Aranżacja pleneru

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Aranżacja pleneru

Postprzez Kasia1234 » 23 paź 2012, o 15:11

Co myślicie o zdjęciach ślubnych z walizkami?
Kasia1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 paź 2012, o 13:00

Re: Aranżacja pleneru

Postprzez elzbieta45 » 23 paź 2012, o 15:32

zdjecia sa fajne moja siostra tez miala na torach z walizkami robione foto slubne
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Aranżacja pleneru

Postprzez Madzia » 24 paź 2012, o 10:26

zdjęcia fajne, ale motyw walizki zaczyna wydawać mi się troszkę oklepany. Aranżacja pleneru moim daniem powinna być dostosowana do zainteresować młodych - na pewno będzie wtedy oryginalna, niezapomniana i sprawi dużo frajdy :)
Avatar użytkownika
Madzia
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 10:22

Re: Aranżacja pleneru

Postprzez poziomkaa » 25 paź 2012, o 16:15

Myślę, że to nieżły pomysł, ale i tak wszystko zależy od fotografa - dobry zrobi świetne zdjęcia, niezależnie od motywów, a kiepski skopie nawet najlepszy pomysł i najlepiej zaaranżowany plener... Mnie osobiście podobają się zdjęcia wesołe, takie zwyczajne, nie wiem, w ciemnych okularach, z kolorowymi balonami, nie podobają mi się zdjęcia "romantyczne", patetyczne, gdzie dwoje ludzi głęboko patrzy sobie w oczy, nie wiem, jak widzę takie zdjęcia, to wydają mi się komiczne, jednak pary młode nie są profesjonalnymi modelami, więc nie wychodzi to często za dobrze, lepiej już zrobić sobie zdjęcia w bardziej naturalnych pozach, takich zwyczajnych, a nie silić się na aranżowanie scenek, które i tak finalnie będą wyglądały ckliwie i komicznie...
poziomkaa
 

Re: Aranżacja pleneru

Postprzez brunecia » 30 paź 2012, o 07:58

Nasz plener odbył się w browarze. Zdjęcia przy kotłach warzelniczych i innych specyficznych przedmiotach wyszły rewelacyjnie!
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Aranżacja pleneru

Postprzez magdalena » 30 paź 2012, o 13:18

Dziewczyny polecam pooglądać sobie stronę tej Pani Fotograf. Jest świetna i ma super pomysły. Jak macie do niej za daleko, to zawsze można się zainspirować. Ja osobiście jestem zakochana w jej zdjęciach ślubnych :serca
Avatar użytkownika
magdalena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 10:41

Re: Aranżacja pleneru

Postprzez magdalena » 30 paź 2012, o 13:20

Z tego podniecenia nie wkleiłam linka ;)

http://agawphotography.blogspot.com/
Avatar użytkownika
magdalena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 10:41

Re: Aranżacja pleneru

Postprzez mab0 » 23 lis 2012, o 04:54

Zadziwiająca fotografia slubna.
Wielka promocja na cały październik!
Kościół lub USC + plener: 31 zdjęć portretowych, 2 zdjęcie grupowe 20x30, 90 zdjęć reportaż, aranżacja : album ślubny.
. . . Amor wzdłuż i wszerz, w poświęceniu, w jej ślepiów, płeć słaba dopisze atmosfera wokół. o dużo więcej . Zatem nie zakładamy pełny tok wymiany z fotografa nieweselnego na preskrypcji zarządu petenta, stajemy się niemoralnymi kumplów spośród Was, którzy dalej komunikować się natomiast po ślubie -).

mab0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 04:48
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Rabka