Balsamy do ciala

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Balsamy do ciala

Postprzez evka » 17 sie 2009, o 16:48

Ja uzywam SORAYA ladnie pachnie i jest fajny lub nivea do cery suchej

http://www.soraya.pl/product.php?group=body&id=459
evka
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez hanka32 » 17 sie 2009, o 18:10

Ja używam przeważnie Nivea do skóry suchej,Lirene Soraya ujędrniające i czasami też Dove, :woman
hanka32
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez jagoda » 18 sie 2009, o 10:52

Ja używam masła do ciała dove :) ślicznie pachnie i jest naprawdę fajny :)
jagoda
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez meredith » 18 sie 2009, o 22:20

Teraz mam Nivea sos coś tam, jakaś nowa seria. Jest rewelacyjny, polecam :D
meredith
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez agat » 18 sie 2009, o 22:25

Ja używam tego :)

Obrazek

Ślicznie pachnie i świetnie nawilża :) Polecam :!:
agat
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez meredith » 18 sie 2009, o 23:23

Miałam taki tylko na dzień, taki jasno różowy, był fajny tylko zapach troche zbyt intensywny. Ale to prawda, że świetnie nawilża, jeszcze go mam :)
meredith
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez Marishka » 2 lut 2010, o 12:06

Z racji tego, że moja mama jest konsultantką, w domu mam pełno kosmetyków Avonu. Choć moje ciało nie wszystkie kosmetyki toleruje, to jednak seria Planet Spa jest dla mnie idealna. Jeśli chodzi o nawilżanie ciała, naprawdę z własnego doświadczenia mogę wam polecić Masło z minerałami z Morza Martwego. Jest genialne!
Marishka
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez magda-s85 » 25 lut 2010, o 18:00

Ja używam balsamu łagodzącego z serii Happy per Aqua Flosleku. Nawilża naprawdę na długo i ma przyjemną, delikatną konsystencję. :)
magda-s85
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez elizabeth » 25 lut 2010, o 21:29

Bardzo polecam Johnson's ! Ma ładny zapach i bardzo poprawia kolor i jędrność ciała :)
elizabeth
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez pstro » 3 maja 2010, o 21:11

A ja lubię oliwkowe masło z Ziaji :)
pstro
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez milanogirl » 9 lip 2010, o 15:06

przyznaję! -

Ostatnio edytowano 5 cze 2013, o 14:30 przez milanogirl, łącznie edytowano 1 raz
milanogirl
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez akjam89 » 21 lip 2010, o 16:20

Ja używam Balsam Antycellulitowy z Nantesa. Ujędrniająco- wygładzający! Jestem bardzo z niego zadowolona. Skórę mam elastyczną, a i cellulit znika;D
akjam89
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez wsi3 » 16 sie 2010, o 18:33

super jest balsam nawilżający zioła polskie z ekstraktem z korzenia lukrecji.
wsi3
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez wiczek » 29 sie 2010, o 21:30

a ja Wam polecam masła do ciała! mają super konsystencję, doskonale i na długo nawilżają, balsamują ciało! Jesień za pasem, a ja używam masła o letnim zapachu opuncji i białej herbaty - natural body Flosleku - piękny zapach i wielogodzinne fajne nawilżenie :)
wiczek
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez kika75 » 31 sie 2010, o 14:11

mam takie swoje dwa balsam posłoneczny i i ujędrniający krem do ciała z mary cohr ujędniający stosuje na codzien a balsam posłoneczny zawsze po opalania.
kika75
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez miszka » 21 wrz 2010, o 14:54

Ja juz wspominałam w polecanych kosmetykach, że bardzo lubię balsamy Nivea i masło do ciała z Marizy. Tego drugiego balsamu wrzucę zdjęcie bo może niekażda dziewczyna zna tą markę i będzie trudno skojarzyć ten kosmetyk:)
Obrazek
miszka
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez ninka_niebieska » 15 paź 2010, o 14:43

Balsam do ciała.. hm? Garnier lub Neutrogena.. super nawilżenie, ładny zapach. Ja jestem bardzo zadowolona, chociaż moja skóra nie należy do tych bardzo wysuszonych :)
ninka_niebieska
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez mamba » 15 paź 2010, o 21:22

Ja preferuję Ziaję oraz balsamy Nivea :). Garniery jakoś mi nie podchodzą, dziwny zapach mają...
mamba
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez Hania26 » 18 paź 2010, o 14:21

Ja bardzo lubię masło kakaowe Ziaji oraz balsamy Nivei. Ostatnio kupiłam sobie balsam Neutrogeny i również jestem bardzo zadowolona. Szybciutko się wchłania , a skóra jest super nawilżona :)
Hania26
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez Lusiek276 » 20 paź 2010, o 00:36

Ja ostatnio używam masła do ciała Natural Body Flosleku :) Ma świetny , pyszny zapach wanilii i czekolady :) W sam raz dla łakomczuchów ;) A przy tym ładnie wygładza i nawilża skórę :)
Lusiek276
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez superpiekara » 14 kwi 2011, o 15:47

ja używam masła kawowo-kakaowego - ma świetny zapach i długo nim skóra pachnie i świetnie nawilża skórę, ale za to mam problem z jego rozsmarowaniem. to jest pierwsze masło do ciała jakie kupiłam i zastanawiam się czy wszystkie masła tak ciężko się rozsmarowują, czy to tylko ja trafiłam na taki egzemplarz. oprócz tego używam balsamu Ziai- ale niedługo mi się kończy:( (na zmianę) a czasem sobie funduję zaraz po kąpieli oliwkę :)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
superpiekara
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez Paulina13 » 17 kwi 2011, o 17:53

Lusiek276 napisał(a):Ja ostatnio używam masła do ciała Natural Body Flosleku :) Ma świetny , pyszny zapach wanilii i czekolady :) W sam raz dla łakomczuchów ;) A przy tym ładnie wygładza i nawilża skórę :)


Zgadzam się z Luśkiem - masło przede wszystkim świetnie nawilża skórę, zwłaszcza jeśli ktoś ma ja przesuszona, tak jak to jest w moim przypadku. A po drugie masło wspaniale pachnie, po prostu cudnie. Nie jest bardzo drogie a starcza na jakiś czas. Szczerze polecam!
Paulina13
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez apollo » 18 kwi 2011, o 18:05

Mam świetny balsam do ciała, z którego korzystam od dawna. To GREENLAND - MILKY. Kosmetyk z mlecznej serii ;-) Płacę za to jakoś 20 zł z hakiem. Jakiś czas temu miałam inny fajny balsam - Hudosil Bodylotion, ale kosztował troszeczkę więcej. Super nawilżał skórę ;-)
apollo
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]

cron