Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez ginger08051989 » 3 mar 2015, o 01:22

Mi pomogły olejki ale dodam jeszcze, że wcale nie każdy olejek będzie dobry na każde włosy. W moim przypadku żadne tam argany czy palowe. U mnie tylko sprawdzał się maracui czy jakoś tak. Wypróbuj kilka różnych, możesz dodawać je do odżywki, do szamponu lub nakładać na noc. A może używasz do mycia włosów zbyt gorącej wody? używasz suszarki, prostownicy? rozjaśniasz włosy? Mi włosy też uratowała sauna na włosy. Zabieg to jakieś 100 zł ale fajnie nawilża, raz na jakis czas można wykonać...
ginger08051989
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 gru 2014, o 20:10

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez Lagenko_pl » 4 mar 2015, o 12:10

Wypróbuj na początek szamponu z odżywkę do włosów suchych i łamliwych,plus zawsze staraj się dodawać olejek arganowy bądź też zamiennie rycynowy czy kokosowy,to ma na celu poprawę ich struktury,wzmocni cebulki. Możesz czasem nakładać również pastę jajeczną jako odżywkę czy maski białkowe.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez lunka20 » 8 mar 2015, o 20:19

żółtko na włosy nanieść i okryć włosy ręcznikiem po 30 min zmyć i umuć włosy. Powinny być mniej suche.
lunka20
Miła Kobietka
 
Posty: 100
Dołączył(a): 4 lis 2014, o 10:25

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez kamcia27 » 17 mar 2015, o 13:42

podpisuje się pod olejem arganowym, stosuje od niedawna, ale widze fajne efekty. tez miałam identyczny problem z włosami. najpierw załamana kupiłam sobie suplement, no bo jednak moim zdaniem warto raz na jakiś czas zrobic sobie kuracje. wybrałam vitapil, mnostwo o nim bylo na forach. to co mnie przekonało, to bambus, ktory ma mnostwo krzemu, który dobroczynnie działa na włosy, do tego biotyna. no i efekt jest taki, ze po 2 miesiacach mam na głowie małe baby hair i włosy wypadaja mi zdecydowanie mniej. no i olej arganowy, ktory mi odzywia koncowki. nie uzywam go na całe włosy, bo mam przetłuszczające się i za bardzo by je obciazał. mysle, ze takie połaczenie odżywi i wzmocni włosy :)
kamcia27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 sty 2015, o 16:01

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez a_gatka » 18 mar 2015, o 22:40

Jeśli działa argan to polecam też olejek z awokado oraz pakistańską amlę. Ale oryginalne, a nie z drogerii. Działają cuda.
a_gatka
 

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez Rzesy-Sklep_pl » 2 kwi 2015, o 12:48

Olejek kokosowy także można tutaj polecić jako odzywkę na suche i zniszczone włosy. Domyślam się,że suplementy o których piszesz to proteiny białkowe na wzmocnienie cebulek,tak?
Rzesy-Sklep_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 10:19

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez KamiLLa » 6 kwi 2015, o 22:28

Dziewczyny, słyszałam że jedwab na dłuższą metę się nie sprawdza, wysusza włosy. Trzeba się rozejrzeć wśród kosmetyków profesjonalnych np na Spam. Ja osobiście polecam linię kosmetyków TIGI, ja jestem zakochana i udało mi się uratować moje włosy po ściągnięciu koloru. Wiecie jak wyglądają włosy, które w marcu są czarne a w sierpniu już są jasne blond? Właśnie jak miotła albo nawet siano ;D Olejki to za mało.

Ostatnio edytowano 6 kwi 2015, o 22:37 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum i nie spamować
KamiLLa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 kwi 2015, o 14:19

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez mirekwalczyk » 8 kwi 2015, o 15:10

A słyszałaś o olejku macadamia. To jest na bazie jakiegoś orzecha czy czegoś, zresztą w necie jest mnóstwo informacji na ten temat.
mirekwalczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 kwi 2015, o 15:06

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez babeczka123 » 9 kwi 2015, o 10:02

Olejki sprawdzają się tylko przez jakiś czas, ja osobiście ostatnio będąc w ziko dermo zainwestowałam w szampon i odżywkę do włosów suchych i już widze pozytywne efekty
babeczka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2 sty 2015, o 16:57

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez lunka20 » 10 kwi 2015, o 12:15

Ja także musiałam się wybrać do apteki SPAM, te ze sklepu odżywki nie pasowały mi , musiałam lekarskiego szamponu zastosować, mam taki problem z włosami jak miotła;-) jakieś efekty nawilżenia już widzę;-)

Ostatnio edytowano 13 kwi 2015, o 10:05 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
lunka20
Miła Kobietka
 
Posty: 100
Dołączył(a): 4 lis 2014, o 10:25

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez Panna_Mysia » 11 kwi 2015, o 19:57

Natka92 napisał(a):Zdecydowanie polecam żebyś spróbowała olejku arganowego, mi pomaga. Albo jedwab na końcówki. A jeżeli problem z suchymi włosami nie przechodzi może przejdź się do lekarza, może przyczyna tkwi gdzieś wewnątrz, albo nieprawidłowe odżywianie, albo problemy z tarczycą


Rzeczywiście... czasem drobny na pozór problem z wyglądem czy kondycją organizmu może oznaczać poważniejszą chorobę. Lepiej zrobić badania i żyć spokojnie...

