylko zarejestrowane osoby, więc po co ma nas czytac ktos kto nie ma zamiaru się zarejestrować?

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez chochlik70 » 17 maja 2014, o 17:53

Zgadzam się z Jamelką,ale dostosuję się do większości.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez a... » 17 maja 2014, o 18:03

Jamelia to byla tylko propozycja, ja w sumie jestem za utajnieniem i jednym wątkiem :)
a...
 

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Jamelia » 17 maja 2014, o 18:06

Więc póki co ZA przeważa :D a reszta? Czyżby pozostałym było to obojetne?

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Tygrys » 17 maja 2014, o 18:14

pomysł dobry, jestem za. Wiadomo, pisze się o różnych sprawach, a każdy może czytać - więc lepiej żeby był dział tylko dla zarejestrowanych.
A w sumie ruch na forum widać też i po innych tematach - nie tylko "przy kawie".
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez hurri » 17 maja 2014, o 18:18

Tygrys ma racje.
Ruch widać.

A co z łączeniem wątków ?!
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Jamelia » 17 maja 2014, o 18:38

Hmmm, ja myślę że połączenie wątków to nie zbyt dobry pomysł, bo sexi maja swoje tematy a przy kawie swoje... Gdyby wszystklim pasowało połączenie wątków to nie powstał by wcześniej osobny...flexi... :) Ale tak szczerze mi to obijętne dziewczyny, tylko same widzicie że we fleksi siedza inne osoby i przy kawie też więc chyba nie bez powodu powstały dwa działy. Ale jesli miał by byc jeden połączony to ja nie mam nic przeciwko, tylko zeby balaganu nie bylo. no i wiadomo, więcej osob to i więcej postów, stron, czyli ciężko nadrobić...

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez chochlik70 » 17 maja 2014, o 18:40

Z łączeniem watków pozwólcie,że się"prześpię"
Na dziś jestem przeciw i to nie,że mam coś do wątku Przy kawie,ale na sexi bywam regularnie i ja się nie połapię na Kawie sorki za duże tępo jak dla mnie :)

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez hurri » 17 maja 2014, o 18:53

Strony do nadrobienia i tak są, czy byłoby razem czy osobno bo i tu jest ruch i tu jest ruch.
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Hadassa » 17 maja 2014, o 19:04

Powiem tak... jeżeli chodzi o zamknięty dział, ok jestem za...
Ale .. by on był faktycznie do prowadzenia rozmów gdzie nie chcemy by inni czytali o naszych problemach..
a nie o pisaniu na tematy luźne jak przy kawie czy flexi...
Jestem raczej za tym, by był to nie tylko jeden watek ale cały dział zarezerwowany raczej dla naszych faktycznych "problemów"
Bo głupio by było gdyby nagle oba watki ucichły...
Z resztą to nie jest tylko kwestia tego że te wątki mają być przeniesione, bo wg mnie one dalej powinny istniec i być aktywne...
Bo się z Wami nie zgodzę, że one odstraszają, bo jednak każda z nas w któryms momencie tam dołączyła, szczególnie mi chodzi przy kawie...
gdzie jednak większośc z nas weszła w niego kiedy on już miał ileś tam set stron...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Jamelia » 17 maja 2014, o 19:20

Jedyna zmiana jaka ja oczekuje to by nie było widoczne przy kawie dla osób niezarejestrowanych...ewentualnie i fleksi jesli dziewczyny sobie zycza a cała reszta bez zmain, czyli żdnego przenoszenia itd.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Hadassa » 17 maja 2014, o 19:38

Czyli nie mówimy o zamkniętym dziale, tylko mowimy o niewidoczności niektórych tematów dla osob niewtajemniczonych że tak powiem...
To wg mnie bez sensu... bo reszta forum, ma że tak powiem falowe powodzenie..
Raz tygodniami jest cisza... raz jest nawał postów..
Jak jeszcze ukryjemy 2 najbardziej popularne watki..
To już całkiem będą okresy gdzie będą widoczne dla wszystkich może 2-3 posty

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Jamelia » 17 maja 2014, o 19:43

Had nie przesadzaj, na kawie jestesmy i tak w sumie cały czas te same osoby, srednio co 4 miesiace przybywa nowa osoba. a ktos kto by sie zrejestrował z ciekawości i tak przeglada forum wiec jesli bedzie miał chęć to i przy kawie dołączy. Ja nie wiem jak ty to widziałaś inaczej, uważam ze utajenie tylko przed niezrejestrowanymi to najmniejsza i najmniej szkodliwa dla forum ( jesli w ogole szkodliwa) ingerencja...

