Alimenty

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Alimenty

Postprzez lucas33 » 23 wrz 2021, o 19:48

Czy ktoś z Was korzystał z usług kancelarii jwc? Czeka mnie sprawa związana z alimentami i poszukuję dobrego adwokata, który pomoże mi podczas rozprawy. Słyszałem, że właśnie ta kancelaria ma dużą skuteczność przy wygrywaniu tego typu spraw. Jakieś sugestie?
lucas33
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 13:06

Re: Alimenty

Postprzez Laraka » 27 lip 2022, o 06:52

Ja pomoc przy uzyskaniu alimentów od byłego uzyskałam w kancelarii mecenasa Pawła Odoleckiego z Ełku (ale sprawy przyjmuje bez względu na ich lokalizację). Mecenas bardzo profesjonalnie i z zaangażowaniem podszedł do mojej sprawy. Zajął się wszystkim kompleksowo i z wyczuciem (a to ważne przy tego typu sprawach).
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: Alimenty

Postprzez PoczatekKoniec » 18 kwi 2023, o 12:26

Rozwody idą dość szybko. Zależy, czy w grę wchodzi duży majątek. Alimenty to po prostu przeliczasz koszty życia dziecka. W Polsce nie ma tabeli alimentacyjnej, więc wszystko zależy od decyzji sądu i od zawodu współmałżonka. Niektórzy otrzymują naprawdę spore kwoty. Jak chcesz wiedzieć, w jakiej znajdujesz się sytuacji to porozmawiaj z Anną Marią Rop w centrumrozwodow-pl/. To jedna z najbardziej wyspecjalizowanych, lokalnych kancelarii prawnych.
PoczatekKoniec
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 21 wrz 2022, o 13:32
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]