Baleriny wiązane czy pasują?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Baleriny wiązane czy pasują?

Postprzez Arine » 26 lip 2017, o 20:26

Witam forumowiczki! :pisze:
Mam do was takie pytanie. W sobotę chcę zrobić niespodziankę urodzinową swojemu chłopakowi, do tego chciałam wystroić się i tak dalej. Czarna mini, ładna bielizna, pończochy. I tu pytanie, czy płaskie tytułowe obuwie będzie pasować? Czy niestety ten zestaw można ograniczyć tylko do szpilek? Niby można się przebrać w domu i problem butów mieć z głowy, ale to już nie będzie taką wow niespodzianką, zaś droga do jego domu nie sprzyja chodzeniu w szpilkach. Te balerinki wydają się być bardzo uniwersalne, ale czy również w tym przypadku? Czy raczej:
1. Poświęcić się o meczarnie jechania za miasto w szpilkach.
2. Przebrać się na miejscu, pomijając problem butów?
Ps, gdyby któraś z Was nie miała pojęcia o jakie butki chodzi, dodaję załącznik.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Arine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 20:13

Re: Baleriny wiązane czy pasują?

Postprzez Hadassa » 27 lip 2017, o 23:20

Wg mnie płaskie buty są ok, ale szpilki zawsze są bardziej seksowne, i choćby lepiej podkreślają, nogi, pupę itp...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Baleriny wiązane czy pasują?

Postprzez dradziszewska » 2 sie 2017, o 13:04

Z reguły faceci wolą szpilki, ale ważne też abyś Ty się czuła komfortowo.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Baleriny wiązane czy pasują?

Postprzez Jaśmin » 2 sie 2017, o 15:18

Moim zdaniem takie buty nie pasuja do mini. Na Twoim miejscu poszlabym w plaskich a na miejscu sie przebrala, jesli chcesz uzyskac efekt wow :)

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Baleriny wiązane czy pasują?

Postprzez Karola83 » 4 sie 2017, o 13:29

A moim zdaniem pasują, tylko jednak do mini lepiej wyglądałyby balerinki bez wiązań i pasków, bo nie będą skracać nogi. Ja mam krótkie nogi, więc może dlatego na to zwracam uwagę. Szpilki oczywiście robią najlepsze wrażenie nóg do nieba, ale też powinnaś się dobrze czuć w ubraniu, żeby spotkanie z chłopakiem było udane.
Karola83
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 16:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Baleriny wiązane czy pasują?

Postprzez a.lis » 10 sie 2017, o 10:48

Mam wrażenie, że te wiązane baleriny rzadko do czegoś pasują, sama posiadam takie ale w wersji różowej, rzadko je nosze- wydłużają stopę, skracają nogę, ni to gladiatorki, ni baletki. Macie może jakieś swoje ulubione zestawy, do których zakładacie takie baletki?

Nie masz pomysłu na siebie? Brakuje Ci motywacji? Szukasz inspiracji do działania lub budowania własnego wizerunku? Outlet internetowy dessale. Z nami odkryjesz siebie.
a.lis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 cze 2017, o 11:00

Re: Baleriny wiązane czy pasują?

Postprzez Karola83 » 10 sie 2017, o 15:49

Mi one najbardziej pasują do dżinsów, w sumie tak jak na zdjęciu wrzuconym przez autorkę wątku. W innych konfiguracjach ich raczej nie noszę, tylko do spodni. Chociaż są wyjątki. Wydaje mi się, że cieliste albo pudrowy róż aż tak nie skracają i pasują do sukienek, ta samo czarne jak się da takie delikatne prześwitujące czarne rajstopki, po prostu z bladą nogą taki czarny wiązany but to za duży kontrast.
Karola83
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 16:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Baleriny wiązane czy pasują?

Postprzez jamko9 » 10 sie 2017, o 19:06

Fajnie tez takie baleriny wyglądają ze sukienką :) Ja swoje wiązane balerinki kupiłam w sklepie Multu, nie dość,że tanie to jeszcze bardzo gustowne :)
jamko9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 sie 2017, o 18:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron