Lanie wosku, zabawa z butami, wróżenie z obierki, wróżba z filiżankami itd. Wróżyłyście tego roku?
Przyznam się, że w każde Andrzejki wróżę, chociażby dla zabawy.
Wywróżyłam z wosku niemowlę w beciku. A wam co wyszło?




Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 2 gości