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Hadassa » 17 maja 2014, o 19:52

Tak, ale ja np bardziej bym to widziała, jako dział gdzie każda np może napisac watek i pisac o swoim życiu i problemach..
Natomiast przy kawie bym zostawiła tak jak jest, do luźnych rozmów....

Bo teraz przykład, przychodzi nowa osoba, która jest chętna pisać ??
Jak mają ja poznać osoby które udzielają się np tylko przy kawie?? Gdy ten temat przeniesiemy do zamkniętego ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Jamelia » 17 maja 2014, o 20:04

Ale on nie ma byc zamkniety... Ma byc tak jak jest po zalogowaniu. chodzi tylko o to żeby osoby niezarejestrowane przegladajace forum nie widziały wątku-dzialu "przy kawie". tylko tyle Had :D

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Hadassa » 17 maja 2014, o 20:18

No widzisz a ja bym go bardziej widziała jako zamnięty dział, dostępny tylko dla określonej grupy użytkowników

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Jamelia » 17 maja 2014, o 20:25

No to wtedy wiadomo ze nowe forumowiczki nie beda miały dostepu, a nie o to nam chodziło preciez, choc ... jak juz zarzuciłas taki temat i byłby on realny to ja oczywiście jestem za :) Wtedy to juz w ogóle bezstresowo mozna sie obanazyc :D

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Hadassa » 17 maja 2014, o 20:50

No bo nie ma sensu zamykac tematu dla samych pogaduszek... a kiedy jednak bedzie zamkniety dział, to wg mnie każda będzie miala większą odwagę pisać o swoich problemach ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez chochlik70 » 18 maja 2014, o 15:00

Hej
Ja się przespałam :D i tak nie dla połączenia działów,tak dla osobnego wątku,zamkniętego,bardzo prywatnego.
Tak sobie przeanalizowałam i powiem wam,że jak się zamyka watki,ukrywa itp siłą rzeczy takie fora umierają smiercią naturalną.
Fora to ludzie i stety albo niestety potrzebują stale świeżej krwi ;-)
No Gosiu niby tu i tu trzeba nadrabiać ale nadrobić 40 stron a 3 to dla mnie duża różnica :)

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Culagula » 18 maja 2014, o 17:50

Ja dopiero dostałam się do kompa i netu więc dopiero teraz się wypowiem.
No więc uważam, że utajnienie wątków - TAK, połączenie -NIE.
Co do utajnienia to faktycznie, jakby ktoś chciał tylko poczytać co się dzieje u obcych mu ludzi to niech sobie kupi gazetę, a ten kto chce coś napisać to wiadomo, że musi się zarejestrować. Jak już będzie zarejestrowany to niech sobie czyta. Mi głównie chodzi o mojego męża, on akurat bardzo mało zna się na komputerach i nie umie wyszukać gdzie i co piszę ale gdyby kiedyś przez przypadek trafił na seksi to masakra...
Co do łączenia to powiem tak... na seksi piszą inne dziewczyny i przy kawie inne. Jak któraś chce to zajrzy na drugi wątek, coś napisze. Są przecież takie jak Hadassa i Bacardi i Kris którzy piszą tu i tu, ja też czasem przy kawie coś napiszę i nie przeszkadza mi że muszę pisać tu i tu. Na seksi jest nas dosłownie kilka osób inie piszemy z taką częstotliwością jak przy kawie i myślę że to by było trudne do ogarnięcia.
Jak dla mnie niech zostaną dwa oddzielne wątki ale obydwa utajnione.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Jamelia » 18 maja 2014, o 17:53

Tak szczerze mowiąc to ja też oprócz obcych mialam na mysli równiez mojego P. wiem że rejestrowac się nie będzie , raczej tak przeglądal jesli już więc nie bylo by zagrozenia a ja tez przy kawie go nie oszczedzam przecież :D

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Culagula » 18 maja 2014, o 18:30

No ja też czasem się na mojego poskarżę ale ogólnie on ma mi za złe że ja piszę w internecie co dziś robiłam, co słychać w domu,że na jego mamusię gadam.
Kiedyś jakimś cudem przeczytał jak na poprzednim wątku napisałam,że się nie wyspałam bo jego tata od rana się darł i do tej pory mi to wypomina, że na jego rodzinę pisać nie będę. A przecież na teściową tu nie szczędzę słów :) Tak samo jak i Guśka :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez malinka 61 » 18 maja 2014, o 18:31

No to już i ja wypowiem się , mam to samo zdanie co koleżanki z Seksi , też nie jestem za łączniem wątków ponieważ tam piszemy bardziej obszernie a nie jednozdaniowo ,Na nasz wątek serdecznie każdego zapraszamy, :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]