Co do samych włosów, jeśli nie pomagają Ci zwykłe odżywki i maski drogeryjne, polecam udać się do sklepu fryzjerskiego a najlepiej apteki i po konsultacji kupić preparat do suchych i zniszczonych włosów.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez rewelka_ » 13 kwi 2015, o 07:11

A może nie trafilaś na dobry olej dopasowany do sowich włosów. Ja nakładałam kokosowy i nie byłam zadowolona, ale jak trafiłam na lniany od razu bylo lepiej. Zawsze można też wybrać się do trychologa specjalisty od włosów :) Może problem tkwić nie na zewnatrz, ale wewnatrz - taka osoba powinna dobrze doradzić.

________________________________________________
www.rewelka-testuje.blogspot.com
Avatar użytkownika
rewelka_
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 16:25

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez malinkaminka » 13 kwi 2015, o 12:12

Polecam płukankę z piwa :-D

Przygotuj piwo (najlepiej ciemne). Otwórz je co najmniej pół godziny przed użyciem, by wyparował z niego alkohol (mógłby on wysuszyć włosy).
Umyj włosy.
Wlej puszkę piwa do miski i rozcieńcz je z przegotowaną wodą.
Zamocz włosy w miksturze i potrzymaj je tak kilka minut.
Osusz włosy i pozwól im naturalnie wyschnąć. :D
malinkaminka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 kwi 2015, o 08:22

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez Marysia77 » 20 kwi 2015, o 12:15

Dziewczyny, ale nie ma co kombinować, ponieważ czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Ja miałam mega problemy z włosami i bałam się, że będę łysa. Zaczęłam brać tabletki, które wyszukałam w necie, a dokładniej nazywają się reklama i powiem szczerze, że to najlepsze co mogłam zrobić. Nie kombinować, nie użalać się, ale wziąć się w garść i działać :)

Ostatnio edytowano 20 kwi 2015, o 12:22 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Reklama-spam
Marysia77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 mar 2014, o 09:51

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez Flower27 » 22 lis 2015, o 22:30

A może poprostu nie traktujemy włosów jak trzeba. Moja koleżanka robiła sobie loki na druciane papiloty mają mokre, rozgrzane włosy. Zniszczyła jak nic. Ja uzywam termoloków z babyliss. Włosy lekkie, sprężyste i nie zniszczone.
Flower27
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 15 wrz 2015, o 19:10

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez Netota » 25 lis 2015, o 18:58

Ja używałam mythic oil dopóki go nie zgubiłam i powiem Wam, że doszłam do połowy opakowania, a włosy pięknie pachniały w się nailżyły
Netota
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lis 2015, o 18:38

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez alicjakierna » 1 gru 2015, o 18:14

moje włosy, stały się zdecydowanie gęstsze i mocniejsze już po miesiącu stosowania kuracji z Royal Collagen, moj internista polecił mi te tabletki, bo jego zona stosuje i efekty nawet po skonczonej kuracji się utrzymują.
alicjakierna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18 lis 2015, o 19:45

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez aagata81 » 4 gru 2015, o 07:20

Skuteczna jest odżywka we receptury naszych babci . Olejek rycynowy plus żółtko i cytryna.Natłuszcza i skutecznie nawilża.
aagata81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 14:53

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez MariannaUmba » 16 gru 2015, o 12:57

mi sie poprawilo nawilzenie wlosow nie tyle przypadkowo, co dodakowo, bo bralam vitapil mama na wypadanie wlosow po ciazy, przy okazji skladniki dzialaly tez na wyglad wlosów. Natomiast z odzywek lubie te Jantar, bo mam gladkie wlosy po nich i sie dobrze rozczesuja
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez BlackWolf » 16 gru 2015, o 15:43

Jantar? Rozglądnę się za nimi.
Znów powrócił problem z włosami, tym razem do połowy zrobiły się suche. W dodatku znów ciężko jest je rozczesać. Nie wspomnę o końcówkach...
Jakiś czas temu podcięłam lekko włosy i znów ten sam problem. Co poleciłybyście na końcówki? Wyglądają jakby były sztuczne.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez Hadassa » 16 gru 2015, o 18:29

Black, nic jak tylko podciąć, czasem trzeba derastycznie krótko.
Fajne jest serum na końcówki z avonu, ale to wzmacniająco.
No i wszelakie olejki na końcówki, tylko musisz coś takiego co Ci ich mocno nie przetłuści.
Jak masz okazję to popatrz np za odżywką z garniera z awokado albo z alterry z granatem.
No i maski mocno nawilżające.
No i pij duzo wody.

A jantar na wypadanie i wzmocnienie bardzo dobre.
No i jeszcze oczywiście można stosować sok z czarnej rzodkwi, tez wzmacnia włosy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez MariannaUmba » 18 gru 2015, o 21:11

równiez polecam podciac. do tego jak nie vitapil mama to vitapil zwykly bierz, na prawdę wlosy się poprawiają po tych tabletkach:) a jantary sa na pewno w rossmannie, na rozne typy wlosów:)
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez Hadassa » 21 gru 2015, o 14:03

To chyba nie wiesz o czym piszesz, mówiąc że janatary są różne

A za spam vitapilu podziękujemy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez Mała_Kaśka » 29 gru 2015, o 09:56

Znam problem, włosy mam w opłakanym stanie...na jesień jak zwykle... ale kupiłam sobie w auchanie olejek regenerujący na włosy venita - arganoway z buriti, nie był jakos specjalnie drogi, ale poprawia wygląd włosów, są bardziej nawilżone, lśniące.
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Bardzo suche włosy, jak miotła :(

Postprzez milla77 » 14 sty 2016, o 12:02

Ja miałam tak przez pół życia, szczególnie po tym jak często prostowicą je traktowałam, też ciasne związywanie włosów źle na nie działa, robią się właśnie takie jak miotła.
Avatar użytkownika
milla77
Fajna Kobietka
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 14:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]