Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez conscious » 4 mar 2015, o 23:23

Jak w temacie, znacie może jakieś magiczne sposoby na trwałe paznokcie, które wyglądem przypominają hybrydę lub żele? Chodzi mi o taki efekt połyskującej tafli, jakby dłonie były mokre :roll: jak podliczyłam wszystkie te koszta związane z zakupem lampy itp specyfików to mi się słabo zrobiło, chociaż kosmetyczka też bierze niemało :? paznokcie są moją wizytówką przy kontakcie z klientem a rujnuje mi to już budżet i szukam jakiegoś zamiennika, zależy mi by utrzymały się chociaż z 10dni :oops:
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez tinacleo » 6 mar 2015, o 11:30

Dokładnie nad tym samym zastanawiam się od jakiegoś czasu ! nawet gdybym zainwestowała w ten cały ekwipunek to i tak totalnie nie mam drygu do takich rzeczy :D więc mogłabym zapłacić za taki cud-lakier całkiem sporo, bo na dłuższą metę to i tak wychodzi korzystniej :) ktoś? coś?
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez conscious » 17 mar 2015, o 22:06

też właśnie boję się, że kupię ten cały sprzęt a potem nie będzie mi to wychodziło czy coś i będą pieniądze wyrzucone w błoto. dzisiaj zajrzałam do drogerii osiedlowej i babeczka pokazała mi jakieś lakiery od sally hansen, w sumie to chyba nowość bo dobrze znam markę i wcześniej ich u nas nie widziałam - miracle gel, może ktoś miał styczność? co ogólnie polecacie?
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez Martynaa » 18 mar 2015, o 02:06

Ja słyszałam właśnie że te lakiery Sally Hansen i Essie są trwałe, ale ich nie próbowałam jeszcze. Z chęcią bym się dowiedziała czy są skuteczne :) Póki co zauważyłam że dłużej mi się trzyma lakier na paznokciach jak pomaluję je wcześniej odżywką Bielendy, nazywa się magic nails. Paznokcie są po niej twardsze i się tak nie rozdwajają, przez co może lakier jest bardziej wytrzymały
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez meggie » 18 mar 2015, o 17:28

oprócz lampy i całego sprzętu to trzebam ieć jeszcze talent:) ja jakoś go nie mam, a do tego zraziłam się hybrydami, po tym jak moje paznokcie po tym wyglądały i teraz mam przerwę, na co dzień odżywka- właśnie ta magic nails, ewentualnie na to lakier:)
meggie
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 10:08

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez meggie » 18 mar 2015, o 17:33

a zapomniałam dodać, słyszałam jeszcze o takich lakierach jakby żelowych, nie potrzeba do nich lamp, ani nic, a podobno długo się trzymają, jakoś nie zagłębiałam się w temat, z racji kondycji moich paznokci, ale może warto poszukać o co w nich chodzi dokładnie:)
meggie
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 10:08

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez conscious » 20 mar 2015, o 01:08

generalnie też bardzo lubię lakiery sally hansen, bo jako jedne z nielicznych trzymają się u mnie jakoś godziwie ;) ale z tą nową serią nie miałam jeszcze do czynienia i tak się zastanawiam czy to będzie dobra inwestycja. na pewno zachęca fakt, że nie wymagają żadnych specyfików jak lampy, zmywają się podobno zwykłym zmywaczem itd. nie lubię kupować w ciemno, więc wertuję opinie i jak do tej pory pojawiają się pozytywy
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez tinacleo » 23 mar 2015, o 17:30

meggie napisał(a):a zapomniałam dodać, słyszałam jeszcze o takich lakierach jakby żelowych, nie potrzeba do nich lamp, ani nic, a podobno długo się trzymają, jakoś nie zagłębiałam się w temat, z racji kondycji moich paznokci, ale może warto poszukać o co w nich chodzi dokładnie:)


podejrzewam, że mowa o miracle gel od sally hansen :) kilka dni temu trafiłam na artykuł o nich, ale póki co przeszukuję internet w poszukiwaniu opinii, niewiele ich jeszcze bo lakiery są w polsce jakoś od lutego, może któraś z Was słyszała coś więcej? wolałabym nie kupować w ciemno
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez conscious » 24 mar 2015, o 16:20

tinacleo napisał(a):podejrzewam, że mowa o miracle gel od sally hansen :) kilka dni temu trafiłam na artykuł o nich, ale póki co przeszukuję internet w poszukiwaniu opinii, niewiele ich jeszcze bo lakiery są w polsce jakoś od lutego, może któraś z Was słyszała coś więcej? wolałabym nie kupować w ciemno

sprawdziłam właśnie w necie i faktycznie to te lakiery, które mi polecano w drogerii. trochę opinii już o nich widziałam, może nie jest ich multum, ale z tego co czytałam dziewczyny zachwycają się trwałością i połyskiem
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez jabluszkoo » 24 mar 2015, o 23:02

To prawda, u nas chyba jest dostępnych tylko 12 kolorów, ale uważam, że ich dobór jest mega trafny. Do mnie przemawiają wszystkie, a nr 210, 240,i 470 to moi zdecydowani faworyci!
Avatar użytkownika
jabluszkoo
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 09:17

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez Hadassa » 25 mar 2015, o 10:26

