Drogie Panie
W imieniu drugiej części ludzkości życzę wam, aby w waszym życiu nie było złych dni, a każdy bez wyjątku dzień waszego życia był odrobinę lepszy od tego który minął i odrobinę gorszy od tego który nadejdzie.


Użytkownicy przeglądający to forum: FAST WebCrawler [Crawler] i 1 gość