ANTYKONCEPCJA

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

ANTYKONCEPCJA

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 20:06

Jaką metode wybralyscie by sie zabespieczyc przed niechciana ciaza ? Ja łykam tabletki .
evka
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez Luśka » 17 lip 2009, o 20:18

tabletki :) w sumie chyba najbardziej pewna metoda. ja biorę mercilon.

Ostatnio edytowano 17 lip 2009, o 22:19 przez Luśka, łącznie edytowano 1 raz
Luśka
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 20:40

Ja Harmonet kiedys mialam cilest :)
evka
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez Panna_M » 18 lip 2009, o 09:32

na tabletki jeszcze się nie zdecydowałam, nie współczuje z chłopakiem regularnie więc na razie stosujemy prezerwatywę lub globulki. Jak na razie skuteczne :)
Panna_M
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez molly » 21 lip 2009, o 13:02

Panna_M napisał(a):na tabletki jeszcze się nie zdecydowałam, nie współczuje z chłopakiem regularnie więc na razie stosujemy prezerwatywę lub globulki. Jak na razie skuteczne :)
:lol: nie współczuje? chyba współżyje ;)
U nas gumki ;)
molly
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez evka » 21 lip 2009, o 13:49

KAZDY MA PRAWO ZLE KLIKNAC LITERKI CO POWODUJE INNE SLOWO O JAKIM SIE MYSLI DROGA KOLEZANKO MILEGO DNIA :witch
evka
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez meredith » 21 lip 2009, o 14:59

hmm molly jesteś u Nas zaledwie kilka godzin, a już pouczasz? Już zwracasz uwagę innym? Pomyliła się koleżanka i co z tego?
meredith
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez jagoda » 23 lip 2009, o 14:32

W sumie to ja się sporo dziś juz napisałam ale co mi tam najwyżej dostane burę ;) No więc ze sprawą antykoncepcji u mnie prezerwatywy gdyż nie mogę brać żadnych tabletek. W sumie o skuteczności tego środka wiadomo wiele ale przyznam szczerze że naprawdę nie jest źle :)
jagoda
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez evka » 23 lip 2009, o 15:06

Pisz dziewczyna ile sie da nikt nikogo tu nie opiepsza za pisanie wiec sie nie oszczedzaj tylko pisz pisz pisz hhihi :lol:
evka
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez agat » 24 lip 2009, o 20:59

U nas póki co kalendarzyk stosujemy. Wcześniej były tabletki, prezerwatywy i globulki :)
agat
 


Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez meredith » 12 sie 2009, o 11:41

:lol:
meredith
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez kinius33 » 12 sie 2009, o 13:47

U nas tabletki- Logest jak na razie. Ale chyba zdecyduję się na spiralkę.
kinius33
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez Panna_M » 13 sie 2009, o 12:13

Evka ale się uśmiałam :)
Hehe, ciekawe czy by to sie sprawdzało w dzisiejszych czasach, :)
Panna_M
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez evka » 13 sie 2009, o 13:25

:lol: ciekawe ale ja bym nie chciala byc krolikiem doswiadczalnym hihiihh :D
evka
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez Angelinka » 6 wrz 2009, o 19:32

Koleżanka ostatnio mnie nastraszyła, że przy przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych powinno się zażywać preparat witaminowy, bo to są wahania hormonów itd. Ona też bierze tabletki antykoncepcyjne i pije Floradix- preparat, ktory jest specjalnie przeznaczony dla kobiet, zazywających tabletki. Zawiera zelazo i kompleks witamin B, A,D,E. Ja ostatnio faktycznie niezbyt dobrze się czuję...ciągle zmęczona, włosy wypadają mi garściami, mam szarą skórę, nic mi się nie chce. Fakt duzo pracuję, ale ostatnio nie mam sily rano wstac z łóżka Kolezanka mowi, ze organizm jest osłabiony przez tabletki i ze od tego mogło dojść do niedoboru żelaza i poradziła bym piła ten Floradix. Ona mowi, że czuła się podobnie a ten floradix postawił ją na nogi. Faktycznie tryska energią, uśmiechnięta, aż patrze na nią z podziwem. Czy moje samopoczucie może być związane z niedoborem zelaza? jakie są objawy niedoboru? i czy moze to miec związek z tabletkami antykoncepcyjnymi?
Angelinka
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez kinius33 » 6 wrz 2009, o 20:02

Czy może mieć związek, to nie wiem, ale jeśli chcesz sprawdzić swój poziom żelaza, to po prostu zrób morfologię krwi.
kinius33
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez Luśka » 6 wrz 2009, o 21:10

tabletki anty ingerują w Twój organizm i to niestety w tą złą stronę:( ja proponuje najpierw zapytać się ginekologa o ten preparat co wymieniałaś a potem go ewentualnie stosowała, bo nie wszystkie leki można łączyć z tabletkami anty.
Luśka
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez hanka32 » 6 wrz 2009, o 22:13

Nie powinnaś brać leków które służą twojej koleżance nie mając pewności że pomogą Tobie a nie zaszkodzą bo każdy ma inny organizm i inne potrzeby :) .Lepiej skonsultować to z lekarzem choćby pierwszego kontaktu ;)
hanka32
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez ona17 » 4 paź 2009, o 23:30

Mam pytanko. Co jeśli nie wziełam jednej tabletki dzisiaj? Czy moge jutro wziac nastepną?
ona17
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez Luśka » 6 paź 2009, o 09:32

Powinnaś wziąć zaległą jak i dzisiejszą tabletkę. W zależności od tego czy jesteś na początku, w połowie czy na końcu tego listka tabletek to powinnaś wstrzymać się od współżycia ok tygodnia lub zabezpieczać się dodatkowo. ps. poczytaj ulotkę ;)
Luśka
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez kinius33 » 10 paź 2009, o 12:01

ona17 napisał(a):Mam pytanko. Co jeśli nie wziełam jednej tabletki dzisiaj? Czy moge jutro wziac nastepną?


Nie wiem jakie tabletki bierzesz, ale zapewniam że wszelkie informacje znajdziesz w ullotce.
kinius33
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez Aldona » 11 sty 2010, o 15:45

ja też preferuję prezerwatywy, ze względu na "współczucie" czy też współżycie nieregularne z chłopakiem ;) ale powiem szczerze nawet nie zauważyłam tego niezamierzonego błędu gdyby ktoś go tak nie uwypuklił. nie mniej jednak urocze to było
Aldona
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez milka » 27 paź 2010, o 13:29

My z mężem zdecydowaliśmy się na wkładkę z górnej półki, która kosztowała tysiąc zł, ale porównywalna jest ze sterylizacją. Noszę ją już dwa lata i jesteśmy bardzo zadowoleni :fallinlove
milka
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]