9 facetow...

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

9 facetow...

Postprzez oppsboo » 18 paź 2012, o 22:37

Hej dziewczyny. Mam 22 lata i mam za soba 9 parnerow sexualnych. 4 z nich to byly zwiazki, jeden nadal trwa, 2 kolejnych to byly ktosze relacje ale nie dokonca zwiazki, 3 to byly tak zwane one night standy :P mojemu narzeczonemu wprawdzie to nie przeszkadza poniewaz sam mial wiele wiecej partnerek sexualnych przede mna... ale czytam tutaj watki ze dziewczyny mowia ze mialy jednego albo moze dwoch facetow z ktorymi uprawialy sex. Czy powinnam sie czuc gorsza od takich ktore mialy facetow mniej niz ja? Musze tez napisac ze dla mnie zawsze facet z ktorym to robilam cos.znaczyl, albo przynajmniej byl zabojczo przystojny wiec nie zaluje zadnego.. mam tez calkiem normalna samoocene, naprawde bardzo rzadko znajduje jakis powod do kompleksow.. ale wlasnie taliczba troche trafila w moj slaby punkt i sie zastanawiam czy w.oczach kobiet, dziewczyna z takim doswiadczeniem sexualnym jak ja jest gorsza.
oppsboo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 16:36

Re: 9 facetow...

Postprzez Masjaa » 19 paź 2012, o 12:53

Jaka gorsza ? od kogo ? jeżeli ktoś ocenia kogoś przez pryzmat posiadanych partnerów seksualnych, to współczuję zaściankowych poglądów. żyjemy w czasach gdzie ludzie są wolni i samo decydują o sobie. Jeżeli nikogo tym nie krzywdzisz i sama czujesz się z tym dobrze to super... trzeba się wyszaleć za młodu a nie potem zdradzać jak ma się już męża :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: 9 facetow...

Postprzez oppsboo » 19 paź 2012, o 15:28

Dziekuje za odp :) moge smialo powiedziec ze sie wyszalalam, a za maz wychodze za 1,5 miesiaca :) i zadne zdrady mi nie chodza po glowie :P
oppsboo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 16:36

Re: 9 facetow...

Postprzez Masjaa » 19 paź 2012, o 22:42

I super :) to wszystkiego dobrego życzę :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: 9 facetow...

Postprzez Ajsik » 19 paź 2012, o 23:02

Podobno nawet dużo lepiej przed ślubem mieć jakiegos partnera poza mężem ;) także nie przejmuj sie ;)

To ze niektóre z nas miały jednego oznacza, ze ten twój 9 i jedyny był naszym pierwszym ;) nie wiem jak fakt ze sie nie "wyszalalam" poskutkuje w dalszym życiu, ale kocham K. Ponad życie także żadne skoki w bok nie wchodzą w grę :)

Gratulacje z powodu ślubu :kwiatek

"Słowa są bez znaczenia i łatwo je zapomnieć"
Avatar użytkownika
Ajsik
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 17:58

Re: 9 facetow...

Postprzez babsko » 12 lis 2012, o 22:07

Kochana, jakby facet miał 9 kobiet, to nikt by z tego nie robił żadnego hallo. Ale młoda dziewczyna z takim "bagażem doświadczeń" sama ma wątpliwości co do swojej moralności.
Baw się dobrze. i nigdy, ale to przenigdy nie mów o tym obecnemu facetowi.
babsko
 

Re: 9 facetow...

Postprzez Kukiz29 » 8 maja 2013, o 22:27

straszne to jest co opowiadasz
Kukiz29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 maja 2013, o 10:00

Re: 9 facetow...

Postprzez dzo » 8 maja 2013, o 22:41

realia XXI wieku po prostu
dzo
 

Re: 9 facetow...

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 8 maja 2013, o 23:32

Średnia krajowa co do rozpoczęcia życia seksualnego nastolatków od kilku lat gwałtownie spada więc nie ma co się dziwić.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: 9 facetow...

Postprzez elzbieta45 » 9 maja 2013, o 08:12

mi tez się w glowie niechce zmiescic jestem w szoku
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: 9 facetow...

