Aranżacja mieszkania. POMOCY...:(

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Aranżacja mieszkania. POMOCY...:(

Postprzez wenus28 » 24 paź 2020, o 13:04

Niestety ale zdarza się tak, że jedno chce to, a drugie co innego ale fakt powinno sie próbować osiągnąć kompromis, bo inaczej to nici. Na szczęście my byliśmy zgodni co do urządzania, bo i gusta mamy te same, więc poszło szybko i bezproblemowo. fakt duzo wspieraliśmy się poradami i aranżacjami z bloga slf24.pl. Oj mają ekstra pomysły, a na dodatek świetne meble.
wenus28
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30 sty 2016, o 19:55

Re: Aranżacja mieszkania. POMOCY...:(

Postprzez jlammi » 30 wrz 2023, o 23:00

Nasze wymarzone wnętrze mam nam po prostu pasować. To najważniejsze. Na stronie jest https://domzcegly.pl/ dużo damowej wiedzy, którą po prostu możemy wykorzystać
jlammi
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 21:14

Re: Aranżacja mieszkania. POMOCY...:(

Postprzez OlaMola » 23 lut 2024, o 00:15

Chociażby King Klinker ma bardzo fajne płytki klinkierowe, które można układać w różnych pomieszczeniach, na różne podłoża. Dzięki temu wnętrze będzie miało fajny charakter
OlaMola
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:00

Re: Aranżacja mieszkania. POMOCY...:(

Postprzez kasia-mama-37 » 4 mar 2024, o 23:57

U mnie najlepiej sprawdzają się obrazy na ścianach. W każdym pomieszczeniu mam po parę różnych plakatów w ramkach. Kolor ramek zależy od stylizacji danego pokoju, np. w sypialni mamy czarne ramki, a w salonie z naturalnego drewna. Do salonu zawiesiłam 2 plakaty 50x70 cm w minimalistycznym stylu kupione tutaj https://posterly.pl/kolekcje/plakaty/minimalistyczne/ . Wyglądają spoko, te kobiece sylwetki fajnie dopełniają się z beżowymi ścianami. Jak mi się znudzą to zamówię kolejne :D
kasia-mama-37
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 mar 2024, o 23:56
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Harlestonik

cron