To może tak jakieś zdjęcia, przykłady...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez conscious » 27 mar 2015, o 10:01

właśnie noszę się z zamiarem zakupu, bo sama idea tego lakieru bardzo mi przypadła do gustu. w sumie wrzuciłabym jakieś zdjęcie jak już zrobię mani przy użyciu miracle gel tylko paznokcie mam niefotogeniczne :D taki smutek
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez BlueTiger » 27 mar 2015, o 13:08

ja byłam kiedyś u kosmetyczki, żeby zrobić paznokcie. Później ich stan był fatalny, dlatego zraziłam się do robienia. Jednak jak patrzę na te wszystkie zdobienia to tylko pozazdrościć. Czytam Wasze posty i chyba się skuszę, żeby coś zakupić. Doprowadza mnie do szału jak po 2 dniach mam połowę paznokcia:)
Avatar użytkownika
BlueTiger
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 20:12

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez karlin » 28 mar 2015, o 12:18

nie jesteś jedyna, ja po hybrydach też miałam bardzo zły stan paznokci, ale zaczęłam brać wtedy witaminy (takie szwajcarskie tabelki z naturalnych składników) i malowałam odżywką (nail growth GR), po takim kopie paznokcie zaczęły rosnąć jak szalone i do tego się znacznie poprawiły, ale do hybryd dalej nie mam zaufania, może kiedyś... :)
karlin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 17:59

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez monikak » 29 mar 2015, o 17:03

conscious napisał(a):Jak w temacie, znacie może jakieś magiczne sposoby na trwałe paznokcie, które wyglądem przypominają hybrydę lub żele? Chodzi mi o taki efekt połyskującej tafli, jakby dłonie były mokre :roll: jak podliczyłam wszystkie te koszta związane z zakupem lampy itp specyfików to mi się słabo zrobiło, chociaż kosmetyczka też bierze niemało :? paznokcie są moją wizytówką przy kontakcie z klientem a rujnuje mi to już budżet i szukam jakiegoś zamiennika, zależy mi by utrzymały się chociaż z 10dni :oops:


Alternatywą do lakieru hybrydowego jest np: lakier Gelowy Vipery , vinylux. Tego typu lakiery trzymają się do 7 dni.

monikak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 13:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez conscious » 29 mar 2015, o 22:41

BlueTiger napisał(a):ja byłam kiedyś u kosmetyczki, żeby zrobić paznokcie. Później ich stan był fatalny, dlatego zraziłam się do robienia. Jednak jak patrzę na te wszystkie zdobienia to tylko pozazdrościć. Czytam Wasze posty i chyba się skuszę, żeby coś zakupić. Doprowadza mnie do szału jak po 2 dniach mam połowę paznokcia:)

Daj spokój, mam to samo bo u mnie 3 dni to już maks jaki mogę wycisnać z takim zwykłym lakierem na paznokciach. Szukam lakieru, który chociaż z 10dni pociągnie. Zamówiłam sobie już te lakiery sally hansen i zobaczymy co to za produkt
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez BlueTiger » 30 mar 2015, o 19:19

conscious w takim razie czekam na opinię, jeśli warto to też zamówię:)
Avatar użytkownika
BlueTiger
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 20:12

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez tinacleo » 1 kwi 2015, o 09:17

fakt, kolory wyglądają super, chyba skusiłabym się na fiolecik :) może Wy - conscious, jabluszkoo - już wypróbowałyście?
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez jabluszkoo » 1 kwi 2015, o 21:21

Fiolet i mięta oraz klasyczna czerwiec moimi faworytami! Ja jestem zachwycona tymi lakierami i niedługo zbankrutuje bo ciągle dokupuje nowe kolory. Jeśli chodzi o trwałość to u mnie trzyma się 7-8 dni więc rewelacja!
Avatar użytkownika
jabluszkoo
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 09:17

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez tinacleo » 2 kwi 2015, o 11:25

a długo schnie? tyle warstw to musi chyba sporo zajmować... zależy mi na jak najkrótszym czasie, nie znoszę siedzieć bezczynnie czekając :D
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez conscious » 13 kwi 2015, o 11:52

lakiery u mnie już ok 2tygodni i jak dla mnie rewelacja. jesli chodzi o wysychanie to przy tylu warstwach jest ok, jak normalny lakier. ale trwałość w moim przypadku jest super, bo koralowy trzymał się 7dni, fiolet nawet 10. pod koniec to już krawędzie się wycierają, ale nie odpada mi płatami czy coś więc na upartego można byłoby i dalej pociągnąć
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez Aniela » 17 kwi 2015, o 22:52

Korzystałam z miracle gel - jest bardzo dobry jak za tą cenę. Polecam śmiało możesz kupić, w dodatku możesz teraz pomóc, jeden procent ze sprzedaży lakierów idzie na walkę z rakiem krwi.

Ostatnio edytowano 30 wrz 2015, o 10:44 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Spam
Aniela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 kwi 2015, o 22:36

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez Dagowa92 » 18 kwi 2015, o 21:54

Rich Color od golden rose też jest świetny i długo trwały
Dagowa92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 sty 2015, o 22:16

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez tinacleo » 20 kwi 2015, o 17:43

skusiłam się, duży pędzelek, tak jak conscious pisała szybko wysycha, dobrze kryje, połysk serio jak przy hybrydzie :)
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa

Re: Alternatywa dla manicure hybrydowego/żelowego

Postprzez conscious » 21 kwi 2015, o 21:24

a jak z trwałością u Ciebie? bo mi skradł serce pod tym względem. zastanawiam się czy z jedną warstwą koloru zamiast dwóch również byłby tak dobry efekt, bo w sumie pigmentacja jest świetna
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Thouven03, Ymisio54