Postprzez Hadassa » 9 maja 2013, o 09:57

Dokładnie realia XXI wieku.. Ostatnio chłopaki się śmiali, że już się nawet w gimnazjum dziewicy nie znajdzie, trza w podstawówce szukac...
Ale tak to wygląda.... Coraz młodsze... coraz więcej partnerów...

Tylko... jeszcze jedna kwestia... Jeżeli facet ma wiele kobiet, to jest super zaj***bisty... ale jak kobieta ma kilku facetów, to już kobieta lekkich obyczajów...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: 9 facetow...

Postprzez 456 » 9 maja 2013, o 11:23

Użyję łagodnego słowa "popaprane". Tak, "popaprane" jest to, że facet mający masę kobiet za sobą jest uważany za zaje***go w gronie swoich kumpli a kobieta, która miała 9 facetów za dziw*ę. Facet może bzykać się na prawo i lewo, ile tylko wlezie i żadnej etykietki mieć nie będzie a kobieta, która przespała się z 9-cioma różnymi facetami dostanie -najgorszą. Takie szatkowanie płci.

Wybaczcie jeśli użyłam zbyt ostrych słów. Nie kierowałam do żadnej z was. Po prostu nie raz jak słyszę jak facet szczyci się swoim bogatym życiem seksualnym a kobietę z przeszłością zwyzywa od najgorszych, to szlag mnie trafia. Mimo, że nie mój tyłek, nie moja sprawa.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: 9 facetow...

Postprzez Hadassa » 9 maja 2013, o 11:26

Ale nie tylko Ciebie to irytuje...
Kiedyś któryś z kumpli urzył takiego wyjaśnienia.. że jeżeli jeden klucz otwiera wiele zamków to jest zaje**sty... natomiast gdy jeden zamek otwiera się wieloma kluczami, to już brak słów....

Popraprane się to też robi, w momencie, gdy facet chciałby w łóżku doświadczoną i super znającą się na rzeczy dziewczynę.. ale jeszcz najlepiej dziewicę...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: 9 facetow...

Postprzez Galeppo » 9 maja 2013, o 15:48

Kayira napisał(a):Popraprane się to też robi, w momencie, gdy facet chciałby w łóżku doświadczoną i super znającą się na rzeczy dziewczynę.. ale jeszcz najlepiej dziewicę...

Tutaj muszę przyznać rację, bo w sumie z facetami to jest tak, że każdy chciałby za każdym razem "zaliczyć", ale jeśli już znajdzie stałą partnerkę to właśnie najlepiej, żeby była dziewicą. A z tym doświadczeniem, to istny paradoks, no bo jak dziewica może być doświadczona. Rozumowanie facetów, weź tu zrozum.

Już dawno nie grałam w ping-ponga. stoły do tenisa stołowego u mnie w mieście nie istnieją.
Galeppo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 kwi 2013, o 20:40

Re: 9 facetow...

Postprzez Hadassa » 9 maja 2013, o 15:50

Witaj w ogóle na forum ;)

prawie jak z pracą ;) młoda, z wykształceniem wyższym, z długoletnim doświadczeniem i najlepiej atrakcyjna dwudziestolatka ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: 9 facetow...

Postprzez Cattie » 9 maja 2013, o 19:00

Napisałaś to w takim tonie jakbyś miała jakieś wyrzuty z tego powodu i chciałabyś tutaj zaznać zrozumienia :)

Dla mnie 9 facetów w tym wieku to za dużo. A tak z ciekawości - to jak Twój obecny partner reaguje na to, że jest tym 9tym?

wszędzie ten stalgast!
Cattie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 maja 2013, o 18:58

Re: 9 facetow...

Postprzez stefi » 9 maja 2013, o 19:38

Zgadzam się z dziewczynami powyżej, facet szczyci się jaki to on nie jest bo tu zaliczył tam zaliczył, a dziewczyna jak ma więcej niż nie daj boże 2 facetów w wieku 20 -22 lat to już tragedia, a jeszcze jak zaliczyła jednorazowa przygodę to w ogóle ku*wa, oni większość tak zaliczają. I tak masz dobrze bo facet twój to akceptuje, a są tacy co niby akceptują ale i tak jest ciągłe wypominanie
stefi
 

Re: 9 facetow...

