Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez olcia.a » 27 mar 2023, o 10:51

puertorico napisał(a):Mam ostatnio bardzo przesuszone włosy, nie da się ani ich ułożyć, ani nic, wyglądają okropnie jak wiecheć trawy a zawsze miałam ładne, długie i kręcone. Teraz nie da się przejechać palcami pomiędzy nimi, tak się haczą, i to nawet zaraz po podcięciu końcówek. Regularnie je podcinam, olejuję, dodaję keratyny raz na jakiś czas do odżywek, przetestowałam już chyba wszystkie odżywki i maski na rynku i nic, może macie jakiś pomysł, co z nimi zrobić, żeby je uratować?



zadbaj o równowagę peh, prawdopodobnie masz za dużo protein teraz skoro są przesuszone
olcia.a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 22 lut 2023, o 13:41

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez Elza52 » 16 maja 2023, o 22:25

Teraz szczególnie trzeba zadbać o kondycję włosów, stosując odpowiednie kosmetyki. Seria Vegan Revolution Smooth od INOAR jest rewelacyjna. Każdy z kosmetyków ma za zadanie hamowac odparowanie wody z włosów. Dodatkowo przedłużają trwałość zabiegów wykonanych w salonie kosmetycznym, kondycjonują włosy i chronią przed działaniem czynników zewnętrznych i temperaturą.
Elza52
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2 lip 2022, o 22:25

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez AKrol » 19 wrz 2023, o 08:31

Olejek arganowy dobrze odżywia takie suche włosy. Warto spróbować.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez Laraka » 19 wrz 2023, o 14:54

Olejek arganowy całkiem jest dobry, ale może nie wystarczyć na bardzo przesuszone włosy. Zajrzyj do hurtowni kosmetyków do włosów Itely sklep.itely.pl/ Są tam dostępne profesjonalne kosmetyki typu maski, odżywki - na pewno dobierzesz coś dla siebie. Warto też zmienić szmapon na taki bez SLES - też kupisz go w Itely. a
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez Odelie » 11 gru 2023, o 11:26

Hmm ja piję pokrzywę i skrzyp wymiennie, staram się też masować skórę głowy przy każdym myciu, zwracam uwagę na szampony i maski do pielęgnacji włosów. Kupuję tylko te sprawdzone i najczęściej w mało znanych drogeriach internetowych ;)
https://strefaergonomii.pl/jakich-kosme ... to-uzywac/

Najlepiej zerknij sobie na stronę. Opisane jest jakich kosmetyków dobrze jet używać w przypadku włosów zniszczonych.
Odelie
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 19 cze 2023, o 07:34
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]