Postprzez Cattie » 9 maja 2013, o 19:40

stefi napisał(a):Zgadzam się z dziewczynami powyżej, facet szczyci się jaki to on nie jest bo tu zaliczył tam zaliczył, a dziewczyna jak ma więcej niż nie daj boże 2 facetów w wieku 20 -22 lat to już tragedia, a jeszcze jak zaliczyła jednorazowa przygodę to w ogóle ku*wa, oni większość tak zaliczają. I tak masz dobrze bo facet twój to akceptuje, a są tacy co niby akceptują ale i tak jest ciągłe wypominanie


Żyjemy w takim kręgu kulturowym i nic na to nie poradzimy :)

wszędzie ten stalgast!
Cattie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 maja 2013, o 18:58

Re: 9 facetow...

Postprzez na każdy temat » 24 maja 2013, o 19:04

jeśli nie zdradziłaś to wydaje mi się, że wszystko jest ok
Avatar użytkownika
na każdy temat
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 13:24

Re: 9 facetow...

Postprzez agape84 » 14 wrz 2013, o 19:16

Jestem w bardzo podobnej sytuacji i absolutnie nie czuje sie z tym zle. I wcale nie chodzi tu o to ze w coraz mlodszym wieku sie zaczyna bo moj perwszy raz mialam po 18-stce. Kobieta, ktora jest swiadoma swoich potrzeb, ma pprawo sypiac z facetami i nikomu nic do tego. A zazwyczaj surowo oceniaja to osoby nietolerancyjne uznajace tylko swoje racje do szpiku kosci moralizatorskie dajace sobie prawo do oceniania i krytykowania innych, lub takie ktore po prostu nie moga nie maja powodzenia i zwyczajnie zazdroszcza. Seks jest dla ludzi i dopoki sie nikogo nie zdradza nie krzywdzi to nie wchodzmy z butami w cudze zycie.

Ani z Toba ani bez Ciebie
Na moj bol nie ma lekarstwa..
Z Toba bo mnie zabijasz
Bez Ciebie bo umieram..
Avatar użytkownika
agape84
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 21:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: 9 facetow...

Postprzez rozoowa » 15 wrz 2013, o 15:50

Dajcie spokój.. nie mieści się w głowie. Nie mogę już słuchać takich wypowiedzi, feministką nie jestem, ale czuję bardzo dziwną irytację słysząc, że jak facet miał 10 kobiet, to musi być z niego świetny kochanek i w ogóle ach i och, a jak kobieta miała 10 partnerów to dziwka.. żyjemy w czasach gdzie tabu upada i kobiety tak samo mają prawo do przyjemności również takich jakim jest stosunek seksualny! :)
Avatar użytkownika
rozoowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 16:43

Re: 9 facetow...

Postprzez Hadassa » 15 wrz 2013, o 18:28

ostatnio znów pojawił się demot...
że jak zamek można otworzyć wieloma kluczami to jest lipny
ale jak klucz otwiera wiele zamków to jest cenny...

ale fakt jest to strasznie staromodne myślenie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: 9 facetow...

Postprzez grizzli94 » 16 wrz 2013, o 19:39

:?: Jak mu to nie przeszkadza to ok. ale u mnie szans byś nie miała żadnych. Dla mnie uprawianie seksu dla przyjemności jest równe z brakiem zasad moralnych... Wiesz czym się różnimy od zwierząt - tym że rozumujemy i działamy logiką a takie sytuacje temu zaprzeczają .
grizzli94
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 21:03

Re: 9 facetow...

Postprzez Hadassa » 16 wrz 2013, o 19:44

a Ty ile kobiet miałeś ??

to że uprawiam seks dla przyjemności nie jest równe z brakiem zasad...
każdy może kierować sie czymś innym w swoim życiu....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: 9 facetow...

Postprzez rozoowa » 16 wrz 2013, o 21:42

Bo wybuchnę zaraz... to przepraszam bardzo ty podczas stosunku zakładasz sobie kolczatkę na penisa żeby nie odczuwać przyjemności bo to się równa z brakiem zasad moralnych? No bez przesady! Tym się właśnie różnimy od zwierząt, że mamy wolną wolę i w związku z tym możemy się zgadzać na przyjemności :)
Avatar użytkownika
rozoowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 16:43
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników